'Spaanse topclub zet zinnen op Orel Mangala'

door
'Spaanse topclub zet zinnen op Orel Mangala'

Orel Mangala gaat VfB Stuttgart in de zomer wellicht verlaten. De centrale middenvelder mag dromen van een absolute toptransfer. La Liga lonkt.


Volgens het Spaanse AS heeft Atlético Madrid zijn zinnen gezet op Mangala. De Spaanse topclub heeft nood aan fris bloed op het middenveld en de interesse zou zelfs concreet zijn. Atlético Madrid ging de Belg scouten in de wedstrijden tegen Bayern München en Borussia Dortmund en ze geraakten zeer gecharmeerd door de speler. Mangala zou geen dure vogel zijn, want hij zou voor 15 miljoen euro op te pikken zijn.  Anderlecht, dat mag hopen op een mooie opleidingsvergoeding, zag de speler nooit doorbreken en in Brussel zullen ze mogelijk toch verrast zijn door zijn ontwikkeling. Mangala moet wel nog even geduld hebben, want Atlético Madrid heeft ook Boubacar Kamara (Olympique Marseille) en Mo Camara (RB Salzburg) op de shortlist staan.

EK 2024

Mangala kan met een transfer zich ook meer en meer in de kijker spelen van Roberto Martinez. Die haalde hem al bij de selectie en in de vorige interlandperiode mocht de middenvelder ook opdraven voor de Rode Duivels. Het WK 2022 komt mogelijk nog te vroeg, maar het zou ons niet verbazen als de technisch en fysiek sterke Mangala op het EK 2024 één van de dragende krachten zal worden op het middenveld van de Belgen.

Mangala vormt samen met jongens als Sambi Lokonga (Arsenal), Amadou Onana (Lille OSC) en Aster Vranckx (VfL Wolfsburg) de toekomst van het middenveld van de nationale ploeg. Aan talent alvast geen gebrek.

LEES OOK: Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

Zal Atlético de transfer afronden?

Meest recent

'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

22
22
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

29
29
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

34
34
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

18
18
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

188
188
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

52
52
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

80
80
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

255
255
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

130
130
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

165
165
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

48
48
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

75
75
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

378
378
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

173
173
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

875
875
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

155
155
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

87
87
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

290
290
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

95
95
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

443
443
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

252
252
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

76
76
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

252
252
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

62
62
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

208
208

Meer sportnieuws