Supermakelaar Mino Raiola nu wel overleden

door
Supermakelaar Mino Raiola nu wel overleden

De voetbalwereld stond donderdag even in rep en roer, nadat Italiaanse media verkeerdelijk het overlijden van de invloedrijke makelaar Mino Raiola gemeld hadden. Het nieuws werd snel ontkend vanuit het kamp van de Italiaanse Nederlander, al klonk het meteen wel ook dat zijn toestand ernstig was. Een dag later komt er dan toch droevig nieuws.


Nu wordt opnieuw gemeld dat Raiola overleden is en deze keer zal dat zeker wel kloppen. De bevestiging kwam er immers op de officiële Twitter-account van Raiola zelf. "Het is met oneindige droefenis dat we het overlijden van de meest liefhebbende en geweldige spelersmakelaar aller tijden meedelen", klinkt het geheel in de stijl van Raiola. "Mino heeft tot het einde gevochten met dezelfde kracht die hij ook aan de dag legde aan de onderhandelingstafel om onze spelers te verdedigen. Zoals gewoonlijk maakte Mino ons trots zonder het ooit te beseffen."

De makelaar vergaarde rond de eeuwwisseling bekendheid als zaakwaarnemer van Pavel Nedved en Zlatan Ibrahimovic. Hij stond bekend om zijn pittige uitspraken en deinsde er niet voor terug hoge commissies te eisen. Zo streek hij in 2016 naar verluidt maar liefst 25 miljoen euro op toen Paul Pogba voor een toenmalig wereldrecord van 105 miljoen euro van Juventus naar Manchester United verkaste.

HOOFDROL OP MERCATO
Raiola leek de komende zomer nog een belangrijke rol te gaan spelen op de transfermarkt, met de naderende megatransfer van Erling Haaland als toppunt. Ook spelers als Matthijs de Ligt, Gianluigi Donnarumma en Marco Verratti zitten in zijn portefeuille. In het verleden behartigde hij ook nog een tijdje de belangen van Romelu Lukaku, die hij destijds van Everton naar Manchester United loodste.


Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

196
196
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

73
73
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

9
9
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

65
65
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

48
48
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

68
68
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

260
260
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

34
34
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

403
403
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

263
263
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

354
354
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

26
26
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

34
34
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

118
118
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

71
71
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

444
444
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

167
167
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

339
339
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

130
130
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

482
482
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

295
295
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

184
184

Meer sportnieuws