TRANSFERUURTJE: 'Megadeal Man City, beslissing over Clement'

233 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Megadeal Man City, beslissing over Clement'

Zowel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat AA Gent in de zomer afscheid zal moeten nemen van één van zijn smaakmakers. Alessio Castro-Montes geeft immers aan dat hij de stap naar het buitenland wil zetten, want de rechtsachter voelt zich klaar voor een stap hogerop. Op die manier wil de 25-jarige zich ook in de kijker spelen van de bondscoach en Rode Duivel worden.



Club Brugge lijkt ook voor een drukke zomermercato te staan. Maar liefst zeven spelers lijken al zeker te gaan vertrekken. Noa Lang wil zelf een stap hogerop zetten, terwijl de contracten van Bas Dost en José Izquierdo aflopen. Daarnaast zullen ook overbodige spelers als Matej Mitrovic, Owen Otasowie, Faitout Maouassa en Federico Ricca andere oorden mogen opzoeken.

Al die vertrekkers zullen ook vervangen moeten worden. Er lijkt bijvoorbeeld nog zeker een spits bij te gaan komen. Daarvoor zou Club al in Griekenland rondspeuren, want ze zouden hun oog laten vallen hebben op Fotis Ioannidis. De 22-jarige is helemaal aan het doorbreken bij Panathinaikos en werd ook al opgeroepen voor de Griekse nationale beloften. Club zou alvast een scout sturen naar de topper tegen Olympiakos om hem in het oog te houden.

BUITENLAND



Manchester City wil in de zomer een nieuwe topspits halen en het lijkt alsmaar meer door te drukken voor de komst van Erling Haaland. Er zouden al meerdere gesprekken plaatsgevonden hebben en City zou bereid zijn om zeer ver te gaan voor de Noor. Die zou meteen een salaris als dat van Kevin De Bruyne voorgeschoteld krijgen, waarmee hij één van de grootverdieners van de Premier League zal worden.

Ook Manchester United wil zich gevoelig gaan versterken. Het wil daarvoor stokken in de wielen steken van Real Madrid, want ze zouden de Koninklijke nog willen aftroeven in de strijd om Aurelien Tchouameni. Nieuwe coach Erik ten Hag wil de Franse international er graag bij en opdracht gegeven hebben hem bij AS Monaco weg te kapen.



In het Prinsdom hing de voorbije weken het lot van Philippe Clement dan weer aan een zijden draadje. Er werd in de Franse pers vorige maand al druk gespeculeerd over een nakend ontslag, maar sindsdien pakte Monaco wel twaalf op twaalf. Een ontslag van de Belgische trainer zou daarom voor eigenaar Dimitri Rybolovlev niet langer een prioriteit zijn. Wel zou CEO Oleg Petrov nog plaats moeten maken.

De toekomst van Dries Mertens is ook nog hoogst onzeker. De Rode Duivel hoopt bij Napoli te kunnen blijven, maar zal dan wel bijna de helft van zijn salaris moeten inleveren. Als Napoli hem laat bijtekenen, zal dat hoogstens aan 2,5 miljoen euro per seizoen zijn, terwijl hij momenteel nog 4,5 miljoen opstrijkt. Als onze landgenoot toch zou vertrekken, lijken drie andere teams alvast klaar te staan. Internazionale zou hem in Italië willen houden, terwijl Inter Miami en Toronto hem naar de MLS willen halen.

LEES OOK: Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Zal Man City Haaland kunnen overtuigen?

Meest recent

Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

7
7
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

21
21
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

71
71
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

47
47
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

91
91
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

266
266
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

227
227
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

184
184
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

94
94
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

281
281
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

73
73
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

274
274
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

558
558
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

480
480
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

567
567
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

84
84
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

129
129
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

184
184
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

60
60
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

130
130
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

203
203
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

152
152
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

98
98
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

495
495
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

175
175

Meer sportnieuws