Geen Bounida 2 bij RSCA: "Volgend jaar eerste ploeg"

292 stemmen
Geen Bounida 2 bij RSCA:

Wie de jeugdploegen van RSC Anderlecht volgt, weet dat er nog heel veel talent zit aan te komen. Eén van de absolute toptalenten van Neerpede maakt op zijn 17de al indruk. Maakt hij volgend jaar zijn debuut bij de eerste ploeg?


RSC Anderlecht haalde enkele jaren geleden de broers Enock en Ebenezer Agyei voor de neus van KRC Genk weg bij Verviers. Enock is 17 jaar en speelt al voor de beloften van RSCA. De jongeling ligt nog een jaar onder contract en zijn broer laat in de FIFA-documentaire over Neerpede weten dat een transfer niet aan de orde is. “Als je kijkt hoeveel jonge spelers er in de A-kern zitten en minuten maken… Waarom zou je het dan elders zoeken? Het grote doel is om bij de eerste ploeg van Anderlecht te spelen."

Hoofd Jeugdopleiding Jean Kindermans ziet dat het talent progressie maakt. “Ik denk dat Enock misschien volgend jaar al zijn eerste acties kan maken bij het eerste elftal", verklaart hij.

BELLAMY

Craig Bellamy was in het begin van het seizoen ook lovend over de flankaanvaller. "Enock heeft heel veel kwaliteiten. Tactisch past hij zich snel aan, hij heeft een goede individuele actie in huis en als hij nog wat aan zijn mindere punten kan bijschaven, dan is ‘the sky is the limit’ voor hem."  Bij Anderlecht kunnen ze een creatieve flankaanvaller wel gebruiken. Agyei, die vaak meetraint met de eerste ploeg en al oefenmatchen mocht meespelen, zal in de zomer wellicht speelkansen krijgen van Vincent Kompany. Als hij zich daar kan tonen, kan het snel gaan.

LEES OOK: 'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Maakt hij volgend jaar zijn debuut?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

105
105
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

224
224
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

255
255
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

83
83
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

68
68
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

525
525
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

291
291
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

134
134
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

131
131
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

129
129
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

105
105
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

303
303
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

130
130
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

434
434
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

108
108
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

40
40
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

141
141
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

579
579
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

216
216
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

74
74
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

372
372
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

285
285
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

150
150
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

204
204

Meer sportnieuws