'Arteta hélemaal gek op Rode Duivel: topprioriteit!'

door
'Arteta hélemaal gek op Rode Duivel: topprioriteit!'

Arsenal lijkt klaar voor een nieuwe drukke zomertransferperiode, aangezien manager Mikel Arteta dit seizoen lijkt voort te bouwen op zijn succes, zal de Spanjaard aan boord blijven. De ex-assistent van Pep Guardiola krijgt opnieuw 150 miljoen pond budget van The Gunners. 

Het vertrouwen van de Spanjaard begint zijn vruchten af ​​te werpen, aangezien de Gunners in poleposition liggen ​​om zich te kwalificeren voor de Champions League. Arteta begint zijn team in vorm te krijgen met de bijna 150 miljoen pond die afgelopen zomer is uitgegeven. De gehaalde targets lijken briljante investeringen te zijn. Iedereen die getekend had, was jonger dan 23 jaar en heeft zijn stempel weten te drukken op het team. 

Vorige zomer fronsten er aardig wat wenkbrauwen toen Arsenal 50 miljoen pond uitgaf aan Ben White en vervolgens ook nog eens een slordige 35 miljoen aan Aaron Ramsdale spendeerde, maar na een knap seizoen zijn er nog maar weinig vraagtekens rond die aankopen. 

TRANSFORMATIE
Over de zomerplannen van Arsenal zei technisch directeur Edu tegen ESPN Brasil: "Het budget dat we afgelopen zomer hebben gebruikt, gebruiken we het liefst om de ploeg opnieuw in evenwicht te brengen. Ook al ligt de prioriteit voorin, Arsenal heeft nog geen spits onder contract voor volgend seizoen, komt Youri Tielemans als nieuwe kracht op het middenveld op de proppen.

Arteta is fan van de jonge Rode Duivel en de ex-Anderlecht jeugdspeler heeft wel oren naar een stapje hogerop komende transfermercato. Al moet hij natuurlijk minuten blijven maken, met het oog op het WK in Qatar. Dat lijkt geen al te groot probleem bij Arsenal want naast Xhaka, beschikt Arsenal over Sambi Lokonga, Elneny en Thomas Partey als controleurs op het middenveld. En die spelers zijn toch van een iets lager niveau dan Youri Tielemans.

LEES OOK: Titelstrijd blijft leven: Arsenal ontsnapt tegen Liverpool

Is Arsenal een goede vervolgstap voor Youri Tielemans?

Meest recent

'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

56
56
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

89
89
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

39
39
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

28
28
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

73
73
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

189
189
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

144
144
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

204
204
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

144
144
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

310
310
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

81
81
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

58
58
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

120
120
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

300
300
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

211
211
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

77
77
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

190
190
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

127
127
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

63
63
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

794
794
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

944
944
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

476
476
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

135
135
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

46
46

Meer sportnieuws