'Strijd om Theate is helemaal los'

door
'Strijd om Theate is helemaal los'

Deze week zorgde Bologna voor een stunt in de Serie A door Internazionale over de knie te leggen, waarmee het de titelkansen van de Nerazzurri een stevige knauw gaf. Daarbij was alweer een uitblinkersrol weggelegd voor Arthur Theate, die daarvoor in de lokale pers de nodige lof kreeg. De verdediger blijft verbazen en heeft ook Italië bliksemsnel veroverd.


Amper twee jaar nadat hij bij Standard doorgestuurd werd en zelfs bij amateurclubs geen contract kreeg, lijkt er voor Theate al een nieuwe toptransfer te lonken. Net als bij KV Oostende wist hij bij Bologna in geen tijd door te groeien tot een sterkhouder en dit seizoen zit hij al aan 28 wedstrijden, waarin hij goed was voor twee goals en een assist. De topclubs staan stilaan in de rij voor de tweevoudige Rode Duivels.

Het Nieuwsblad bevestigt de berichten uit Italië dat AC Milan, Juventus en AS Roma al geïnformeerd zouden hebben en weet dat er zelfs nog veel meer interesse is voor de 21-jarige. Ook Engelse en Duitse topclubs zouden immers naar hem lonken. Ondanks dat een transfer voor geen van de betrokken partij een noodzaak is, lijkt ze ook absoluut niet uitgesloten.

GOUDEN ZAAK KVO
Bologna zou op een transfersom van 15 à 20 miljoen euro hopen voor Theate, waarmee onze landgenoot zeker betaalbaar lijkt voor het genre clubs dat al naar hem geïnformeerd heeft. KV Oostende kan ook nog een gouden zaak doen, want de kustploeg bedong vorige zomer tien procent op de meerwaarde van een doorverkoop. Aangezien Bologna toen 5 miljoen euro betaalde, kan KVO dus nog eens tot 1,5 miljoen euro extra krijgen.

Is Theate klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

98
98
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

10
10
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

38
38
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

69
69
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

59
59
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

110
110
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

162
162
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

122
122
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

354
354
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

111
111
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

231
231
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

278
278
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

292
292
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

135
135
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

206
206
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

127
127
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

152
152
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

78
78
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

170
170
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

74
74
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

240
240
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1406
1406
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

138
138
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

81
81
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

230
230

Meer sportnieuws