'Arteta hélemaal gek op Rode Duivel: topprioriteit!'

door
'Arteta hélemaal gek op Rode Duivel: topprioriteit!'

Arsenal lijkt klaar voor een nieuwe drukke zomertransferperiode, aangezien manager Mikel Arteta dit seizoen lijkt voort te bouwen op zijn succes, zal de Spanjaard aan boord blijven. De ex-assistent van Pep Guardiola krijgt opnieuw 150 miljoen pond budget van The Gunners. 

Het vertrouwen van de Spanjaard begint zijn vruchten af ​​te werpen, aangezien de Gunners in poleposition liggen ​​om zich te kwalificeren voor de Champions League. Arteta begint zijn team in vorm te krijgen met de bijna 150 miljoen pond die afgelopen zomer is uitgegeven. De gehaalde targets lijken briljante investeringen te zijn. Iedereen die getekend had, was jonger dan 23 jaar en heeft zijn stempel weten te drukken op het team. 

Vorige zomer fronsten er aardig wat wenkbrauwen toen Arsenal 50 miljoen pond uitgaf aan Ben White en vervolgens ook nog eens een slordige 35 miljoen aan Aaron Ramsdale spendeerde, maar na een knap seizoen zijn er nog maar weinig vraagtekens rond die aankopen. 

TRANSFORMATIE
Over de zomerplannen van Arsenal zei technisch directeur Edu tegen ESPN Brasil: "Het budget dat we afgelopen zomer hebben gebruikt, gebruiken we het liefst om de ploeg opnieuw in evenwicht te brengen. Ook al ligt de prioriteit voorin, Arsenal heeft nog geen spits onder contract voor volgend seizoen, komt Youri Tielemans als nieuwe kracht op het middenveld op de proppen.

Arteta is fan van de jonge Rode Duivel en de ex-Anderlecht jeugdspeler heeft wel oren naar een stapje hogerop komende transfermercato. Al moet hij natuurlijk minuten blijven maken, met het oog op het WK in Qatar. Dat lijkt geen al te groot probleem bij Arsenal want naast Xhaka, beschikt Arsenal over Sambi Lokonga, Elneny en Thomas Partey als controleurs op het middenveld. En die spelers zijn toch van een iets lager niveau dan Youri Tielemans.

LEES OOK: 'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Is Arsenal een goede vervolgstap voor Youri Tielemans?

Meest recent

Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

26
26
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

33
33
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

50
50
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

89
89
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

113
113
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

75
75
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

256
256
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

115
115
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

113
113
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

54
54
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

62
62
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

125
125
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

208
208
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

58
58
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

324
324
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

189
189
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

158
158
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

268
268
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

167
167
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

380
380
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

713
713
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

84
84
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

432
432
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

531
531

Meer sportnieuws