Supermakelaar Mino Raiola nu wel overleden

0
Supermakelaar Mino Raiola nu wel overleden

De voetbalwereld stond donderdag even in rep en roer, nadat Italiaanse media verkeerdelijk het overlijden van de invloedrijke makelaar Mino Raiola gemeld hadden. Het nieuws werd snel ontkend vanuit het kamp van de Italiaanse Nederlander, al klonk het meteen wel ook dat zijn toestand ernstig was. Een dag later komt er dan toch droevig nieuws.


Nu wordt opnieuw gemeld dat Raiola overleden is en deze keer zal dat zeker wel kloppen. De bevestiging kwam er immers op de officiële Twitter-account van Raiola zelf. "Het is met oneindige droefenis dat we het overlijden van de meest liefhebbende en geweldige spelersmakelaar aller tijden meedelen", klinkt het geheel in de stijl van Raiola. "Mino heeft tot het einde gevochten met dezelfde kracht die hij ook aan de dag legde aan de onderhandelingstafel om onze spelers te verdedigen. Zoals gewoonlijk maakte Mino ons trots zonder het ooit te beseffen."

De makelaar vergaarde rond de eeuwwisseling bekendheid als zaakwaarnemer van Pavel Nedved en Zlatan Ibrahimovic. Hij stond bekend om zijn pittige uitspraken en deinsde er niet voor terug hoge commissies te eisen. Zo streek hij in 2016 naar verluidt maar liefst 25 miljoen euro op toen Paul Pogba voor een toenmalig wereldrecord van 105 miljoen euro van Juventus naar Manchester United verkaste.

HOOFDROL OP MERCATO
Raiola leek de komende zomer nog een belangrijke rol te gaan spelen op de transfermarkt, met de naderende megatransfer van Erling Haaland als toppunt. Ook spelers als Matthijs de Ligt, Gianluigi Donnarumma en Marco Verratti zitten in zijn portefeuille. In het verleden behartigde hij ook nog een tijdje de belangen van Romelu Lukaku, die hij destijds van Everton naar Manchester United loodste.


Meest recent

Albert ziet zonder verguisde pion groot probleem Anderlecht

Door de goede prestaties in de voorrondes van de Europa League heerste er deze zomer groot ...

36
36
Pijnlijk: NAC zet Hoefkens na tumultueuze zomer op straat

Voor Carl Hoefkens was het een zeer bewogen zomer. De trainer leek lange tijd op weg naar OH Leuven, ...

38
38
Van Gucht blijkt spilfiguur in liefdesverhaal van BV’s

Sommige telefoontjes lijken op het moment zelf nauwelijks van betekenis. Tot je jaren later beseft ...

21
21
'Utrecht verrast met Belgische trainer'

In de Eredivisie zijn ze intussen ook al vijf speeldagen ver en dat levert al enkele verrassingen ...

15
15
Verhaeghe brengt nieuws: Club moet verhuis uitstellen

Club Brugge trapt dinsdagavond tegen Aston Villa zijn campagne in de Champions League af. Dat ...

332
332
'Cercle strijdt met Hayen en Essevee voor oude bekende'

De transferperiode mag dan wel voorbij zijn, maar bij Cercle Brugge is het nog behoorlijk druk. ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Plotse megatransfer Cercle, Bayern grijpt in'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

143
143
Meteen rumoer bij Anderlecht: “Publiek wordt al nerveus”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 0-0 gelijk tegen KRC Genk. Paars-Wit staat na vijf ...

287
287
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

115
115
Stassin verstuurt duidelijke boodschap richting van Bommel

Lucas Stassin werd afgelopen zomer over het hoofd gezien in de WK-selectie van bondscoach Rudi ...

34
34
Schrijvers bonkt op tafel bij OHL: “Het is belachelijk”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar klappen vallen in de Jupiler Pro League. Tegen promovendus ...

118
118
Vandenbempt: "Hij laat een krater achter bij Club Brugge"

Club Brugge pakt een twaalf op vijftien, waardoor de start dus goed is. Alleen is Blauw-Zwart ...

460
460
Weelde voor Van Bommel: plots extra opties bij Rode Duivels

Mark van Bommel maakt deze maand zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. De zomermercato ...

126
126
Vandenbempt looft JPL-club: "Goed voor het Belgisch voetbal"

De eerste vijf speeldagen van de Jupiler Pro League liggen achter de rug. Het seizoen kan nu ...

274
274
Potts zwaar onder de indruk: "Ik schrok ervan"

Club Brugge is met een 12 op 15 goed begonnen aan het seizoen, al is het voetbal nog niet geweldig. ...

516
516
KBVB komt met vlammend statement richting Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino verliest overal ter wereld steun. De Koninklijke Belgische ...

128
128
Anderlecht – KRC Genk: Bruno zorgt voor totale ommekeer

RSC Anderlecht is onder Vitor Bruno een heel ander team geworden. Net alleen door de nieuwe spelers, ...

415
415
Degryse onder de indruk: "Zij zijn de ploeg van de week"

De Jupiler Pro League is ondertussen alweer vijf speeldagen ver. En het is zowaar AA Gent dat met ...

310
310
Engelsen waarschuwen voor vier Club-spelers: "Major threat"

Club Brugge krijgt dinsdagavond de eer om de League Phase van de Champions League op gang te ...

465
465
"Ongezien" - Thorup wrijft zich in de ogen bij Genkse uitblinker

KRC Genk slaagde er zondagavond niet in om de volle buit te pakken op het veld van RSC Anderlecht. ...

348
348
Gent vindt steunpilaar: "We gaan wel eens in de clinch"

Na vijf speeldagen is het zowaar AA Gent dat met het maximum van de punten aan de leiding staat in ...

171
171
Late slipper Man United: Engelse pers pakt Lammens aan

Manchester United leek zondagnamiddag op weg naar zijn eerste uitzege van het seizoen. Maar op het ...

105
105
‘Leko betrapt op smerig dubbelspel bij Club Brugge’

Een rode kaart van Carlos Forbs was voor Ivan Leko voldoende om zijn speler publiek aan de ...

650
650
Gent niet te stoppen: nieuw target voor interland-break

AA Gent blijft de successen maar opstapelen in dit prille seizoen. Zondagmiddag legden de Buffalo's ...

251
251
Club vs. Aston Villa: Leko broedt op drastische ingreep

Club Brugge staat te popelen om te starten aan zijn Champions League-campagne. En dinsdagavond tegen ...

421
421

Meer sportnieuws