'PSG wil Salah binnenhalen: 100 miljoen

door
'PSG wil Salah binnenhalen: 100 miljoen

Liverpool zit stilaan met de handen in het haar. De Engelse topclub hoopt voor de zomer een akkoord te vinden omtrent een contractverlenging van Mohammed Salah. Eén topclub ligt alvast op de loer.


Salah en Liverpool praten al maanden over een nieuw contract, maar er kwam nog geen witte rook. De tijd begint te dringen, want doordat de Egyptische aanvaller nog maar tot medio 2023 onder contract ligt, moet Liverpool een beslissing nemen. Als Salah niet zou bijtekenen, moet het zijn sterspeler in de zomer verkopen. Anders loopt hij een jaar later gratis de deur uit.

Volgens buitenlandse media houdt PSG de situatie alvast in de gaten. Zij zien wellicht Kylian Mbappé naar Real Madrid vertrekken en kunnen dus een nieuwe aanvaller gebruiken. Salah is de droomkandidaat, maar wel een peperdure. Zijn marktwaarde bedraagt immers 100 miljoen euro en bij PSG zullen ze dus fors moeten investeren in de toch ook al 29-jarige Salah.

155 GOALS

De voormalige aanvaller van Chelsea en AS Roma is wel een garantie op goals. Sinds hij in de zomer van 2017 voor 42 miljoen euro de overstap maakte van AS Roma naar Liverpool, was hij een attractie op de Engelse velden. Salah speelde tot op heden 246 matchen voor Liverpool en hij was daarin bijzonder bepalend. De aalvlugge aanvaller scoorde maar liefst 155 keer en leverde 60 assists af. Daarvoor had hij 20.254 minuten nodig, wat neerkomt op een beslissende actie om de 94,2 minuten. PSG hoopt dus met Neymar (als hij blijft), Messi en Salah weer een prachtige drietand neer te zetten in de aanval.

LEES OOK: Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Zal Salah bijtekenen?

Meest recent

Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

71
71
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

68
68
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

92
92
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

269
269
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

360
360
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

146
146
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

129
129
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

312
312
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

19
19
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

97
97
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

98
98
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

234
234
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

120
120
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

70
70
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

90
90
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

196
196
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

43
43
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

183
183
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

35
35
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

177
177
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

272
272
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

81
81
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

370
370
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

256
256
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

204
204

Meer sportnieuws