Geen Bounida 2 bij RSCA: "Volgend jaar eerste ploeg"

door
Geen Bounida 2 bij RSCA:

Wie de jeugdploegen van RSC Anderlecht volgt, weet dat er nog heel veel talent zit aan te komen. Eén van de absolute toptalenten van Neerpede maakt op zijn 17de al indruk. Maakt hij volgend jaar zijn debuut bij de eerste ploeg?


RSC Anderlecht haalde enkele jaren geleden de broers Enock en Ebenezer Agyei voor de neus van KRC Genk weg bij Verviers. Enock is 17 jaar en speelt al voor de beloften van RSCA. De jongeling ligt nog een jaar onder contract en zijn broer laat in de FIFA-documentaire over Neerpede weten dat een transfer niet aan de orde is. “Als je kijkt hoeveel jonge spelers er in de A-kern zitten en minuten maken… Waarom zou je het dan elders zoeken? Het grote doel is om bij de eerste ploeg van Anderlecht te spelen."

Hoofd Jeugdopleiding Jean Kindermans ziet dat het talent progressie maakt. “Ik denk dat Enock misschien volgend jaar al zijn eerste acties kan maken bij het eerste elftal", verklaart hij.

BELLAMY

Craig Bellamy was in het begin van het seizoen ook lovend over de flankaanvaller. "Enock heeft heel veel kwaliteiten. Tactisch past hij zich snel aan, hij heeft een goede individuele actie in huis en als hij nog wat aan zijn mindere punten kan bijschaven, dan is ‘the sky is the limit’ voor hem."  Bij Anderlecht kunnen ze een creatieve flankaanvaller wel gebruiken. Agyei, die vaak meetraint met de eerste ploeg en al oefenmatchen mocht meespelen, zal in de zomer wellicht speelkansen krijgen van Vincent Kompany. Als hij zich daar kan tonen, kan het snel gaan.

LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Maakt hij volgend jaar zijn debuut?

Meest recent

Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

58
58
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

4
4
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

63
63
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

98
98
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

616
616
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

123
123
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

259
259
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

372
372
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

110
110
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

248
248
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

308
308
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

60
60
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

529
529
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

435
435
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

177
177
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

482
482
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

462
462
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

87
87
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

387
387
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

614
614
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

234
234
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

279
279
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

312
312
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

389
389

Meer sportnieuws