TRANSFERUURTJE: 'Megadeal Man City, beslissing over Clement'

233 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Megadeal Man City, beslissing over Clement'

Zowel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat AA Gent in de zomer afscheid zal moeten nemen van één van zijn smaakmakers. Alessio Castro-Montes geeft immers aan dat hij de stap naar het buitenland wil zetten, want de rechtsachter voelt zich klaar voor een stap hogerop. Op die manier wil de 25-jarige zich ook in de kijker spelen van de bondscoach en Rode Duivel worden.



Club Brugge lijkt ook voor een drukke zomermercato te staan. Maar liefst zeven spelers lijken al zeker te gaan vertrekken. Noa Lang wil zelf een stap hogerop zetten, terwijl de contracten van Bas Dost en José Izquierdo aflopen. Daarnaast zullen ook overbodige spelers als Matej Mitrovic, Owen Otasowie, Faitout Maouassa en Federico Ricca andere oorden mogen opzoeken.

Al die vertrekkers zullen ook vervangen moeten worden. Er lijkt bijvoorbeeld nog zeker een spits bij te gaan komen. Daarvoor zou Club al in Griekenland rondspeuren, want ze zouden hun oog laten vallen hebben op Fotis Ioannidis. De 22-jarige is helemaal aan het doorbreken bij Panathinaikos en werd ook al opgeroepen voor de Griekse nationale beloften. Club zou alvast een scout sturen naar de topper tegen Olympiakos om hem in het oog te houden.

BUITENLAND



Manchester City wil in de zomer een nieuwe topspits halen en het lijkt alsmaar meer door te drukken voor de komst van Erling Haaland. Er zouden al meerdere gesprekken plaatsgevonden hebben en City zou bereid zijn om zeer ver te gaan voor de Noor. Die zou meteen een salaris als dat van Kevin De Bruyne voorgeschoteld krijgen, waarmee hij één van de grootverdieners van de Premier League zal worden.

Ook Manchester United wil zich gevoelig gaan versterken. Het wil daarvoor stokken in de wielen steken van Real Madrid, want ze zouden de Koninklijke nog willen aftroeven in de strijd om Aurelien Tchouameni. Nieuwe coach Erik ten Hag wil de Franse international er graag bij en opdracht gegeven hebben hem bij AS Monaco weg te kapen.



In het Prinsdom hing de voorbije weken het lot van Philippe Clement dan weer aan een zijden draadje. Er werd in de Franse pers vorige maand al druk gespeculeerd over een nakend ontslag, maar sindsdien pakte Monaco wel twaalf op twaalf. Een ontslag van de Belgische trainer zou daarom voor eigenaar Dimitri Rybolovlev niet langer een prioriteit zijn. Wel zou CEO Oleg Petrov nog plaats moeten maken.

De toekomst van Dries Mertens is ook nog hoogst onzeker. De Rode Duivel hoopt bij Napoli te kunnen blijven, maar zal dan wel bijna de helft van zijn salaris moeten inleveren. Als Napoli hem laat bijtekenen, zal dat hoogstens aan 2,5 miljoen euro per seizoen zijn, terwijl hij momenteel nog 4,5 miljoen opstrijkt. Als onze landgenoot toch zou vertrekken, lijken drie andere teams alvast klaar te staan. Internazionale zou hem in Italië willen houden, terwijl Inter Miami en Toronto hem naar de MLS willen halen.

LEES OOK: Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Zal Man City Haaland kunnen overtuigen?

Meest recent

Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

13
13
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

43
43
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

111
111
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

155
155
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

159
159
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

438
438
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

33
33
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

229
229
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

199
199
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

300
300
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

186
186
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

137
137
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

197
197
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

146
146
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

59
59
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

577
577
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

94
94
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

49
49
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

268
268
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

104
104
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

217
217
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

488
488
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

389
389
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

102
102
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

71
71

Meer sportnieuws