'Lukaku kan terug naar Inter op één voorwaarde'

door
'Lukaku kan terug naar Inter op één voorwaarde'

Romelu Lukaku (28) zit op een zijspoor bij Chelsea. De Rode Duivel begon als een wervelwind in Londen, maar moet zich nu al een hele tijd tevreden stellen met een invallersrol. Een transfer lijkt zich daardoor steeds meer op te dringen voor Big Rom.


Afgelopen weekend plaatste Chelsea zich voor de finale van de FA Cup. Crystal Palace was het kind van de rekening. Lukaku mocht in de slotfase invallen en kreeg een uitgelezen kans om te scoren. Hij miste echter en trof de paal. Opnieuw een domper voor onze landgenoot, die eerder al twee wedstrijden langs de kant moest blijven met een blessure. Lukaku lijkt ver verwijderd van de vorm waarmee hij Internazionale vorig seizoen de titel schonk in Italië.

Zijn liefde voor Inter heeft Lukaku ook bij Chelsea nooit onder stoelen of banken gestoken. En de Nerazzurri lijken wel open te staan voor een terugkeer van hun ex-chouchou. Al is daar volgens La Gazzetta dello Sport wel één belangrijke voorwaarde aan verbonden. Zo zou Inter Lukaku eerst een seizoen willen huren en hem dan kopen aan gunstige voorwaarden. De Milanese club zou niet meer dan 100 miljoen willen en kunnen betalen door de huidige financiële situatie. Chelsea legde op zijn beurt maar liefst 113 miljoen euro op tafel voor Lukaku.

GOALS

Bij Chelsea loopt het stroef, maar bij Inter wist Lukaku vlot de weg naar doel te vinden. In de 95 duels die hij voor de club speelde, scoorde hij 64 keer. Daar voegde hij ook nog eens 16 assists aan toe. Bij Inter zou hij opnieuw een aartsgevaarlijk duo kunnen gaan vormen met de Argentijn Lautaro Martínez. Om dan opnieuw de Scudetto te pakken in de modestad?    

LEES OOK: Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Speelt hij volgend seizoen opnieuw voor Inter?

Meest recent

'Westerlo neemt alweer afscheid van zomeraanwinst'

Westerlo sloot 2025 dan wel af met een nederlaag tegen AA Gent, maar de Kemphanen kunnen toch ...

0
0
Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

70
70
'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

In Italië gebeuren er jaarlijks wel vaker vreemde transfers. Boekhoudkundige trucjes, ...

20
20
'JPL-clubs slapen: Belgische smaakmaker versiert transfer'

De Belgische clubs in de Jupiler Pro League moeten op hun centen letten, dus het is speuren naar ...

44
44
België baalt nog steeds: "Daarom koos ik voor Congo"

Bij Congo spelen heel wat bekende namen op de Afrika Cup. Ook een aantal jongens die voor ...

94
94
Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

145
145
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

60
60
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

219
219
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

57
57
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

148
148
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

210
210
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

545
545
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

792
792
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

233
233
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

332
332
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

61
61
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

705
705
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

144
144
'Union blijft cashen: topcompetitie wenkt voor openbaring'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

181
181
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

1105
1105
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

358
358
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

377
377
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

263
263
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

547
547
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

709
709

Meer sportnieuws