Italiaanse pers wild van 2 Rode Duivels

96 stemmen
Italiaanse pers wild van 2 Rode Duivels

Er werd woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Serie A. Dat leverde het nodige spektakel op, want titelfavoriet Inter ging verrassend onderuit bij Bologna. In de andere wedstrijden ging grijze muis Udinese met 0-4 winnen bij het voor Europa strijdende Fiorentina en werd het in Atalanta-Torino maar liefst 4-4.


Daarbij wisten ook een aantal Rode Duivels indruk te maken. Zo had Arthur Theate een flink aandeel in de stuntzege van Bologna. La Gazzetta dello Sport gaf de linksvoetige verdediger een 7 op 10, de op één na hoogste score bij Bologna. De roze sportkrant prees Theate voor vier à vijf beslissende tussenkomsten en het feit dat hij Dumfries en Barella uit de wedstrijd wist te houden.

ASSIST
Een andere Belg die het zeer goed deed woensdagavond, is Dennis Praet. De middenvelder kreeg bij Torino zijn eerste basisplaats na bijna drie maanden blessureleed en was meteen de absolute uitblinker tegen Atalanta. Hij was ook mee bepalend met de assist voor het openingsdoelpunt van Sanabria, dat al na vier minuten viel. Torino scoorde daarna nog twee keer vanop de stip en met een own-goal.

Praet kreeg van de Gazzetta zelfs een acht op tien, want hij maakte indruk met zijn 'superieure intelligentie'. "Praet is de ziel van Torino", schreef Corriere della Sera dan weer. Bondscoach Roberto Martinez zal het graag zien, want Praet lijkt helemaal terug te zijn en komt in juni weer in aanmerking wanneer de Rode Duivels aan hun campagne in de Nations League beginnen.


Moet Praet in juni weer opgeroepen worden?

Meest recent

Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

20
20
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

94
94
Nilis twijfelt over Rode Duivel: "Groot vraagteken voor mij"

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

45
45
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

216
216
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

139
139
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

50
50
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

50
50
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

367
367
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

50
50
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

146
146
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

206
206
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

57
57
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

139
139
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

244
244
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

40
40
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

58
58
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

73
73
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

122
122
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

103
103
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

37
37
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

218
218
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

216
216
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

500
500
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

245
245
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

377
377

Meer sportnieuws