'STVV incasseert wéér miljoenenbedrag'

door
'STVV incasseert wéér miljoenenbedrag'

STVV levert al jaren zeer goed werk inzake uitgaande transfers. De Kanaries hebben weer een toptransfer afgerond. Dat maakt Het Belang van Limburg bekend.


Liberato Cacace wordt sinds januari uitgeleend aan Empoli en de Italiaanse eersteklasser had een aankoopoptie die gelicht zou worden als de club zich wist te handhaven. Dat gebeurde ondertussen en daardoor zal de linksachter definitief naar de club uit de Serie A maken. STVV vangt zo nog maar eens 3 miljoen euro.

De Kanaries incasseren zo nog maar eens de nodige miljoenen euro’s. De afgelopen jaren werden Maximiliano Caufriez (2,5 miljoen euro), Yumu Suzuki (2 miljoen euro), Wataru Endo (2 miljoen euro), Mohammed Buya (1,5 miljoen euro), Takehiro Tomiyasu (9 miljoen euro) en Yohan Boli (3 miljoen euro) voor heel wat geld verkocht.

INKOMSTEN

STVV moet het vooral van zijn Japanse commerciële activiteiten en van de uitgaande transfers hebben inzake inkomsten. De club haalt weinig uit het moderne stadion, want STVV is geen eigenaar van Stayen. De Kanaries hopen daar in de toekomst een oplossing voor te vinden, ook voor potentieel nieuwe investeerders is dat een heikel punt. STVV kende een goed seizoen en hoopt voor volgend seizoen zijn sterkhouders aan boord te houden en gerichte versterking te halen, zodat het volgend jaar weer kan meestrijden voor de Europe play-offs. De club hoopt onder meer Christian Brüls langer aan boord te houden, maar de aanvallende middenvelder wil een nieuw contract. Beide partijen onderhandelen met elkaar, maar tot op heden kwam er nog geen witte rook.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Knap werk vanSTVV?

Meest recent

Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

118
118
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

33
33
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

33
33
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

49
49
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

41
41
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

31
31
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

44
44
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

147
147
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

149
149
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

288
288
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

37
37
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

174
174
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

42
42
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

57
57
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

154
154
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

276
276
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

82
82
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

45
45
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

176
176
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

262
262
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

205
205
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

359
359

Meer sportnieuws