'Strijd om Theate is helemaal los'

126
'Strijd om Theate is helemaal los'

Deze week zorgde Bologna voor een stunt in de Serie A door Internazionale over de knie te leggen, waarmee het de titelkansen van de Nerazzurri een stevige knauw gaf. Daarbij was alweer een uitblinkersrol weggelegd voor Arthur Theate, die daarvoor in de lokale pers de nodige lof kreeg. De verdediger blijft verbazen en heeft ook Italië bliksemsnel veroverd.


Amper twee jaar nadat hij bij Standard doorgestuurd werd en zelfs bij amateurclubs geen contract kreeg, lijkt er voor Theate al een nieuwe toptransfer te lonken. Net als bij KV Oostende wist hij bij Bologna in geen tijd door te groeien tot een sterkhouder en dit seizoen zit hij al aan 28 wedstrijden, waarin hij goed was voor twee goals en een assist. De topclubs staan stilaan in de rij voor de tweevoudige Rode Duivels.

Het Nieuwsblad bevestigt de berichten uit Italië dat AC Milan, Juventus en AS Roma al geïnformeerd zouden hebben en weet dat er zelfs nog veel meer interesse is voor de 21-jarige. Ook Engelse en Duitse topclubs zouden immers naar hem lonken. Ondanks dat een transfer voor geen van de betrokken partij een noodzaak is, lijkt ze ook absoluut niet uitgesloten.

GOUDEN ZAAK KVO
Bologna zou op een transfersom van 15 à 20 miljoen euro hopen voor Theate, waarmee onze landgenoot zeker betaalbaar lijkt voor het genre clubs dat al naar hem geïnformeerd heeft. KV Oostende kan ook nog een gouden zaak doen, want de kustploeg bedong vorige zomer tien procent op de meerwaarde van een doorverkoop. Aangezien Bologna toen 5 miljoen euro betaalde, kan KVO dus nog eens tot 1,5 miljoen euro extra krijgen.

Is Theate klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

29
29
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

42
42
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

89
89
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

13
13
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

129
129
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

236
236
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

278
278
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

271
271
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

40
40
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

284
284
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

68
68
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

37
37
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

142
142
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

134
134
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

79
79
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

55
55
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

60
60
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

63
63
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

364
364
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

68
68
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

153
153
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

98
98
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

161
161
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

192
192

Meer sportnieuws