Inter breekt reeks Mourinho en lonkt naar titel

door
Inter breekt reeks Mourinho en lonkt naar titel

In de Serie A wordt de titelstrijd de komende weken nog een nagelbijter. Het lijkt vooral tussen de twee Milanese clubs te zullen gaan, al is ook Napoli nog niet helemaal uitgeteld. Zaterdagavond kregen we alvast een nieuwe leider in de Italiaanse competitie, want Internazionale nam de scepter over van AC Milan. De regerende kampioen maakte een einde aan de ongeslagen reeks van het AS Roma van José Mourinho.


De Special One zakte af naar San Siro met vertrouwen, want zijn ploeg had al twaalf wedstrijden niet meer verloren. Maar tegen zijn ex-ploeg liep het toch fout. Halfweg was de beslissing eigenlijk al gevallen. Dumfries opende na een halfuur de score en tien minuten later zorgde Brozovic al voor 2-0. Toen ook Lautaro Martinez vroeg in de tweede helft zijn doelpuntje nog meepikte, mochten de boeken helemaal toe. In de slotfase kon Mkhitaryan wel nog knap milderen.

Door de overwinning wipt Inter voorlopig naar de leiding. Het heeft één punt voorsprong op de stadsgenoot en vijf punten meer dan Napoli, dat op de derde plaats volgt. De twee concurrenten komen zondag wel nog in actie uit tegen respectievelijk Lazio en Empoli, maar Inter heeft toch de beste papieren in handen. Ze hebben immers nog een inhaalwedstrijd tegoed.

CHAMPIONS LEAGUE
AS Roma doet door de nederlaag dan weer een slechte zaak in de strijd om de vierde plaats en bijhorend ticket voor de Champions League. Als Juventus maandag wint van Sassuolo, loopt de kloof al op tot acht punten. Met nog vier wedstrijden te gaan wordt dat stilaan een onmogelijke klus voor Mourinho en de zijnen.


LEES OOK: 'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Zal Inter zijn titel met succes verdedigen?

Meest recent

'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

10
10
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

163
163
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

93
93
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

150
150
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

155
155
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

135
135
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

32
32
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

158
158
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

161
161
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

139
139
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

33
33
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

214
214
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

127
127
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

395
395
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

69
69
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

222
222
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

116
116
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

286
286
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

129
129
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

271
271
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

65
65
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

425
425
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

526
526
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

309
309
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

452
452

Meer sportnieuws