Titel wenkt voor Real na fenomenale comeback

door
Titel wenkt voor Real na fenomenale comeback

Real Madrid krijgt de Spaanse titel stilaan binnen handbereik. Het moest zondagavond een topper afwerken op het veld van Sevilla, samen met FC Barcelona nog steeds de eerste achtervolger van de Koninklijke. Het zag er aanvankelijk zeer slecht uit voor de Madrilenen, want halfweg de eerste helft keken ze tegen een dubbele achterstand aan. De invallers en de onvermijdelijke Karim Benzema keerden de scheve situatie echter nog helemaal om.


Thibaut Courtois wist niet wat hem overkwam in Sevilla, want op vijf minuten tijd liet zijn verdediging hem twee keer in de steek. Eerst ging de muur open bij een vrije trap van Ivan Rakitic, waarop de Rode Duivel alleen maar kon toekijken hoe de bal tegen de netten verdween. Vervolgens werden ze bij een tegenaanval ook nog eens veel te makkelijk uitgespeeld. Lamela rondde netjes af.

Real zat in grote problemen en dus greep Carlo Ancelotti bij de rust in. Hij bracht Rodrygo voor Camavinga en dat bleek een uitstekende zet. Vijf minuten later had de Braziliaan immers al de aansluitingstreffer gemaakt. Real baalde toen de gelijkmaker van Vinicius afgekeurd werd, maar gelukkig bleek de konijnenpoot van Ancelotti in de laatste tien minuten nog te werken. Hij bracht Nacho in het veld en de verdediger zorgde zowaar met zijn eerste baltoets voor 2-2. In blessuretijd bezorgde Karim Benzema - wie anders - Real zelfs nog een onverhoopte driepunter.

TITEL WENKT
De titel komt zo alsmaar dichterbij voor Real Madrid. Het heeft nog zes wedstrijden te spelen en staat nu al vijftien punten voor op Sevilla en FC Barcelona. Barça komt wel maandag nog in actie tegen Cadiz en heeft daarna nog een wedstrijd tegoed. Zij kunnen dus eventueel nog tot op negen punten naderen. Hoe dan ook lijkt de kans wel groot dat Real binnen enkele weken de champagne mag ontkurken.


LEES OOK: ‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Zal Real Madrid de titel nog weggeven?

Meest recent

Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

25
25
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

198
198
'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

30
30
Taravel onthult meteen aanbieding om Anderlecht te verlaten

Anderlecht wil donderdag een ticket voor de bekerfinale pakken, maar dat belooft een zeer lastige ...

275
275
Seizoensverrassing duidelijk over toekomst bij Club

Bij Club Brugge mogen we in de zomer weer heel wat beweging gaan verwachten. Heel wat smaakmakers ...

136
136
Alderweireld tipt op verrassing in WK-selectie Duivels

Voor de Rode Duivels staan de komende maanden volledig in het teken van het WK. In maart staat er al ...

62
62
'Standard schuift titularis plots opzij: transfer op komst'

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Ook Standard is nog niet uitgeteld, al ...

105
105
'Pikante transfer Bayern: Kompany haalt oud-ploegmaat'

Bayern München ligt nog steeds goed op koers om dit seizoen meer dan één prijs te ...

82
82
'Bizarre transferwending Vandevoordt: oorzaak bekend'

Het werd voor een aantal Rode Duivels een bewogen wintermercato. Ook Maarten Vandevoordt werd her en ...

64
64
Nieuw rampseizoen Tottenham: trainer alweer ontslagen

In de Premier League vallen dit seizoen alweer enkele topclubs door de mand. Titelverdediger ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht moet TD schrappen, Kane weg bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

349
349
Zéér straf: Union verbaast en hoort bij top van Europa

Union SG is de titelverdediger in de Jupiler Pro League en de Brusselse club prijkt weer bovenaan ...

75
75
Alderweireld doet tranen rollen: Woorden raken héél diep

Toby Alderweireld stapte ongeveer twee jaar geleden een heel nieuw leven in. Eén van de ...

69
69
Nieuw trainersontslag in België: officiële bevestiging

De Belgische clubs lachen er niet mee. Dit seizoen werden al verschillende trainers ontslagen met ...

116
116
Romelu Lukaku afgemaakt na misser: 'Napoli grijpt in'

Romelu Lukaku is nog op zoek naar zijn beste vorm na een slepende blessure. Antonio Conte brengt de ...

206
206
'Club Brugge maakt kans: ex-JPL-topper in moeilijk parket'

Club Brugge gaat in de zomer bijna een halve basisploeg moeten vervangen. De Bruggelingen zijn ...

660
660
Pril geluk na drama: Aster Nzeyimana getuigt emotioneel

Aster Nzeyimana en Lize Feryn verwachten samen een kindje. Dat nieuws raakte afgelopen weekend ...

14
14
Grote zorgen om Debast: wat is er aan de hand?

Bondscoach Rudi Garcia mag zich stilaan zorgen maken. De Rode Duivels vallen als vliegen en het valt ...

196
196
OH Leuven voor historische avond: voluit voor megastunt

OH Leuven heeft het Belgische vrouwenvoetbal dit seizoen internationaal op de kaart gezet. Ze ...

35
35
'Belgische topclubs krijgen buitenkans op ex-JPL-topper'

De Belgische topclubs zijn ondertussen al bezig met het voorbereiden op de transferperiode van ...

235
235
Westerlo voert alweer drastische besparing door

KVC Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein dat de kosten naar beneden moeten. Dat is al duidelijk ...

126
126
Pakt Anderlecht uit met terugkeer publiekslieveling?

RSC Anderlecht staat er financieel een stuk beter voor dan pakweg vijf jaar geleden. Sportief ...

791
791
Trainerszoektocht Anderlecht: Gillet ziet twee opties

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

306
306
Brugse afgang zindert na: OM zet De Zerbi op straat

Een tweetal weken geleden werd Olympique de Marseille na een pijnlijke nederlaag op Club Brugge KV ...

126
126
Transferwending Club Brugge: zelfs bondscoach vol verbazing

Club Brugge plande voor aanvang van de wintermercato een flink transferoffensief, maar haalde ...

560
560

Meer sportnieuws