Fans Charleroi reageren woest, Gent is frustratie kwijt

door
Fans Charleroi reageren woest, Gent is frustratie kwijt

AA Gent heeft zaterdag zijn eerste zege van de play-offs gepakt door met 1-3 te gaan winnen in Charleroi. De Carolo's gaven in de tweede helft een voorsprong nog helemaal uit handen en blijven daardoor achter met nul op zes. Daardoor lijken ze nu al uitgeteld voor Europees voetbal, want de kloof met de Buffalo's bedraagt al zeven punten.


Daar konden de fans van Charleroi maar moeilijk mee leven en zij lieten na de partij hun onvrede duidelijk merken. La Dernière Heure weet dat daarbij vooral sterke man Mehdi Bayat geviseerd werd. Een ironisch 'Merci Mehdi' rolde van de tribunes en toen de algemeen manager probeerde de harde kern te sussen, was het hek helemaal van de dam. "Een Bayat blijft een Bayat", zongen ze, verwijzend naar de hoofdrol die broer Mogi speelt in het gerechtelijke dossier Propere Handen.

De spelers werden ook getrakteerd op een fluitconcert, wat Daan Heymans maar moeilijk kon begrijpen. "Dat de supporters boos zijn, vind ik een beetje onterecht, want we zijn 6e geëindigd in de reguliere competitie en we hebben ook niet de budgetten van ploegen als Club, Anderlecht en Gent. We moeten dus een beetje realistisch zijn", vindt de middenvelder bij Sporza. "Zowel vorige week als vandaag speelden we goed, maar matchen worden beslist op details en die zaten niet in ons voordeel. We hebben nog vier matchen om dat te keren."

FRUSTRATIES
Bij AA Gent konden ze dan weer tonen dat ze ondanks de bekerwinst de play-offs niet zullen laten schieten. "We waren wat gefrustreerd om net voor de rust een doelpunt te slikken, maar we hebben die frustratie kunnen omzetten in een heel goeie tweede helft, waarin we zowel fysiek als technisch de bovenhand hebben genomen en het ware gelaat van AA Gent hebben laten zien", aldus Julien De Sart. "En het is niet zo dat we na de bekerwinst geen doel meer hebben. Wij spelen elke wedstrijd om te winnen."

LEES OOK: De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Zijn de fans van Charleroi te veeleisend?

Meest recent

Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

81
81
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

174
174
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

44
44
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

210
210
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

45
45
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

92
92
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

95
95
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

194
194
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

115
115
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

124
124
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

47
47
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

177
177
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

556
556
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

468
468
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

94
94
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

356
356
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1593
1593
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

189
189
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

296
296
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

810
810
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

406
406
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

94
94
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

153
153
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

112
112

Meer sportnieuws