Titel wenkt voor Real na fenomenale comeback

door
Titel wenkt voor Real na fenomenale comeback

Real Madrid krijgt de Spaanse titel stilaan binnen handbereik. Het moest zondagavond een topper afwerken op het veld van Sevilla, samen met FC Barcelona nog steeds de eerste achtervolger van de Koninklijke. Het zag er aanvankelijk zeer slecht uit voor de Madrilenen, want halfweg de eerste helft keken ze tegen een dubbele achterstand aan. De invallers en de onvermijdelijke Karim Benzema keerden de scheve situatie echter nog helemaal om.


Thibaut Courtois wist niet wat hem overkwam in Sevilla, want op vijf minuten tijd liet zijn verdediging hem twee keer in de steek. Eerst ging de muur open bij een vrije trap van Ivan Rakitic, waarop de Rode Duivel alleen maar kon toekijken hoe de bal tegen de netten verdween. Vervolgens werden ze bij een tegenaanval ook nog eens veel te makkelijk uitgespeeld. Lamela rondde netjes af.

Real zat in grote problemen en dus greep Carlo Ancelotti bij de rust in. Hij bracht Rodrygo voor Camavinga en dat bleek een uitstekende zet. Vijf minuten later had de Braziliaan immers al de aansluitingstreffer gemaakt. Real baalde toen de gelijkmaker van Vinicius afgekeurd werd, maar gelukkig bleek de konijnenpoot van Ancelotti in de laatste tien minuten nog te werken. Hij bracht Nacho in het veld en de verdediger zorgde zowaar met zijn eerste baltoets voor 2-2. In blessuretijd bezorgde Karim Benzema - wie anders - Real zelfs nog een onverhoopte driepunter.

TITEL WENKT
De titel komt zo alsmaar dichterbij voor Real Madrid. Het heeft nog zes wedstrijden te spelen en staat nu al vijftien punten voor op Sevilla en FC Barcelona. Barça komt wel maandag nog in actie tegen Cadiz en heeft daarna nog een wedstrijd tegoed. Zij kunnen dus eventueel nog tot op negen punten naderen. Hoe dan ook lijkt de kans wel groot dat Real binnen enkele weken de champagne mag ontkurken.


LEES OOK: Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

Zal Real Madrid de titel nog weggeven?

Meest recent

‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

21
21
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

86
86
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

64
64
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

44
44
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

91
91
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

238
238
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

131
131
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

108
108
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

195
195
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

59
59
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

200
200
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

136
136
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

761
761
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

93
93
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

204
204
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

82
82
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

130
130
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

764
764
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

173
173
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

285
285
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

127
127
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

772
772
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

281
281
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

182
182
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

212
212

Meer sportnieuws