Verbeke heeft 4 prangende contractdossiers bij RSCA

door
Verbeke heeft 4 prangende contractdossiers bij RSCA

CEO Peter Verbeke moet aan de bak. Hij is met zijn team volop bezig met het voorbereiden van de zomermercato, maar er is ook werk aan de winkel bij enkele spelers. Vijf spelers zijn in 2023 einde contract, maar vier dossiers zijn bijzonder belangrijk.


RSC Anderlecht heeft met Josh Cullen een goede defensieve middenvelder in zijn rangen. Maar de Ier maakte ook indruk bij de nationale ploeg en ondertussen volgen heel wat Premier League-clubs zijn prestaties. Cullen ligt nog maar tot medio 2023 onder contract en misschien is dit wel hét moment voor beide partijen om een transfer door te drukken. Cullen kan zijn goede prestaties ten gelde maken en Anderlecht kan zeer veel winst maken. Het haalde hem voor 500.000 euro in huis en hij is volgens Transfermarkt.be ondertussen 5 miljoen euro waard. Daarnaast heeft Paars-Wit met Marco Kana al een vervanger in huis en is Kristoffer Olsson misschien niet beter als hij op de '6' kan spelen?

Verbeke heeft naast Cullen nog enkele dossiers af te ronden. Zeno Debast heeft ook nog maar een contract van één jaar en de gesprekken over een verlenging zijn gaande. De centrale verdediger zal volgend seizoen in de basis starten. Voor zijn ontwikkeling is het beter dat hij nog even in Brussel blijft. Kristian Arnstad zit in hetzelfde schuitje. De Noor is een laat mature speler, maar fysiek zette hij veel stappen voorwaarts. RSCA ziet in hem een echte speler voor de A-kern komend seizoen. Tot slot is er Mario Stroeykens. De 17-jarige aanvaller is nu de vierde spits en de club wil hem volgend jaar nog meer kansen geven.

Lior Refaelov is ook einde contract in 2023, maar hij is al 36 jaar dus dat dossier is allerminst dringend.




LEES OOK: 'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

Zullen alle jonkies bijtekenen?

Meest recent

Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

46
46
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

137
137
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

144
144
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

491
491
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

412
412
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

41
41
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

355
355
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

116
116
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

116
116
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

230
230
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

112
112
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

62
62
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

236
236
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

131
131
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

185
185
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

248
248
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

342
342
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

20
20
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

434
434
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

60
60
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

217
217
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

353
353
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

73
73
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

214
214
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

274
274

Meer sportnieuws