Inter breekt reeks Mourinho en lonkt naar titel

door
Inter breekt reeks Mourinho en lonkt naar titel

In de Serie A wordt de titelstrijd de komende weken nog een nagelbijter. Het lijkt vooral tussen de twee Milanese clubs te zullen gaan, al is ook Napoli nog niet helemaal uitgeteld. Zaterdagavond kregen we alvast een nieuwe leider in de Italiaanse competitie, want Internazionale nam de scepter over van AC Milan. De regerende kampioen maakte een einde aan de ongeslagen reeks van het AS Roma van José Mourinho.


De Special One zakte af naar San Siro met vertrouwen, want zijn ploeg had al twaalf wedstrijden niet meer verloren. Maar tegen zijn ex-ploeg liep het toch fout. Halfweg was de beslissing eigenlijk al gevallen. Dumfries opende na een halfuur de score en tien minuten later zorgde Brozovic al voor 2-0. Toen ook Lautaro Martinez vroeg in de tweede helft zijn doelpuntje nog meepikte, mochten de boeken helemaal toe. In de slotfase kon Mkhitaryan wel nog knap milderen.

Door de overwinning wipt Inter voorlopig naar de leiding. Het heeft één punt voorsprong op de stadsgenoot en vijf punten meer dan Napoli, dat op de derde plaats volgt. De twee concurrenten komen zondag wel nog in actie uit tegen respectievelijk Lazio en Empoli, maar Inter heeft toch de beste papieren in handen. Ze hebben immers nog een inhaalwedstrijd tegoed.

CHAMPIONS LEAGUE
AS Roma doet door de nederlaag dan weer een slechte zaak in de strijd om de vierde plaats en bijhorend ticket voor de Champions League. Als Juventus maandag wint van Sassuolo, loopt de kloof al op tot acht punten. Met nog vier wedstrijden te gaan wordt dat stilaan een onmogelijke klus voor Mourinho en de zijnen.


LEES OOK: 'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Zal Inter zijn titel met succes verdedigen?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

7
7
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

4
4
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

130
130
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

28
28
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

19
19
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

58
58
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

72
72
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

167
167
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

387
387
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

181
181
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

331
331
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

208
208
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

132
132
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

352
352
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

572
572
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

227
227
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

257
257
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

113
113
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

168
168
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

412
412
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

730
730
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

359
359
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

130
130
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

259
259
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

159
159

Meer sportnieuws