Supermakelaar Mino Raiola nu wel overleden

door
Supermakelaar Mino Raiola nu wel overleden

De voetbalwereld stond donderdag even in rep en roer, nadat Italiaanse media verkeerdelijk het overlijden van de invloedrijke makelaar Mino Raiola gemeld hadden. Het nieuws werd snel ontkend vanuit het kamp van de Italiaanse Nederlander, al klonk het meteen wel ook dat zijn toestand ernstig was. Een dag later komt er dan toch droevig nieuws.


Nu wordt opnieuw gemeld dat Raiola overleden is en deze keer zal dat zeker wel kloppen. De bevestiging kwam er immers op de officiële Twitter-account van Raiola zelf. "Het is met oneindige droefenis dat we het overlijden van de meest liefhebbende en geweldige spelersmakelaar aller tijden meedelen", klinkt het geheel in de stijl van Raiola. "Mino heeft tot het einde gevochten met dezelfde kracht die hij ook aan de dag legde aan de onderhandelingstafel om onze spelers te verdedigen. Zoals gewoonlijk maakte Mino ons trots zonder het ooit te beseffen."

De makelaar vergaarde rond de eeuwwisseling bekendheid als zaakwaarnemer van Pavel Nedved en Zlatan Ibrahimovic. Hij stond bekend om zijn pittige uitspraken en deinsde er niet voor terug hoge commissies te eisen. Zo streek hij in 2016 naar verluidt maar liefst 25 miljoen euro op toen Paul Pogba voor een toenmalig wereldrecord van 105 miljoen euro van Juventus naar Manchester United verkaste.

HOOFDROL OP MERCATO
Raiola leek de komende zomer nog een belangrijke rol te gaan spelen op de transfermarkt, met de naderende megatransfer van Erling Haaland als toppunt. Ook spelers als Matthijs de Ligt, Gianluigi Donnarumma en Marco Verratti zitten in zijn portefeuille. In het verleden behartigde hij ook nog een tijdje de belangen van Romelu Lukaku, die hij destijds van Everton naar Manchester United loodste.


Meest recent

Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

11
11
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

17
17
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

19
19
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

111
111
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

194
194
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

126
126
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

150
150
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

54
54
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

119
119
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

242
242
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

249
249
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

109
109
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

281
281
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

121
121
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

191
191
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

475
475
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

393
393
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

490
490
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

102
102
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

135
135
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

158
158
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

123
123
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

81
81
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

21
21

Meer sportnieuws