'Ploegmaat Vertonghen verkast voor 100 (!) miljoen'

door
'Ploegmaat Vertonghen verkast voor 100 (!) miljoen'

Benfica heeft niet kunnen stunten in de Champions League. De Portugezen speelden in de terugwedstrijd van de kwartfinales 3-3 gelijk op het veld van Liverpool. Darwin Núñez nam de laatste Portugese treffer voor zijn rekening en zette de eindstand op het bord.


De 22-jarige Uruguayaanse spits liet zich daarmee nog maar eens opmerken op het hoogste niveau. In totaal was hij in de CL goed voor 6 doelpunten. In de Portugese competitie trof hij vooralsnog 25 keer raak, in evenveel wedstrijden. Knappe statistieken, die de aandacht trekken van verschillende Europese topclubs. Volgens The Daily Mail staan de Engelse clubs in de rij om de spits binnen te halen. Manchester United, West Ham United, Newcastle United en Arsenal zouden allemaal iets zie in de komst van de aanvaller.

Benfica lijkt zo in een sterke onderhandelingspositie te zitten. Het Portugese Record meent dan ook dat de club uit Lissabon maar liefst 100 miljoen euro denkt te kunnen vangen voor Núñez. Dat is een astronomisch bedrag, maar in de huidige voetbalmarkt is veel mogelijk, natuurlijk. Transfermarkt schat de marktwaarde van Núñez met 40 miljoen alvast een pak lager. De speler heeft nog een contract tot midden 2025 bij Benfica.

FELIX

Zo zou Benfica enkele jaren na de transfer van João Félix naar Atlético Madrid opnieuw stevig langs de kassa kunnen passeren. De Portugese aanvaller verkaste midden 2019 voor maar liefst 127,5 miljoen euro naar de Spaanse hoofdstad. Hij speelde er ondertussen al 11 duels, waarin hij goed was voor 29 goals en 15 assists. Afwachten of Núñez ook maar enigszins in de buurt zal komen van dat bedrag. 

LEES OOK: 'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Wie vind je beter?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

98
98
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

8
8
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

37
37
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

44
44
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

89
89
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

117
117
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

104
104
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

302
302
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

89
89
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

195
195
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

271
271
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

273
273
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

129
129
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

205
205
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

122
122
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

151
151
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

78
78
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

167
167
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

73
73
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

238
238
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1386
1386
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

136
136
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

77
77
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

225
225
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

475
475

Meer sportnieuws