Titel wenkt voor Real na fenomenale comeback

203 stemmen
Titel wenkt voor Real na fenomenale comeback

Real Madrid krijgt de Spaanse titel stilaan binnen handbereik. Het moest zondagavond een topper afwerken op het veld van Sevilla, samen met FC Barcelona nog steeds de eerste achtervolger van de Koninklijke. Het zag er aanvankelijk zeer slecht uit voor de Madrilenen, want halfweg de eerste helft keken ze tegen een dubbele achterstand aan. De invallers en de onvermijdelijke Karim Benzema keerden de scheve situatie echter nog helemaal om.


Thibaut Courtois wist niet wat hem overkwam in Sevilla, want op vijf minuten tijd liet zijn verdediging hem twee keer in de steek. Eerst ging de muur open bij een vrije trap van Ivan Rakitic, waarop de Rode Duivel alleen maar kon toekijken hoe de bal tegen de netten verdween. Vervolgens werden ze bij een tegenaanval ook nog eens veel te makkelijk uitgespeeld. Lamela rondde netjes af.

Real zat in grote problemen en dus greep Carlo Ancelotti bij de rust in. Hij bracht Rodrygo voor Camavinga en dat bleek een uitstekende zet. Vijf minuten later had de Braziliaan immers al de aansluitingstreffer gemaakt. Real baalde toen de gelijkmaker van Vinicius afgekeurd werd, maar gelukkig bleek de konijnenpoot van Ancelotti in de laatste tien minuten nog te werken. Hij bracht Nacho in het veld en de verdediger zorgde zowaar met zijn eerste baltoets voor 2-2. In blessuretijd bezorgde Karim Benzema - wie anders - Real zelfs nog een onverhoopte driepunter.

TITEL WENKT
De titel komt zo alsmaar dichterbij voor Real Madrid. Het heeft nog zes wedstrijden te spelen en staat nu al vijftien punten voor op Sevilla en FC Barcelona. Barça komt wel maandag nog in actie tegen Cadiz en heeft daarna nog een wedstrijd tegoed. Zij kunnen dus eventueel nog tot op negen punten naderen. Hoe dan ook lijkt de kans wel groot dat Real binnen enkele weken de champagne mag ontkurken.


LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

🚀

Zal Real Madrid de titel nog weggeven?

Meest recent

Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

3
3
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

3
3
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

29
29
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

175
175
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

170
170
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

60
60
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

370
370
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

175
175
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

86
86
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

432
432
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

187
187
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

174
174
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

60
60
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

756
756
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

473
473
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

228
228
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

274
274
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

54
54
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

85
85
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

34
34
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

90
90
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

138
138
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

507
507
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

158
158
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

415
415

Meer sportnieuws