'Lukaku kan terug naar Inter op één voorwaarde'

door
'Lukaku kan terug naar Inter op één voorwaarde'

Romelu Lukaku (28) zit op een zijspoor bij Chelsea. De Rode Duivel begon als een wervelwind in Londen, maar moet zich nu al een hele tijd tevreden stellen met een invallersrol. Een transfer lijkt zich daardoor steeds meer op te dringen voor Big Rom.


Afgelopen weekend plaatste Chelsea zich voor de finale van de FA Cup. Crystal Palace was het kind van de rekening. Lukaku mocht in de slotfase invallen en kreeg een uitgelezen kans om te scoren. Hij miste echter en trof de paal. Opnieuw een domper voor onze landgenoot, die eerder al twee wedstrijden langs de kant moest blijven met een blessure. Lukaku lijkt ver verwijderd van de vorm waarmee hij Internazionale vorig seizoen de titel schonk in Italië.

Zijn liefde voor Inter heeft Lukaku ook bij Chelsea nooit onder stoelen of banken gestoken. En de Nerazzurri lijken wel open te staan voor een terugkeer van hun ex-chouchou. Al is daar volgens La Gazzetta dello Sport wel één belangrijke voorwaarde aan verbonden. Zo zou Inter Lukaku eerst een seizoen willen huren en hem dan kopen aan gunstige voorwaarden. De Milanese club zou niet meer dan 100 miljoen willen en kunnen betalen door de huidige financiële situatie. Chelsea legde op zijn beurt maar liefst 113 miljoen euro op tafel voor Lukaku.

GOALS

Bij Chelsea loopt het stroef, maar bij Inter wist Lukaku vlot de weg naar doel te vinden. In de 95 duels die hij voor de club speelde, scoorde hij 64 keer. Daar voegde hij ook nog eens 16 assists aan toe. Bij Inter zou hij opnieuw een aartsgevaarlijk duo kunnen gaan vormen met de Argentijn Lautaro Martínez. Om dan opnieuw de Scudetto te pakken in de modestad?    

LEES OOK: ‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Speelt hij volgend seizoen opnieuw voor Inter?

Meest recent

'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

14
14
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

17
17
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

82
82
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

139
139
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

107
107
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

94
94
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

100
100
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

229
229
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

254
254
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

62
62
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

26
26
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

143
143
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

377
377
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

322
322
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

230
230
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

261
261
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

77
77
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

227
227
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

282
282
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

380
380
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

99
99
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

137
137
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

369
369
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

742
742

Meer sportnieuws