'STVV incasseert wéér miljoenenbedrag'

door
'STVV incasseert wéér miljoenenbedrag'

STVV levert al jaren zeer goed werk inzake uitgaande transfers. De Kanaries hebben weer een toptransfer afgerond. Dat maakt Het Belang van Limburg bekend.


Liberato Cacace wordt sinds januari uitgeleend aan Empoli en de Italiaanse eersteklasser had een aankoopoptie die gelicht zou worden als de club zich wist te handhaven. Dat gebeurde ondertussen en daardoor zal de linksachter definitief naar de club uit de Serie A maken. STVV vangt zo nog maar eens 3 miljoen euro.

De Kanaries incasseren zo nog maar eens de nodige miljoenen euro’s. De afgelopen jaren werden Maximiliano Caufriez (2,5 miljoen euro), Yumu Suzuki (2 miljoen euro), Wataru Endo (2 miljoen euro), Mohammed Buya (1,5 miljoen euro), Takehiro Tomiyasu (9 miljoen euro) en Yohan Boli (3 miljoen euro) voor heel wat geld verkocht.

INKOMSTEN

STVV moet het vooral van zijn Japanse commerciële activiteiten en van de uitgaande transfers hebben inzake inkomsten. De club haalt weinig uit het moderne stadion, want STVV is geen eigenaar van Stayen. De Kanaries hopen daar in de toekomst een oplossing voor te vinden, ook voor potentieel nieuwe investeerders is dat een heikel punt. STVV kende een goed seizoen en hoopt voor volgend seizoen zijn sterkhouders aan boord te houden en gerichte versterking te halen, zodat het volgend jaar weer kan meestrijden voor de Europe play-offs. De club hoopt onder meer Christian Brüls langer aan boord te houden, maar de aanvallende middenvelder wil een nieuw contract. Beide partijen onderhandelen met elkaar, maar tot op heden kwam er nog geen witte rook.

LEES OOK: Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

Knap werk vanSTVV?

Meest recent

'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

8
8
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

36
36
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

49
49
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

135
135
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

233
233
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

22
22
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

67
67
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

101
101
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

130
130
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

113
113
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

81
81
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

455
455
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

292
292
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

86
86
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

821
821
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

126
126
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

163
163
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

319
319
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

183
183
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

80
80
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

866
866
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

384
384
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

361
361
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

79
79

Meer sportnieuws