Inter breekt reeks Mourinho en lonkt naar titel

door
Inter breekt reeks Mourinho en lonkt naar titel

In de Serie A wordt de titelstrijd de komende weken nog een nagelbijter. Het lijkt vooral tussen de twee Milanese clubs te zullen gaan, al is ook Napoli nog niet helemaal uitgeteld. Zaterdagavond kregen we alvast een nieuwe leider in de Italiaanse competitie, want Internazionale nam de scepter over van AC Milan. De regerende kampioen maakte een einde aan de ongeslagen reeks van het AS Roma van José Mourinho.


De Special One zakte af naar San Siro met vertrouwen, want zijn ploeg had al twaalf wedstrijden niet meer verloren. Maar tegen zijn ex-ploeg liep het toch fout. Halfweg was de beslissing eigenlijk al gevallen. Dumfries opende na een halfuur de score en tien minuten later zorgde Brozovic al voor 2-0. Toen ook Lautaro Martinez vroeg in de tweede helft zijn doelpuntje nog meepikte, mochten de boeken helemaal toe. In de slotfase kon Mkhitaryan wel nog knap milderen.

Door de overwinning wipt Inter voorlopig naar de leiding. Het heeft één punt voorsprong op de stadsgenoot en vijf punten meer dan Napoli, dat op de derde plaats volgt. De twee concurrenten komen zondag wel nog in actie uit tegen respectievelijk Lazio en Empoli, maar Inter heeft toch de beste papieren in handen. Ze hebben immers nog een inhaalwedstrijd tegoed.

CHAMPIONS LEAGUE
AS Roma doet door de nederlaag dan weer een slechte zaak in de strijd om de vierde plaats en bijhorend ticket voor de Champions League. Als Juventus maandag wint van Sassuolo, loopt de kloof al op tot acht punten. Met nog vier wedstrijden te gaan wordt dat stilaan een onmogelijke klus voor Mourinho en de zijnen.


LEES OOK: 'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Zal Inter zijn titel met succes verdedigen?

Meest recent

Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

44
44
Conflict met De Bilde: Garcia geeft bijzondere reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

43
43
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

115
115
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

93
93
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

51
51
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

48
48
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

518
518
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

114
114
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

342
342
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

99
99
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

453
453
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

212
212
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

622
622
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

172
172
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

207
207
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

428
428
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

77
77
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

398
398
Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

35
35
'Club en Anderlecht willen gratis slag slaan bij PSV'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en het lijkt erop dat we zowel bij Anderlecht als Club ...

152
152
'Deze job bij topclub wees Thomas Vermaelen af'

Intussen zijn al een aantal Rode Duivels uit de gouden generatie in het trainersvak gestapt. Vincent ...

117
117
Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

807
807
Mercatobom in de maak bij Anderlecht?

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

432
432
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

257
257
'Bliksemtransfer dreigt voor Marcus Rashford'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

74
74

Meer sportnieuws