Fans Charleroi reageren woest, Gent is frustratie kwijt

door
Fans Charleroi reageren woest, Gent is frustratie kwijt

AA Gent heeft zaterdag zijn eerste zege van de play-offs gepakt door met 1-3 te gaan winnen in Charleroi. De Carolo's gaven in de tweede helft een voorsprong nog helemaal uit handen en blijven daardoor achter met nul op zes. Daardoor lijken ze nu al uitgeteld voor Europees voetbal, want de kloof met de Buffalo's bedraagt al zeven punten.


Daar konden de fans van Charleroi maar moeilijk mee leven en zij lieten na de partij hun onvrede duidelijk merken. La Dernière Heure weet dat daarbij vooral sterke man Mehdi Bayat geviseerd werd. Een ironisch 'Merci Mehdi' rolde van de tribunes en toen de algemeen manager probeerde de harde kern te sussen, was het hek helemaal van de dam. "Een Bayat blijft een Bayat", zongen ze, verwijzend naar de hoofdrol die broer Mogi speelt in het gerechtelijke dossier Propere Handen.

De spelers werden ook getrakteerd op een fluitconcert, wat Daan Heymans maar moeilijk kon begrijpen. "Dat de supporters boos zijn, vind ik een beetje onterecht, want we zijn 6e geëindigd in de reguliere competitie en we hebben ook niet de budgetten van ploegen als Club, Anderlecht en Gent. We moeten dus een beetje realistisch zijn", vindt de middenvelder bij Sporza. "Zowel vorige week als vandaag speelden we goed, maar matchen worden beslist op details en die zaten niet in ons voordeel. We hebben nog vier matchen om dat te keren."

FRUSTRATIES
Bij AA Gent konden ze dan weer tonen dat ze ondanks de bekerwinst de play-offs niet zullen laten schieten. "We waren wat gefrustreerd om net voor de rust een doelpunt te slikken, maar we hebben die frustratie kunnen omzetten in een heel goeie tweede helft, waarin we zowel fysiek als technisch de bovenhand hebben genomen en het ware gelaat van AA Gent hebben laten zien", aldus Julien De Sart. "En het is niet zo dat we na de bekerwinst geen doel meer hebben. Wij spelen elke wedstrijd om te winnen."

LEES OOK: Cercle krijgt tik op eigen veld van debuterende Zebra's

Zijn de fans van Charleroi te veeleisend?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

55
55
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

60
60
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

43
43
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

195
195
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

245
245
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

27
27
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

75
75
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

165
165
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

122
122
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

465
465
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

540
540
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

467
467
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

525
525
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

317
317
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

459
459
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1201
1201
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1355
1355
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

387
387
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

409
409
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

374
374
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

378
378
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

660
660
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

801
801
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

325
325

Meer sportnieuws