'Ten Hag krijgt astronomisch transferbudget bij Man Utd'

door
'Ten Hag krijgt astronomisch transferbudget bij Man Utd'

Manchester United kreeg maandag een pak slaag van Liverpool. Het werd maar liefst 4-0 op Anfield. Daarmee is United nog altijd op zoek naar de juiste formule om de trein op Old Trafford opnieuw op de rails te zetten. Ook tussenpaus Ralf Rangnick, die tijdelijk overnam van Ole Gunnar Solskjaer, slaagde daar nog niet in.


United was daarom al een tijd op zoek naar een nieuwe coach, en die hebben ze vandaag ook gevonden in Manchester. De club stelde namelijk Erik ten Hag (52) voor als nieuwe T1. De Nederlander komt over van Ajax, waar hij iets stevigs neergezet heeft. Hij tekent een contract tot 2025, met optie op een bijkomend jaar. Met Ajax won hij twee titels en twee bekers. De Amsterdammers schopten het onder zijn bewind ook tot in de halve finale van de Champions League.

Ten Hag zal meteen goed kunnen uitpakken op de transfermarkt. The Mirror weet namelijk dat hij een transferbudget van maar liefst 240 miljoen euro tot zijn beschikking zal krijgen. Het grootste deel van dat budget zou volgens de krant voorbestemd zijn voor Declan Rice (West Ham United) en Harry Kane (Tottenham Hotspur). Die zouden beiden meer dan 100 miljoen euro moeten kosten. Ook de andere Premier League-topclubs lonken naar de twee. Darwin Núñez (Benfica) en Ruben Neves (Wolverhampton) zijn goedkopere alternatieven.

SANCHO

United laat wel vaker het geld rollen als het op transfers aankomt. Zo betaalde de club vorige zomer nog een gepeperde 85 miljoen euro voor Jadon Sancho. De flankspeler kwam over van Borussia Dortmund, maar kon zijn stevige prijskaartje nog niet rechtvaardigen. Het is afwachten of Rice en Kane dat wel zullen doen, als ze komen tenminste. 

LEES OOK: Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Brengt hij United weer naar de top?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

69
69
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

39
39
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

33
33
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

31
31
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

484
484
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

238
238
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

382
382
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

134
134
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

209
209
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

183
183
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

142
142
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

97
97
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

120
120
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

311
311
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

522
522
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

121
121
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

527
527
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

396
396

Meer sportnieuws