Verbeke heeft 4 prangende contractdossiers bij RSCA

door
Verbeke heeft 4 prangende contractdossiers bij RSCA

CEO Peter Verbeke moet aan de bak. Hij is met zijn team volop bezig met het voorbereiden van de zomermercato, maar er is ook werk aan de winkel bij enkele spelers. Vijf spelers zijn in 2023 einde contract, maar vier dossiers zijn bijzonder belangrijk.


RSC Anderlecht heeft met Josh Cullen een goede defensieve middenvelder in zijn rangen. Maar de Ier maakte ook indruk bij de nationale ploeg en ondertussen volgen heel wat Premier League-clubs zijn prestaties. Cullen ligt nog maar tot medio 2023 onder contract en misschien is dit wel hét moment voor beide partijen om een transfer door te drukken. Cullen kan zijn goede prestaties ten gelde maken en Anderlecht kan zeer veel winst maken. Het haalde hem voor 500.000 euro in huis en hij is volgens Transfermarkt.be ondertussen 5 miljoen euro waard. Daarnaast heeft Paars-Wit met Marco Kana al een vervanger in huis en is Kristoffer Olsson misschien niet beter als hij op de '6' kan spelen?

Verbeke heeft naast Cullen nog enkele dossiers af te ronden. Zeno Debast heeft ook nog maar een contract van één jaar en de gesprekken over een verlenging zijn gaande. De centrale verdediger zal volgend seizoen in de basis starten. Voor zijn ontwikkeling is het beter dat hij nog even in Brussel blijft. Kristian Arnstad zit in hetzelfde schuitje. De Noor is een laat mature speler, maar fysiek zette hij veel stappen voorwaarts. RSCA ziet in hem een echte speler voor de A-kern komend seizoen. Tot slot is er Mario Stroeykens. De 17-jarige aanvaller is nu de vierde spits en de club wil hem volgend jaar nog meer kansen geven.

Lior Refaelov is ook einde contract in 2023, maar hij is al 36 jaar dus dat dossier is allerminst dringend.




LEES OOK: Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Zullen alle jonkies bijtekenen?

Meest recent

'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

2
2
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

37
37
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

9
9
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

80
80
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

45
45
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

147
147
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

122
122
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

102
102
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

22
22
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

212
212
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

73
73
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

263
263
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

135
135
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

43
43
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

213
213
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

107
107
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

254
254
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

110
110
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

95
95
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

195
195
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

113
113
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

398
398
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

162
162

Meer sportnieuws