'Ten Hag krijgt astronomisch transferbudget bij Man Utd'

door
'Ten Hag krijgt astronomisch transferbudget bij Man Utd'

Manchester United kreeg maandag een pak slaag van Liverpool. Het werd maar liefst 4-0 op Anfield. Daarmee is United nog altijd op zoek naar de juiste formule om de trein op Old Trafford opnieuw op de rails te zetten. Ook tussenpaus Ralf Rangnick, die tijdelijk overnam van Ole Gunnar Solskjaer, slaagde daar nog niet in.


United was daarom al een tijd op zoek naar een nieuwe coach, en die hebben ze vandaag ook gevonden in Manchester. De club stelde namelijk Erik ten Hag (52) voor als nieuwe T1. De Nederlander komt over van Ajax, waar hij iets stevigs neergezet heeft. Hij tekent een contract tot 2025, met optie op een bijkomend jaar. Met Ajax won hij twee titels en twee bekers. De Amsterdammers schopten het onder zijn bewind ook tot in de halve finale van de Champions League.

Ten Hag zal meteen goed kunnen uitpakken op de transfermarkt. The Mirror weet namelijk dat hij een transferbudget van maar liefst 240 miljoen euro tot zijn beschikking zal krijgen. Het grootste deel van dat budget zou volgens de krant voorbestemd zijn voor Declan Rice (West Ham United) en Harry Kane (Tottenham Hotspur). Die zouden beiden meer dan 100 miljoen euro moeten kosten. Ook de andere Premier League-topclubs lonken naar de twee. Darwin Núñez (Benfica) en Ruben Neves (Wolverhampton) zijn goedkopere alternatieven.

SANCHO

United laat wel vaker het geld rollen als het op transfers aankomt. Zo betaalde de club vorige zomer nog een gepeperde 85 miljoen euro voor Jadon Sancho. De flankspeler kwam over van Borussia Dortmund, maar kon zijn stevige prijskaartje nog niet rechtvaardigen. Het is afwachten of Rice en Kane dat wel zullen doen, als ze komen tenminste. 

LEES OOK: 'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Brengt hij United weer naar de top?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

44
44
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

59
59
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

95
95
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

23
23
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

88
88
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

82
82
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

26
26
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

108
108
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

65
65
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

274
274
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

65
65
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

78
78
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

149
149
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

305
305
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

127
127
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

197
197
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

695
695
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

65
65
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

430
430
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

137
137
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

265
265
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

165
165
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

97
97
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

657
657
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

69
69

Meer sportnieuws