'Strijd om Theate is helemaal los'

door
'Strijd om Theate is helemaal los'

Deze week zorgde Bologna voor een stunt in de Serie A door Internazionale over de knie te leggen, waarmee het de titelkansen van de Nerazzurri een stevige knauw gaf. Daarbij was alweer een uitblinkersrol weggelegd voor Arthur Theate, die daarvoor in de lokale pers de nodige lof kreeg. De verdediger blijft verbazen en heeft ook Italië bliksemsnel veroverd.


Amper twee jaar nadat hij bij Standard doorgestuurd werd en zelfs bij amateurclubs geen contract kreeg, lijkt er voor Theate al een nieuwe toptransfer te lonken. Net als bij KV Oostende wist hij bij Bologna in geen tijd door te groeien tot een sterkhouder en dit seizoen zit hij al aan 28 wedstrijden, waarin hij goed was voor twee goals en een assist. De topclubs staan stilaan in de rij voor de tweevoudige Rode Duivels.

Het Nieuwsblad bevestigt de berichten uit Italië dat AC Milan, Juventus en AS Roma al geïnformeerd zouden hebben en weet dat er zelfs nog veel meer interesse is voor de 21-jarige. Ook Engelse en Duitse topclubs zouden immers naar hem lonken. Ondanks dat een transfer voor geen van de betrokken partij een noodzaak is, lijkt ze ook absoluut niet uitgesloten.

GOUDEN ZAAK KVO
Bologna zou op een transfersom van 15 à 20 miljoen euro hopen voor Theate, waarmee onze landgenoot zeker betaalbaar lijkt voor het genre clubs dat al naar hem geïnformeerd heeft. KV Oostende kan ook nog een gouden zaak doen, want de kustploeg bedong vorige zomer tien procent op de meerwaarde van een doorverkoop. Aangezien Bologna toen 5 miljoen euro betaalde, kan KVO dus nog eens tot 1,5 miljoen euro extra krijgen.

LEES OOK: 'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Is Theate klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

61
61
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

280
280
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

72
72
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

144
144
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

101
101
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

81
81
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

201
201
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

141
141
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

467
467
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

283
283
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

87
87
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

449
449
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

125
125
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

461
461
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

229
229
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

374
374
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

582
582
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

276
276
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

170
170
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

297
297
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

62
62
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

456
456
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

378
378
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

71
71

Meer sportnieuws