Bizarre wending: "Raiola is niet dood"

0
Bizarre wending:

Vanuit Italië komt donderdag zeer opvallend nieuws dat weleens zijn gevolgen kan hebben voor de transferperiode van komende zomer. Verschillende media melden er immers dat de bekende spelersmakelaar Mino Raiola overleden is. De flamboyante Nederlandse Italiaan werd slechts 55. Hij zou gestorven zijn aan een niet nader bepaalde ziekte.

In januari doken al geruchten op dat Raiola met ernstige gezondheidsproblemen kampte. Hij zou toen al op intensive care gelegen hebben in een ziekenhuis in Milaan, maar vanuit het kamp van de makelaar werd toen ontkend dat er iets aan de hand was. Op Twitter schreef zijn entourage toen dat het om gewone medische controles ging.

Nu zou Raiola dus toch overleden zijn. De makelaar vergaarde rond de eeuwwisseling bekendheid als zaakwaarnemer van Pavel Nedved en Zlatan Ibrahimovic. Hij stond bekend om zijn pittige uitspraken en deinsde er niet voor terug hoge commissies te eisen. Zo streek hij in 2016 naar verluidt maar liefst 25 miljoen euro op toen Paul Pogba voor een toenmalig wereldrecord van 105 miljoen euro van Juventus naar Manchester United verkaste.

UPDATE 14u25
De Italiaanse media lijken iets te voorbarig geweest te zijn met het melden van het overlijden van Raiola. Nadat enkele journalisten op sociale media al meldden dat de berichten niet zouden kloppen, kwam de bevestiging nu vanuit het kamp van de makelaar. "Hij ligt slecht, maar is niet overleden", verklaart zijn rechterhand José Fortes Rodriguez aan NOS. Er zijn dus wel nog steeds grote zorgen om de gezondheid van de bekende zaakwaarnemer, maar voorlopig is hij nog in leven.

Bij het San Raffaele-ziekenhuis in Milaan, waar Raiola verzorgd zou worden, zijn ze alvast niet te spreken over de berichtgeving. "Ik ben woest dat ik nu opgebeld word door pseudo-journalisten die speculeren over een man die voor zijn leven aan het vechten is", fulmineerde arts Alberto Zangrillo bij het Italiaanse persagentschap Ansa.


Meest recent

Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

48
48
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

21
21
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

42
42
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

32
32
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

86
86
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

9
9
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

10
10
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

63
63
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

169
169
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

84
84
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

77
77
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

709
709
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

135
135
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

83
83
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

35
35
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

366
366
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

397
397
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

202
202
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

383
383
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

372
372
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

84
84
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

351
351
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

118
118
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132

Meer sportnieuws