Supermakelaar Mino Raiola nu wel overleden

door
Supermakelaar Mino Raiola nu wel overleden

De voetbalwereld stond donderdag even in rep en roer, nadat Italiaanse media verkeerdelijk het overlijden van de invloedrijke makelaar Mino Raiola gemeld hadden. Het nieuws werd snel ontkend vanuit het kamp van de Italiaanse Nederlander, al klonk het meteen wel ook dat zijn toestand ernstig was. Een dag later komt er dan toch droevig nieuws.


Nu wordt opnieuw gemeld dat Raiola overleden is en deze keer zal dat zeker wel kloppen. De bevestiging kwam er immers op de officiële Twitter-account van Raiola zelf. "Het is met oneindige droefenis dat we het overlijden van de meest liefhebbende en geweldige spelersmakelaar aller tijden meedelen", klinkt het geheel in de stijl van Raiola. "Mino heeft tot het einde gevochten met dezelfde kracht die hij ook aan de dag legde aan de onderhandelingstafel om onze spelers te verdedigen. Zoals gewoonlijk maakte Mino ons trots zonder het ooit te beseffen."

De makelaar vergaarde rond de eeuwwisseling bekendheid als zaakwaarnemer van Pavel Nedved en Zlatan Ibrahimovic. Hij stond bekend om zijn pittige uitspraken en deinsde er niet voor terug hoge commissies te eisen. Zo streek hij in 2016 naar verluidt maar liefst 25 miljoen euro op toen Paul Pogba voor een toenmalig wereldrecord van 105 miljoen euro van Juventus naar Manchester United verkaste.

HOOFDROL OP MERCATO
Raiola leek de komende zomer nog een belangrijke rol te gaan spelen op de transfermarkt, met de naderende megatransfer van Erling Haaland als toppunt. Ook spelers als Matthijs de Ligt, Gianluigi Donnarumma en Marco Verratti zitten in zijn portefeuille. In het verleden behartigde hij ook nog een tijdje de belangen van Romelu Lukaku, die hij destijds van Everton naar Manchester United loodste.


Meest recent

'Man Utd en Man City strijden om kersverse Duivel'

Rudi Garcia aarzelde niet om meteen zijn stempel te drukken op de Rode Duivels. De nieuwe bondscoach ...

19
19
JPL-bekenden bezorgen Duivelse concurrenten droomstart

De Rode Duivels moeten zondag vol aan de bak om het behoud in de Nations League te verzekeren, maar ...

10
10
'Kompany snoept City gedroomde opvolger De Bruyne af'

Bij Manchester City zal er komende zomer veel veranderen na de implosie van dit seizoen. Er zullen ...

25
25
Vandenbempt ziet groot voordeel voor Genk tegenover Club

Volgend weekend worden de play-offs op gang getrapt en daarin is het vooral uitkijken naar de ...

78
78
Gerets: "Dan was ik zeker trainer geworden van Standard"

Het voorbije decennium stonden er telkens buitenlanders aan het roer van de Rode Duivels. Er waren ...

81
81
'Club Brugge mag topdoelwit alweer schrappen'

Bij Club Brugge staan ze erom bekend dat ze meestal al zeer vroeg beginnen aan hun huiswerk. Tot ...

139
139
De Bruyne verrast: "Misschien beter om in Divisie B te spelen"

De Rode Duivels zijn hun 2025 begonnen met een stevige tegenvallen door donderdag met 3-1 te ...

158
158
'STVV zet zijn zinnen op Congolese parel'

Het is nog maar de vraag of STVV volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League zal spelen. De ...

32
32
Oekraïne krijgt forse extra troef voor terugmatch

De Rode Duivels staan zondag voor een loodzware opdracht. Als ze nog het behoud in de Nations League ...

35
35
Jonge Duivels dwingen kwalificatie af voor EK én WK

De Rode Duivels mogen dan wel een moeilijke periode beleven met een moeizame overgang naar een ...

165
165
Wissels bij Duivels: Garcia dropt verrassende naam

De Rode Duivels krijgen zondagavond de kans om één en ander recht te zetten na de ...

367
367
De Bruyne geeft oorzaak voor veelbesproken wissel

De Rode Duivels hopen zich zondagavond alsnog te verzekeren van het behoud in de A-divisie van de ...

106
106
'Osimhen naar Europese topclub: transfergesprekken lopen'

Victor Osimhen was afgelopen zomer de hoofdrolspeler in een transfersoap die hem uiteindelijk een ...

88
88
'Nieuwe gegadigde duikt op: Club gaat voor 25 miljoen'

Voor de meeste ploegen geldt de huidige interland-periode als een ideaal moment om de komende ...

441
441
Trieste conclusie na afgang Duivels: "Geen topland meer"

De Rode Duivels spelen zondagavond tegen Oekraïne om het behoud in de hoogste divisie van de ...

109
109
'Zidane zet zich schrap voor sensationele terugkeer'

Zinedine Zidane legde als hoofdtrainer een geweldig parcours af bij Real Madrid, maar zit sindsdien ...

122
122
Fenomeen Modric spreekt zich uit over nog een jaar Real Madrid

Luka Modric is een fenomeen. De middenvelder wordt in september 40 jaar, maar haalt wel nog steeds ...

53
53
De Bruyne praat over 'gevoelige' aanvoerdersband én toekomst

Kevin De Bruyne schoof vandaag aan om te praten een dag voor de match met de Rode Duivels tegen ...

333
333
Nieuwe club van Borkelmans nu ook officieel bekend

De voorbije jaren bleef het stil rond Vital Borkelmans. Van 2018 tot 2021 was de gewezen Rode Duivel ...

79
79
Vandenbempt doet verrassende uitspraak over Anderlecht

RSC Anderlecht staat voor cruciale maanden. Gaan ze het povere seizoen nog goed eindigen, of dooft ...

615
615

Meer sportnieuws