'Touba kan kiezen uit vier topclubs'

door
'Touba kan kiezen uit vier topclubs'

Ahmed Touba wordt elke mercato aan clubs gelinkt en de verdediger van RKC zal Waalwijk in de zomer gaan verlaten. Volgens Foot Mercato is er meer dan interesse genoeg. Komt het deze keer wel tot een transfer?


Touba wisselde de afgelopen jaren meermaals van makelaar en de verdediger werd daardoor aan tal van clubs gekoppeld. De linkspoot doet het al twee jaar zeer goed bij RKC en daar ligt hij nog maar één jaar onder contract. Een jaar geleden vroeg de club nog drie miljoen euro, maar die prijs zal wellicht een stuk lager gaan liggen door zijn contractstatus. AEK Athene, Benfica, Real Betis en Bayer Leverkusen zouden de clubs zijn die ondertussen de verrichtingen van Touba volgen. De Nederlandse top heeft hem ook al een tijdje in het vizier, maar voorlopig deden ze nog geen bod.

ALGERIJE

Touba, die lange tijd hoopte op een selectie voor de Rode Duivels maar uiteindelijk voor Algerije heeft gekozen, maakte de afgelopen seizoenen een zeer goede evolutie door als linker centrale verdediger. Hij speelde in het verleden voor Club Brugge, waar hij zijn debuut maakte maar niet kon doorbreken, Oud-Heverlee Leuven en het Bulgaarse Beroe. Gaandeweg vond hij dus zijn weg.

Gaat hij volgende zomer dan eindelijk zijn langverwachte toptransfer versieren? Volgens Transfermarkt.be heeft hij ondertussen een marktwaarde van één miljoen euro, maar bij RKC hopen ze uiteraard dat hun verdediger nog wat meer geld in het laatje zal brengen.

LEES OOK: ‘Lavia bezorgt Chelsea wéér nachtmerrie’

Gaat hij komende zomer eindelijk zijn transfer versieren?

Meest recent

'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

138
138
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

410
410
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

77
77
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

253
253
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

180
180
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1399
1399
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

152
152
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

192
192
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

289
289
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

319
319
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

447
447
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

588
588
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1055
1055
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

150
150
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

605
605
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

123
123
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

309
309
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

734
734
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

583
583
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

769
769
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

675
675
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

373
373
Witte rook: Anderlecht en Union bereiken opvallend akkoord

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

811
811
‘Jashari-deal ontploft: Club Brugge vraagt absurd bedrag’

De afgelopen weken wemelden het van de geruchten omtrent Ardon Jashari zijn potentiële overstap ...

2851
2851
Onana en Doku gaan viraal met groot nieuws

Voetballers zijn anno 2025 ook commerciële merken. Via allerhande deals komt er ook nog geld in ...

57
57

Meer sportnieuws