Inter breekt reeks Mourinho en lonkt naar titel

44 stemmen
Inter breekt reeks Mourinho en lonkt naar titel

In de Serie A wordt de titelstrijd de komende weken nog een nagelbijter. Het lijkt vooral tussen de twee Milanese clubs te zullen gaan, al is ook Napoli nog niet helemaal uitgeteld. Zaterdagavond kregen we alvast een nieuwe leider in de Italiaanse competitie, want Internazionale nam de scepter over van AC Milan. De regerende kampioen maakte een einde aan de ongeslagen reeks van het AS Roma van José Mourinho.


De Special One zakte af naar San Siro met vertrouwen, want zijn ploeg had al twaalf wedstrijden niet meer verloren. Maar tegen zijn ex-ploeg liep het toch fout. Halfweg was de beslissing eigenlijk al gevallen. Dumfries opende na een halfuur de score en tien minuten later zorgde Brozovic al voor 2-0. Toen ook Lautaro Martinez vroeg in de tweede helft zijn doelpuntje nog meepikte, mochten de boeken helemaal toe. In de slotfase kon Mkhitaryan wel nog knap milderen.

Door de overwinning wipt Inter voorlopig naar de leiding. Het heeft één punt voorsprong op de stadsgenoot en vijf punten meer dan Napoli, dat op de derde plaats volgt. De twee concurrenten komen zondag wel nog in actie uit tegen respectievelijk Lazio en Empoli, maar Inter heeft toch de beste papieren in handen. Ze hebben immers nog een inhaalwedstrijd tegoed.

CHAMPIONS LEAGUE
AS Roma doet door de nederlaag dan weer een slechte zaak in de strijd om de vierde plaats en bijhorend ticket voor de Champions League. Als Juventus maandag wint van Sassuolo, loopt de kloof al op tot acht punten. Met nog vier wedstrijden te gaan wordt dat stilaan een onmogelijke klus voor Mourinho en de zijnen.


LEES OOK: 'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Zal Inter zijn titel met succes verdedigen?

Meest recent

'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

117
117
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

99
99
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

22
22
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

12
12
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

67
67
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

261
261
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

96
96
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

431
431
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

351
351
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

179
179
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

52
52
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

31
31
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

39
39
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

155
155
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

543
543
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

202
202
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

90
90
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

162
162
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

42
42
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

734
734
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

125
125
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

140
140
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

104
104
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

532
532
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

430
430

Meer sportnieuws