Meijer antwoordt op twijfels bij stap naar Club Brugge

door
Meijer antwoordt op twijfels bij stap naar Club Brugge

Bij Club Brugge zijn ze nog volop bezig met de titelstrijd, maar hun eerste aanwinst voor volgend seizoen hebben ze al even beet. Blauw-Zwart rondde immers al de komst van Bjorn Meijer af. De 19-jarige linksachter wordt weggekaapt bij FC Groningen, waar hij dit seizoen helemaal doorbrak. Het zette Club ertoe aan om maar liefst 6 miljoen euro op tafel te leggen.


De transfer deed toch wat stop opwaaien, want Club tast heel diep in de buidel voor een speler die amper ervaring op het hoogste niveau kan voorleggen. Meijder dwong immers pas rond de jaarwisseling een basisplaats af in Groningen en heeft als prof momenteel nog steeds maar 23 wedstrijden op de teller staan. Ook in Nederland heersen er twijfels of de stap naar een topclub voor Meijer niet te snel komt.

De tiener is echter overtuigd van zijn gelijk. "Als ik het te vroeg zou vinden, had ik dit natuurlijk niet gedaan", verklaart Meijer immers aan ESPN. "Als je kansen kan pakken, moet je dat doen. Je weet ook nooit hoe het gaat als ik hier langer blijf. Dat is altijd achteraf praten. Ik ben nog steeds overtuigd van deze transfer. Deze discussie zal er altijd zijn bij jonge spelers."

CONCURRENTIE
De kans lijkt klein dat Meijer volgend seizoen bij Club meteen titularis zal zijn, ondanks de fikse transfersom. Met Tajon Buchanan, Eduard Sobol en tot nader order ook nog steeds Federico Ricca en Faitout Maouassa is de concurrentie op de linkerflank enorm. Club heeft echter een duidelijk groeiplan voor Meijer en dat was ook één van de redenen waarom hij voor Blauw-Zwart koos.

LEES OOK: Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Zet Meijer de stap naar Club te vroeg?

Meest recent

Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

12
12
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

23
23
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

68
68
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

343
343
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

13
13
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

223
223
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

149
149
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

130
130
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

287
287
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

162
162
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

54
54
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

35
35
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

228
228
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

81
81
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

308
308
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

165
165
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

42
42
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

218
218
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

263
263
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

85
85
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

223
223
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

72
72
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

113
113
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

291
291
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

95
95

Meer sportnieuws