Italiaanse pers wild van 2 Rode Duivels

96
Italiaanse pers wild van 2 Rode Duivels

Er werd woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Serie A. Dat leverde het nodige spektakel op, want titelfavoriet Inter ging verrassend onderuit bij Bologna. In de andere wedstrijden ging grijze muis Udinese met 0-4 winnen bij het voor Europa strijdende Fiorentina en werd het in Atalanta-Torino maar liefst 4-4.


Daarbij wisten ook een aantal Rode Duivels indruk te maken. Zo had Arthur Theate een flink aandeel in de stuntzege van Bologna. La Gazzetta dello Sport gaf de linksvoetige verdediger een 7 op 10, de op één na hoogste score bij Bologna. De roze sportkrant prees Theate voor vier à vijf beslissende tussenkomsten en het feit dat hij Dumfries en Barella uit de wedstrijd wist te houden.

ASSIST
Een andere Belg die het zeer goed deed woensdagavond, is Dennis Praet. De middenvelder kreeg bij Torino zijn eerste basisplaats na bijna drie maanden blessureleed en was meteen de absolute uitblinker tegen Atalanta. Hij was ook mee bepalend met de assist voor het openingsdoelpunt van Sanabria, dat al na vier minuten viel. Torino scoorde daarna nog twee keer vanop de stip en met een own-goal.

Praet kreeg van de Gazzetta zelfs een acht op tien, want hij maakte indruk met zijn 'superieure intelligentie'. "Praet is de ziel van Torino", schreef Corriere della Sera dan weer. Bondscoach Roberto Martinez zal het graag zien, want Praet lijkt helemaal terug te zijn en komt in juni weer in aanmerking wanneer de Rode Duivels aan hun campagne in de Nations League beginnen.


LEES OOK: Van Bommel aan zet: nu of nooit voor kandidaat-Rode Duivel?

Moet Praet in juni weer opgeroepen worden?

Meest recent

Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

0
0
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

16
16
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

5
5
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

9
9
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

17
17
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

85
85
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

21
21
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

180
180
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

86
86
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

183
183
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

63
63
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

60
60
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

216
216
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

51
51
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

104
104
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

49
49
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

255
255
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

52
52
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

211
211
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

143
143
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

84
84
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

231
231
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

217
217
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

37
37

Meer sportnieuws