Meijer antwoordt op twijfels bij stap naar Club Brugge

door
Meijer antwoordt op twijfels bij stap naar Club Brugge

Bij Club Brugge zijn ze nog volop bezig met de titelstrijd, maar hun eerste aanwinst voor volgend seizoen hebben ze al even beet. Blauw-Zwart rondde immers al de komst van Bjorn Meijer af. De 19-jarige linksachter wordt weggekaapt bij FC Groningen, waar hij dit seizoen helemaal doorbrak. Het zette Club ertoe aan om maar liefst 6 miljoen euro op tafel te leggen.


De transfer deed toch wat stop opwaaien, want Club tast heel diep in de buidel voor een speler die amper ervaring op het hoogste niveau kan voorleggen. Meijder dwong immers pas rond de jaarwisseling een basisplaats af in Groningen en heeft als prof momenteel nog steeds maar 23 wedstrijden op de teller staan. Ook in Nederland heersen er twijfels of de stap naar een topclub voor Meijer niet te snel komt.

De tiener is echter overtuigd van zijn gelijk. "Als ik het te vroeg zou vinden, had ik dit natuurlijk niet gedaan", verklaart Meijer immers aan ESPN. "Als je kansen kan pakken, moet je dat doen. Je weet ook nooit hoe het gaat als ik hier langer blijf. Dat is altijd achteraf praten. Ik ben nog steeds overtuigd van deze transfer. Deze discussie zal er altijd zijn bij jonge spelers."

CONCURRENTIE
De kans lijkt klein dat Meijer volgend seizoen bij Club meteen titularis zal zijn, ondanks de fikse transfersom. Met Tajon Buchanan, Eduard Sobol en tot nader order ook nog steeds Federico Ricca en Faitout Maouassa is de concurrentie op de linkerflank enorm. Club heeft echter een duidelijk groeiplan voor Meijer en dat was ook één van de redenen waarom hij voor Blauw-Zwart koos.

LEES OOK: Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Zet Meijer de stap naar Club te vroeg?

Meest recent

Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

0
0
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

17
17
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

115
115
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

92
92
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

139
139
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

61
61
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

210
210
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

245
245
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

47
47
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

139
139
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

72
72
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

198
198
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

192
192
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

197
197
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

25
25
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

209
209
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

274
274
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

286
286
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

148
148
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

48
48
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

106
106
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

285
285
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

62
62
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

102
102

Meer sportnieuws