'Spaanse topclub zet zinnen op Orel Mangala'

door
'Spaanse topclub zet zinnen op Orel Mangala'

Orel Mangala gaat VfB Stuttgart in de zomer wellicht verlaten. De centrale middenvelder mag dromen van een absolute toptransfer. La Liga lonkt.


Volgens het Spaanse AS heeft Atlético Madrid zijn zinnen gezet op Mangala. De Spaanse topclub heeft nood aan fris bloed op het middenveld en de interesse zou zelfs concreet zijn. Atlético Madrid ging de Belg scouten in de wedstrijden tegen Bayern München en Borussia Dortmund en ze geraakten zeer gecharmeerd door de speler. Mangala zou geen dure vogel zijn, want hij zou voor 15 miljoen euro op te pikken zijn.  Anderlecht, dat mag hopen op een mooie opleidingsvergoeding, zag de speler nooit doorbreken en in Brussel zullen ze mogelijk toch verrast zijn door zijn ontwikkeling. Mangala moet wel nog even geduld hebben, want Atlético Madrid heeft ook Boubacar Kamara (Olympique Marseille) en Mo Camara (RB Salzburg) op de shortlist staan.

EK 2024

Mangala kan met een transfer zich ook meer en meer in de kijker spelen van Roberto Martinez. Die haalde hem al bij de selectie en in de vorige interlandperiode mocht de middenvelder ook opdraven voor de Rode Duivels. Het WK 2022 komt mogelijk nog te vroeg, maar het zou ons niet verbazen als de technisch en fysiek sterke Mangala op het EK 2024 één van de dragende krachten zal worden op het middenveld van de Belgen.

Mangala vormt samen met jongens als Sambi Lokonga (Arsenal), Amadou Onana (Lille OSC) en Aster Vranckx (VfL Wolfsburg) de toekomst van het middenveld van de nationale ploeg. Aan talent alvast geen gebrek.

LEES OOK: UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

Zal Atlético de transfer afronden?

Meest recent

'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

25
25
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

198
198
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

76
76
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

71
71
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

132
132
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

326
326
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

128
128
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

50
50
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

224
224
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

27
27
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

204
204
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

201
201
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

65
65
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

161
161
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

475
475
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

78
78
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

144
144
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

96
96
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

122
122
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

377
377
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

116
116
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

355
355
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

313
313
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

195
195
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

318
318

Meer sportnieuws