'Spaanse topclub zet zinnen op Orel Mangala'

door
'Spaanse topclub zet zinnen op Orel Mangala'

Orel Mangala gaat VfB Stuttgart in de zomer wellicht verlaten. De centrale middenvelder mag dromen van een absolute toptransfer. La Liga lonkt.


Volgens het Spaanse AS heeft Atlético Madrid zijn zinnen gezet op Mangala. De Spaanse topclub heeft nood aan fris bloed op het middenveld en de interesse zou zelfs concreet zijn. Atlético Madrid ging de Belg scouten in de wedstrijden tegen Bayern München en Borussia Dortmund en ze geraakten zeer gecharmeerd door de speler. Mangala zou geen dure vogel zijn, want hij zou voor 15 miljoen euro op te pikken zijn.  Anderlecht, dat mag hopen op een mooie opleidingsvergoeding, zag de speler nooit doorbreken en in Brussel zullen ze mogelijk toch verrast zijn door zijn ontwikkeling. Mangala moet wel nog even geduld hebben, want Atlético Madrid heeft ook Boubacar Kamara (Olympique Marseille) en Mo Camara (RB Salzburg) op de shortlist staan.

EK 2024

Mangala kan met een transfer zich ook meer en meer in de kijker spelen van Roberto Martinez. Die haalde hem al bij de selectie en in de vorige interlandperiode mocht de middenvelder ook opdraven voor de Rode Duivels. Het WK 2022 komt mogelijk nog te vroeg, maar het zou ons niet verbazen als de technisch en fysiek sterke Mangala op het EK 2024 één van de dragende krachten zal worden op het middenveld van de Belgen.

Mangala vormt samen met jongens als Sambi Lokonga (Arsenal), Amadou Onana (Lille OSC) en Aster Vranckx (VfL Wolfsburg) de toekomst van het middenveld van de nationale ploeg. Aan talent alvast geen gebrek.

LEES OOK: Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

Zal Atlético de transfer afronden?

Meest recent

Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

67
67
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

67
67
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

87
87
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

119
119
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

51
51
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

41
41
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

274
274
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

39
39
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

65
65
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

44
44
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

49
49
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

64
64
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

43
43
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

189
189
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

248
248
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

221
221
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

193
193
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

70
70
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

166
166
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

323
323
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

277
277
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

117
117
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

397
397

Meer sportnieuws