'Arteta hélemaal gek op Rode Duivel: topprioriteit!'

door
'Arteta hélemaal gek op Rode Duivel: topprioriteit!'

Arsenal lijkt klaar voor een nieuwe drukke zomertransferperiode, aangezien manager Mikel Arteta dit seizoen lijkt voort te bouwen op zijn succes, zal de Spanjaard aan boord blijven. De ex-assistent van Pep Guardiola krijgt opnieuw 150 miljoen pond budget van The Gunners. 

Het vertrouwen van de Spanjaard begint zijn vruchten af ​​te werpen, aangezien de Gunners in poleposition liggen ​​om zich te kwalificeren voor de Champions League. Arteta begint zijn team in vorm te krijgen met de bijna 150 miljoen pond die afgelopen zomer is uitgegeven. De gehaalde targets lijken briljante investeringen te zijn. Iedereen die getekend had, was jonger dan 23 jaar en heeft zijn stempel weten te drukken op het team. 

Vorige zomer fronsten er aardig wat wenkbrauwen toen Arsenal 50 miljoen pond uitgaf aan Ben White en vervolgens ook nog eens een slordige 35 miljoen aan Aaron Ramsdale spendeerde, maar na een knap seizoen zijn er nog maar weinig vraagtekens rond die aankopen. 

TRANSFORMATIE
Over de zomerplannen van Arsenal zei technisch directeur Edu tegen ESPN Brasil: "Het budget dat we afgelopen zomer hebben gebruikt, gebruiken we het liefst om de ploeg opnieuw in evenwicht te brengen. Ook al ligt de prioriteit voorin, Arsenal heeft nog geen spits onder contract voor volgend seizoen, komt Youri Tielemans als nieuwe kracht op het middenveld op de proppen.

Arteta is fan van de jonge Rode Duivel en de ex-Anderlecht jeugdspeler heeft wel oren naar een stapje hogerop komende transfermercato. Al moet hij natuurlijk minuten blijven maken, met het oog op het WK in Qatar. Dat lijkt geen al te groot probleem bij Arsenal want naast Xhaka, beschikt Arsenal over Sambi Lokonga, Elneny en Thomas Partey als controleurs op het middenveld. En die spelers zijn toch van een iets lager niveau dan Youri Tielemans.

LEES OOK: Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Is Arsenal een goede vervolgstap voor Youri Tielemans?

Meest recent

Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

24
24
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

45
45
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

19
19
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

63
63
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

48
48
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

162
162
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

318
318
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

196
196
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

193
193
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

151
151
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

291
291
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

262
262
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

117
117
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

346
346
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

84
84
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

297
297
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

117
117
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

81
81
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

196
196
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

224
224
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

516
516
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

119
119
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

88
88
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

219
219

Meer sportnieuws