Courtois jent Barça na behalen titel

362
Courtois jent Barça na behalen titel

Real Madrid heeft zich zaterdagavond verzekerd van zijn 35ste landstitel. De Koninklijke had tegen Espanyol genoeg aan een punt, maar nam daar geen vrede mee en won met 4-0. Het feest barstte na het laatste fluitsignaal helemaal los in het Bernabeu, waarbij uiteraard ook Thibaut Courtois in de vreugde deelde. De doelman was dit seizoen met een pak belangrijke reddingen weer één van de bezielers van de titel.


Courtois vierde het kampioenschap dan ook op het veld met zijn kinderen en vriendin Mishel. "Deze titel is toch emotioneel. In tegenstelling tot vorige keer kan ik het nu vieren met mijn gezin, dat maakt het toch speciaal", reageerde de Rode Duivel bij Play Sports. "Ik kijk ook uit naar de viering op de Plaza de Cibeles. ‘t Is de eerste keer dat ik daar kan gaan vieren, door corona was dat de vorige keer niet mogelijk."

Voor de Spaanse televisie kwam Courtois ook wat uitgebreider terug op de weg naar de titel. Met een sneertje naar aartsrivaal FC Barcelona. "De Clasico was een keerpunt", verwees hij naar de 0-4 die Real in maart om de oren kreeg. "Sommigen vierden alsof ze de titel gewonnen hadden en helemaal terug waren." Gerard Piqué tweette na de bewuste partij dat Barça terug is.

WAKKERGESCHUD
De pandoering heeft volgens Courtois het vuur bij Real opnieuw aangewakkerd en sindsdien wonnen ze in La Liga vijf keer op rij. De Rode Duivel hoopt het seizoen nu nog af te sluiten met een tweede prijs: de Champions League. Woensdag moeten ze in eigen stadion tegen Manchester City een 4-3-nederlaag uit de heenwedstrijd zien goed te maken om nog de finale te halen.


LEES OOK: Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

Zal Real Madrid ook de Champions League winnen?

Meest recent

Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

7
7
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

5
5
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

29
29
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

48
48
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

32
32
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

30
30
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

15
15
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

160
160
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

52
52
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

108
108
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

74
74
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

97
97
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

82
82
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

310
310
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

57
57
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

314
314
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

285
285
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

232
232
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

180
180
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

206
206
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

207
207
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

261
261

Meer sportnieuws