Courtois jent Barça na behalen titel

362 stemmen
Courtois jent Barça na behalen titel

Real Madrid heeft zich zaterdagavond verzekerd van zijn 35ste landstitel. De Koninklijke had tegen Espanyol genoeg aan een punt, maar nam daar geen vrede mee en won met 4-0. Het feest barstte na het laatste fluitsignaal helemaal los in het Bernabeu, waarbij uiteraard ook Thibaut Courtois in de vreugde deelde. De doelman was dit seizoen met een pak belangrijke reddingen weer één van de bezielers van de titel.


Courtois vierde het kampioenschap dan ook op het veld met zijn kinderen en vriendin Mishel. "Deze titel is toch emotioneel. In tegenstelling tot vorige keer kan ik het nu vieren met mijn gezin, dat maakt het toch speciaal", reageerde de Rode Duivel bij Play Sports. "Ik kijk ook uit naar de viering op de Plaza de Cibeles. ‘t Is de eerste keer dat ik daar kan gaan vieren, door corona was dat de vorige keer niet mogelijk."

Voor de Spaanse televisie kwam Courtois ook wat uitgebreider terug op de weg naar de titel. Met een sneertje naar aartsrivaal FC Barcelona. "De Clasico was een keerpunt", verwees hij naar de 0-4 die Real in maart om de oren kreeg. "Sommigen vierden alsof ze de titel gewonnen hadden en helemaal terug waren." Gerard Piqué tweette na de bewuste partij dat Barça terug is.

WAKKERGESCHUD
De pandoering heeft volgens Courtois het vuur bij Real opnieuw aangewakkerd en sindsdien wonnen ze in La Liga vijf keer op rij. De Rode Duivel hoopt het seizoen nu nog af te sluiten met een tweede prijs: de Champions League. Woensdag moeten ze in eigen stadion tegen Manchester City een 4-3-nederlaag uit de heenwedstrijd zien goed te maken om nog de finale te halen.


LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

🚀

Zal Real Madrid ook de Champions League winnen?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

36
36
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

72
72
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

20
20
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

127
127
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

126
126
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

114
114
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

203
203
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

57
57
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

183
183
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

190
190
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

265
265
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

412
412
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

581
581
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

149
149
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

228
228
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

310
310
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

300
300
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

583
583
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws