'Spaanse topclub zet zinnen op Orel Mangala'

door
'Spaanse topclub zet zinnen op Orel Mangala'

Orel Mangala gaat VfB Stuttgart in de zomer wellicht verlaten. De centrale middenvelder mag dromen van een absolute toptransfer. La Liga lonkt.


Volgens het Spaanse AS heeft Atlético Madrid zijn zinnen gezet op Mangala. De Spaanse topclub heeft nood aan fris bloed op het middenveld en de interesse zou zelfs concreet zijn. Atlético Madrid ging de Belg scouten in de wedstrijden tegen Bayern München en Borussia Dortmund en ze geraakten zeer gecharmeerd door de speler. Mangala zou geen dure vogel zijn, want hij zou voor 15 miljoen euro op te pikken zijn.  Anderlecht, dat mag hopen op een mooie opleidingsvergoeding, zag de speler nooit doorbreken en in Brussel zullen ze mogelijk toch verrast zijn door zijn ontwikkeling. Mangala moet wel nog even geduld hebben, want Atlético Madrid heeft ook Boubacar Kamara (Olympique Marseille) en Mo Camara (RB Salzburg) op de shortlist staan.

EK 2024

Mangala kan met een transfer zich ook meer en meer in de kijker spelen van Roberto Martinez. Die haalde hem al bij de selectie en in de vorige interlandperiode mocht de middenvelder ook opdraven voor de Rode Duivels. Het WK 2022 komt mogelijk nog te vroeg, maar het zou ons niet verbazen als de technisch en fysiek sterke Mangala op het EK 2024 één van de dragende krachten zal worden op het middenveld van de Belgen.

Mangala vormt samen met jongens als Sambi Lokonga (Arsenal), Amadou Onana (Lille OSC) en Aster Vranckx (VfL Wolfsburg) de toekomst van het middenveld van de nationale ploeg. Aan talent alvast geen gebrek.

LEES OOK: Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Zal Atlético de transfer afronden?

Meest recent

‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

49
49
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

21
21
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

180
180
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

100
100
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

101
101
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

157
157
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

823
823
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

379
379
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

358
358
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

178
178
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

162
162
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

304
304
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

260
260
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

94
94
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

324
324
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

266
266
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

462
462
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

224
224
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

479
479
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

294
294
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

242
242
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

518
518
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

429
429
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

113
113

Meer sportnieuws