Geen Bounida 2 bij RSCA: "Volgend jaar eerste ploeg"

door
Geen Bounida 2 bij RSCA:

Wie de jeugdploegen van RSC Anderlecht volgt, weet dat er nog heel veel talent zit aan te komen. Eén van de absolute toptalenten van Neerpede maakt op zijn 17de al indruk. Maakt hij volgend jaar zijn debuut bij de eerste ploeg?


RSC Anderlecht haalde enkele jaren geleden de broers Enock en Ebenezer Agyei voor de neus van KRC Genk weg bij Verviers. Enock is 17 jaar en speelt al voor de beloften van RSCA. De jongeling ligt nog een jaar onder contract en zijn broer laat in de FIFA-documentaire over Neerpede weten dat een transfer niet aan de orde is. “Als je kijkt hoeveel jonge spelers er in de A-kern zitten en minuten maken… Waarom zou je het dan elders zoeken? Het grote doel is om bij de eerste ploeg van Anderlecht te spelen."

Hoofd Jeugdopleiding Jean Kindermans ziet dat het talent progressie maakt. “Ik denk dat Enock misschien volgend jaar al zijn eerste acties kan maken bij het eerste elftal", verklaart hij.

BELLAMY

Craig Bellamy was in het begin van het seizoen ook lovend over de flankaanvaller. "Enock heeft heel veel kwaliteiten. Tactisch past hij zich snel aan, hij heeft een goede individuele actie in huis en als hij nog wat aan zijn mindere punten kan bijschaven, dan is ‘the sky is the limit’ voor hem."  Bij Anderlecht kunnen ze een creatieve flankaanvaller wel gebruiken. Agyei, die vaak meetraint met de eerste ploeg en al oefenmatchen mocht meespelen, zal in de zomer wellicht speelkansen krijgen van Vincent Kompany. Als hij zich daar kan tonen, kan het snel gaan.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

Maakt hij volgend jaar zijn debuut?

Meest recent

'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

59
59
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

29
29
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

17
17
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

94
94
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

20
20
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

451
451
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

202
202
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

159
159
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

74
74
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

88
88
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

54
54
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

88
88
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

606
606
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

153
153
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

301
301
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

43
43
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

616
616
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

267
267
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

82
82
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

138
138
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

413
413
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

351
351
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

122
122
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

225
225

Meer sportnieuws