'Lukaku kan terug naar Inter op één voorwaarde'

door
'Lukaku kan terug naar Inter op één voorwaarde'

Romelu Lukaku (28) zit op een zijspoor bij Chelsea. De Rode Duivel begon als een wervelwind in Londen, maar moet zich nu al een hele tijd tevreden stellen met een invallersrol. Een transfer lijkt zich daardoor steeds meer op te dringen voor Big Rom.


Afgelopen weekend plaatste Chelsea zich voor de finale van de FA Cup. Crystal Palace was het kind van de rekening. Lukaku mocht in de slotfase invallen en kreeg een uitgelezen kans om te scoren. Hij miste echter en trof de paal. Opnieuw een domper voor onze landgenoot, die eerder al twee wedstrijden langs de kant moest blijven met een blessure. Lukaku lijkt ver verwijderd van de vorm waarmee hij Internazionale vorig seizoen de titel schonk in Italië.

Zijn liefde voor Inter heeft Lukaku ook bij Chelsea nooit onder stoelen of banken gestoken. En de Nerazzurri lijken wel open te staan voor een terugkeer van hun ex-chouchou. Al is daar volgens La Gazzetta dello Sport wel één belangrijke voorwaarde aan verbonden. Zo zou Inter Lukaku eerst een seizoen willen huren en hem dan kopen aan gunstige voorwaarden. De Milanese club zou niet meer dan 100 miljoen willen en kunnen betalen door de huidige financiële situatie. Chelsea legde op zijn beurt maar liefst 113 miljoen euro op tafel voor Lukaku.

GOALS

Bij Chelsea loopt het stroef, maar bij Inter wist Lukaku vlot de weg naar doel te vinden. In de 95 duels die hij voor de club speelde, scoorde hij 64 keer. Daar voegde hij ook nog eens 16 assists aan toe. Bij Inter zou hij opnieuw een aartsgevaarlijk duo kunnen gaan vormen met de Argentijn Lautaro Martínez. Om dan opnieuw de Scudetto te pakken in de modestad?    

LEES OOK: Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

Speelt hij volgend seizoen opnieuw voor Inter?

Meest recent

Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

15
15
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

112
112
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

159
159
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

102
102
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

300
300
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

244
244
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

452
452
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

589
589
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

776
776
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

58
58
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

978
978
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

171
171
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

662
662
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

385
385
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

430
430
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

669
669
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

395
395
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

371
371
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

567
567
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

432
432
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

935
935
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

441
441
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

442
442
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

466
466
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1302
1302

Meer sportnieuws