Martinez in zijn nopjes na opleving twee Rode Duivels

151 stemmen
Martinez in zijn nopjes na opleving twee Rode Duivels

De hoogdagen van de Belgen in de Premier League liggen al een tijdje achter ons. Toch zijn er nog een aantal die het er zeer goed doen. Bondscoach Roberto Martinez ziet het graag gebeuren.


Leandro Trossard kent een goed seizoen bij Brighton & Hove Albion. Hij kent er zeer goede weken. Trossard scoorde de afgelopen weken tegen Tottenham en Arsenal. De voormalige flankaanvaller van KRC Genk scoorde al 6 keer en leverde 1 assist af in 30 competitiewedstrijden.

Eric Van Meir looft de Rode Duivel. “Dit geeft zijn seizoen toch al kleur. Het is zijn zesde doelpunt van het seizoen, maar doelpunten op Arsenal en Tottenham geven veel aandacht. Voor de wedstrijd tegen Tottenham zeiden we dat het altijd beter kon, en dat hij meer moest scoren, maar dit is zeer mooi voor hem", zei hij aan Play Sports. Trossard werd ondertussen al gelinkt aan een transfer naar Newcastle.

LOKONGA

Bij Arsenal krijgt Sambi Lokonga terug speelkansen, nadat hij maanden aan een stuk weinig speelde. Toch mag de Belgische middenvelder best tevreden zijn over zijn eerste seizoen bij Arsenal. Lokonga tikt voorlopig af op 17 wedstrijden in de Premier League. Van Meir vindt dat Lokonga tevreden mag zijn. "Hij is de back-up van Partey en dat is een rol waar hij zich goed in moet voelen. Lokonga is nog niet klaar om Xhaka of Partey uit de ploeg te spelen." Trossard scoort zo dus weer punten, nadat hij dat ook al deed in de vorige interlandperiode bij de Rode Duivels. Als hij dit niveau weet aan te houden, is Trossard een zekerheidje in de WK-selectie. Lokonga lijkt eerder te moeten mikken op het EK 2024.

LEES OOK: Grote Terugkeer Romelu Lukaku: "Met hem erbij..."

Wie zal meegaan naar het WK?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

73
73
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

44
44
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

83
83
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

177
177
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

78
78
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

171
171
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

437
437
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

106
106
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

526
526
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

304
304
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

645
645
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

164
164
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

408
408
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

183
183
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

121
121
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

116
116
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

302
302
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

320
320
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

451
451
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

493
493
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

513
513
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

182
182
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

218
218
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

89
89

Meer sportnieuws