Supermakelaar Mino Raiola nu wel overleden

door
Supermakelaar Mino Raiola nu wel overleden

De voetbalwereld stond donderdag even in rep en roer, nadat Italiaanse media verkeerdelijk het overlijden van de invloedrijke makelaar Mino Raiola gemeld hadden. Het nieuws werd snel ontkend vanuit het kamp van de Italiaanse Nederlander, al klonk het meteen wel ook dat zijn toestand ernstig was. Een dag later komt er dan toch droevig nieuws.


Nu wordt opnieuw gemeld dat Raiola overleden is en deze keer zal dat zeker wel kloppen. De bevestiging kwam er immers op de officiële Twitter-account van Raiola zelf. "Het is met oneindige droefenis dat we het overlijden van de meest liefhebbende en geweldige spelersmakelaar aller tijden meedelen", klinkt het geheel in de stijl van Raiola. "Mino heeft tot het einde gevochten met dezelfde kracht die hij ook aan de dag legde aan de onderhandelingstafel om onze spelers te verdedigen. Zoals gewoonlijk maakte Mino ons trots zonder het ooit te beseffen."

De makelaar vergaarde rond de eeuwwisseling bekendheid als zaakwaarnemer van Pavel Nedved en Zlatan Ibrahimovic. Hij stond bekend om zijn pittige uitspraken en deinsde er niet voor terug hoge commissies te eisen. Zo streek hij in 2016 naar verluidt maar liefst 25 miljoen euro op toen Paul Pogba voor een toenmalig wereldrecord van 105 miljoen euro van Juventus naar Manchester United verkaste.

HOOFDROL OP MERCATO
Raiola leek de komende zomer nog een belangrijke rol te gaan spelen op de transfermarkt, met de naderende megatransfer van Erling Haaland als toppunt. Ook spelers als Matthijs de Ligt, Gianluigi Donnarumma en Marco Verratti zitten in zijn portefeuille. In het verleden behartigde hij ook nog een tijdje de belangen van Romelu Lukaku, die hij destijds van Everton naar Manchester United loodste.


Meest recent

Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

12
12
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

159
159
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

100
100
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

142
142
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

245
245
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

192
192
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

37
37
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

145
145
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

77
77
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

479
479
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

152
152
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

88
88
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

162
162
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

54
54
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

374
374
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

467
467
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

141
141
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

215
215
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

90
90
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

89
89
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

198
198
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

102
102
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

284
284
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

24
24
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

122
122

Meer sportnieuws