Fans Charleroi reageren woest, Gent is frustratie kwijt

159 stemmen
Fans Charleroi reageren woest, Gent is frustratie kwijt

AA Gent heeft zaterdag zijn eerste zege van de play-offs gepakt door met 1-3 te gaan winnen in Charleroi. De Carolo's gaven in de tweede helft een voorsprong nog helemaal uit handen en blijven daardoor achter met nul op zes. Daardoor lijken ze nu al uitgeteld voor Europees voetbal, want de kloof met de Buffalo's bedraagt al zeven punten.


Daar konden de fans van Charleroi maar moeilijk mee leven en zij lieten na de partij hun onvrede duidelijk merken. La Dernière Heure weet dat daarbij vooral sterke man Mehdi Bayat geviseerd werd. Een ironisch 'Merci Mehdi' rolde van de tribunes en toen de algemeen manager probeerde de harde kern te sussen, was het hek helemaal van de dam. "Een Bayat blijft een Bayat", zongen ze, verwijzend naar de hoofdrol die broer Mogi speelt in het gerechtelijke dossier Propere Handen.

De spelers werden ook getrakteerd op een fluitconcert, wat Daan Heymans maar moeilijk kon begrijpen. "Dat de supporters boos zijn, vind ik een beetje onterecht, want we zijn 6e geëindigd in de reguliere competitie en we hebben ook niet de budgetten van ploegen als Club, Anderlecht en Gent. We moeten dus een beetje realistisch zijn", vindt de middenvelder bij Sporza. "Zowel vorige week als vandaag speelden we goed, maar matchen worden beslist op details en die zaten niet in ons voordeel. We hebben nog vier matchen om dat te keren."

FRUSTRATIES
Bij AA Gent konden ze dan weer tonen dat ze ondanks de bekerwinst de play-offs niet zullen laten schieten. "We waren wat gefrustreerd om net voor de rust een doelpunt te slikken, maar we hebben die frustratie kunnen omzetten in een heel goeie tweede helft, waarin we zowel fysiek als technisch de bovenhand hebben genomen en het ware gelaat van AA Gent hebben laten zien", aldus Julien De Sart. "En het is niet zo dat we na de bekerwinst geen doel meer hebben. Wij spelen elke wedstrijd om te winnen."

LEES OOK: 'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

🚀

Zijn de fans van Charleroi te veeleisend?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

27
27
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

51
51
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

190
190
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

66
66
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

76
76
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

141
141
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

175
175
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

183
183
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

62
62
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

146
146
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

290
290
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

370
370
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

80
80
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

538
538
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

76
76
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

446
446
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

643
643
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

248
248
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

305
305
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

921
921
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

496
496
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

154
154
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

461
461
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

613
613

Meer sportnieuws