'Arteta hélemaal gek op Rode Duivel: topprioriteit!'

door
'Arteta hélemaal gek op Rode Duivel: topprioriteit!'

Arsenal lijkt klaar voor een nieuwe drukke zomertransferperiode, aangezien manager Mikel Arteta dit seizoen lijkt voort te bouwen op zijn succes, zal de Spanjaard aan boord blijven. De ex-assistent van Pep Guardiola krijgt opnieuw 150 miljoen pond budget van The Gunners. 

Het vertrouwen van de Spanjaard begint zijn vruchten af ​​te werpen, aangezien de Gunners in poleposition liggen ​​om zich te kwalificeren voor de Champions League. Arteta begint zijn team in vorm te krijgen met de bijna 150 miljoen pond die afgelopen zomer is uitgegeven. De gehaalde targets lijken briljante investeringen te zijn. Iedereen die getekend had, was jonger dan 23 jaar en heeft zijn stempel weten te drukken op het team. 

Vorige zomer fronsten er aardig wat wenkbrauwen toen Arsenal 50 miljoen pond uitgaf aan Ben White en vervolgens ook nog eens een slordige 35 miljoen aan Aaron Ramsdale spendeerde, maar na een knap seizoen zijn er nog maar weinig vraagtekens rond die aankopen. 

TRANSFORMATIE
Over de zomerplannen van Arsenal zei technisch directeur Edu tegen ESPN Brasil: "Het budget dat we afgelopen zomer hebben gebruikt, gebruiken we het liefst om de ploeg opnieuw in evenwicht te brengen. Ook al ligt de prioriteit voorin, Arsenal heeft nog geen spits onder contract voor volgend seizoen, komt Youri Tielemans als nieuwe kracht op het middenveld op de proppen.

Arteta is fan van de jonge Rode Duivel en de ex-Anderlecht jeugdspeler heeft wel oren naar een stapje hogerop komende transfermercato. Al moet hij natuurlijk minuten blijven maken, met het oog op het WK in Qatar. Dat lijkt geen al te groot probleem bij Arsenal want naast Xhaka, beschikt Arsenal over Sambi Lokonga, Elneny en Thomas Partey als controleurs op het middenveld. En die spelers zijn toch van een iets lager niveau dan Youri Tielemans.

LEES OOK: Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Is Arsenal een goede vervolgstap voor Youri Tielemans?

Meest recent

Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

3
3
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

5
5
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

13
13
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

13
13
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

67
67
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

126
126
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

152
152
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

304
304
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

58
58
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

110
110
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

287
287
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

34
34
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

145
145
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

44
44
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

290
290
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

22
22
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

250
250
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

59
59
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

132
132
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

32
32
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

66
66
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

120
120
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

69
69
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

48
48
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

24
24

Meer sportnieuws