Barça gaat alweer met de billen bloot in Camp Nou

107 stemmen
Barça gaat alweer met de billen bloot in Camp Nou

Een maand geleden dacht iedereen nog dat FC Barcelona helemaal terug was na de 0-4-demonstratie in de Clasico in het Bernabeu, maar dat enthousiasme is inmiddels helemaal weggeëbd. Na de pijnlijke exit in de Europa League tegen Eintracht Frankfurt en de coup van Cadiz leed Barça zondag zijn derde thuisnederlaag op rij. Deze keer ging het in Camp Nou met de billen bloot tegen Rayo Vallecano.


Rayo is met een veertiende plaats dit seizoen absoluut geen hoogvlieger, maar had Barça wel in de heenronde weten te verrassen en deed dat kunstje nog eens over. Al na zeven minuten kwamen ze op voorsprong. Alvaro Garcia zette Dest in de wind en verraste Ter Stegen in de korte hoek. Het was meteen héél stil in het Camp Nou.

Barça toonde daarna wel goede wil en ging op zoek naar de gelijkmaker, maar had pech toen Gavi de lat raakte en de goal van Ferran Torres in de rebound afgekeurd werd wegens buitenspel. Daarna werd het echter een pak minder en in de tweede helft kwam het nooit echt in de buurt van een goal. Ze claimden wel nog een strafschop na een fout op Gavi, maar die stond in de actie buitenspel. Zelfs veertien minuten blessuretijd bleken niet voldoende om nog een punt uit de brand te slepen.

EEN PUNT VAN TITEL
Door de verrassende nederlaag is de titelstrijd zo goed als helemaal beslist. Real Madrid kan komende zaterdag de champagne ontkurken als het minstens een punt weet te pakken tegen Espanyol. Barça brengt dan weer zijn tweede plaats in gevaar, want het laat na afstand te nemen van zijn concurrenten. Het blijft op gelijke punten staan met FC Sevilla en Atletico Madrid volgt op twee punten. Barça kan zelfs nog uit de top vier vallen, want nummer vijf Real Betis heeft met nog vijf speeldagen voor de boeg slechts zes punten minder.


LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

🚀

Zal Barça nog uit de top vier vallen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

102
102
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

25
25
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

86
86
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

80
80
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

64
64
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

113
113
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

46
46
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

146
146
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

120
120
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

165
165
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

374
374
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

243
243
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

784
784
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

495
495
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

529
529
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

695
695
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

343
343
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

528
528
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2198
2198
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

190
190

Meer sportnieuws