'STVV incasseert wéér miljoenenbedrag'

door
'STVV incasseert wéér miljoenenbedrag'

STVV levert al jaren zeer goed werk inzake uitgaande transfers. De Kanaries hebben weer een toptransfer afgerond. Dat maakt Het Belang van Limburg bekend.


Liberato Cacace wordt sinds januari uitgeleend aan Empoli en de Italiaanse eersteklasser had een aankoopoptie die gelicht zou worden als de club zich wist te handhaven. Dat gebeurde ondertussen en daardoor zal de linksachter definitief naar de club uit de Serie A maken. STVV vangt zo nog maar eens 3 miljoen euro.

De Kanaries incasseren zo nog maar eens de nodige miljoenen euro’s. De afgelopen jaren werden Maximiliano Caufriez (2,5 miljoen euro), Yumu Suzuki (2 miljoen euro), Wataru Endo (2 miljoen euro), Mohammed Buya (1,5 miljoen euro), Takehiro Tomiyasu (9 miljoen euro) en Yohan Boli (3 miljoen euro) voor heel wat geld verkocht.

INKOMSTEN

STVV moet het vooral van zijn Japanse commerciële activiteiten en van de uitgaande transfers hebben inzake inkomsten. De club haalt weinig uit het moderne stadion, want STVV is geen eigenaar van Stayen. De Kanaries hopen daar in de toekomst een oplossing voor te vinden, ook voor potentieel nieuwe investeerders is dat een heikel punt. STVV kende een goed seizoen en hoopt voor volgend seizoen zijn sterkhouders aan boord te houden en gerichte versterking te halen, zodat het volgend jaar weer kan meestrijden voor de Europe play-offs. De club hoopt onder meer Christian Brüls langer aan boord te houden, maar de aanvallende middenvelder wil een nieuw contract. Beide partijen onderhandelen met elkaar, maar tot op heden kwam er nog geen witte rook.

LEES OOK: Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

Knap werk vanSTVV?

Meest recent

Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

47
47
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

29
29
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

44
44
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

74
74
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

34
34
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

374
374
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

35
35
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

48
48
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

58
58
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

318
318
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

50
50
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

87
87
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

240
240
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

151
151
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

294
294
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

317
317
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

241
241
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

174
174
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

105
105
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

146
146
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

128
128
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

184
184

Meer sportnieuws