'Arteta hélemaal gek op Rode Duivel: topprioriteit!'

door
'Arteta hélemaal gek op Rode Duivel: topprioriteit!'

Arsenal lijkt klaar voor een nieuwe drukke zomertransferperiode, aangezien manager Mikel Arteta dit seizoen lijkt voort te bouwen op zijn succes, zal de Spanjaard aan boord blijven. De ex-assistent van Pep Guardiola krijgt opnieuw 150 miljoen pond budget van The Gunners. 

Het vertrouwen van de Spanjaard begint zijn vruchten af ​​te werpen, aangezien de Gunners in poleposition liggen ​​om zich te kwalificeren voor de Champions League. Arteta begint zijn team in vorm te krijgen met de bijna 150 miljoen pond die afgelopen zomer is uitgegeven. De gehaalde targets lijken briljante investeringen te zijn. Iedereen die getekend had, was jonger dan 23 jaar en heeft zijn stempel weten te drukken op het team. 

Vorige zomer fronsten er aardig wat wenkbrauwen toen Arsenal 50 miljoen pond uitgaf aan Ben White en vervolgens ook nog eens een slordige 35 miljoen aan Aaron Ramsdale spendeerde, maar na een knap seizoen zijn er nog maar weinig vraagtekens rond die aankopen. 

TRANSFORMATIE
Over de zomerplannen van Arsenal zei technisch directeur Edu tegen ESPN Brasil: "Het budget dat we afgelopen zomer hebben gebruikt, gebruiken we het liefst om de ploeg opnieuw in evenwicht te brengen. Ook al ligt de prioriteit voorin, Arsenal heeft nog geen spits onder contract voor volgend seizoen, komt Youri Tielemans als nieuwe kracht op het middenveld op de proppen.

Arteta is fan van de jonge Rode Duivel en de ex-Anderlecht jeugdspeler heeft wel oren naar een stapje hogerop komende transfermercato. Al moet hij natuurlijk minuten blijven maken, met het oog op het WK in Qatar. Dat lijkt geen al te groot probleem bij Arsenal want naast Xhaka, beschikt Arsenal over Sambi Lokonga, Elneny en Thomas Partey als controleurs op het middenveld. En die spelers zijn toch van een iets lager niveau dan Youri Tielemans.

LEES OOK: Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Is Arsenal een goede vervolgstap voor Youri Tielemans?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

86
86
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

33
33
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

20
20
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

90
90
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

245
245
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

149
149
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

298
298
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

154
154
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

197
197
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

34
34
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

46
46
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

615
615
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

736
736
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

125
125
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

303
303
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

373
373
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

458
458
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

396
396
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

377
377
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

584
584
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

406
406
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

461
461
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

235
235
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws