'AC Milan drukt door voor ex-spelers Genk en Standard'

door
'AC Milan drukt door voor ex-spelers Genk en Standard'

AC Milan wil in de zomer de nodige versterkingen aantrekken. Spelers zoals Noa Lang en Charles De Ketelaere werden al genoemd, maar ze speuren overal ter wereld rond. De club denkt aan ex-spelers uit de Jupiler Pro League.


Volgens Italiaanse media heeft AC Milan grote interesse in Mergim Vojvoda. De Kosovaarse rechtsachter brak in België door bij Moeskroen en Standard, dat hem in de zomer van 2020 voor 5,2 miljoen euro verkocht aan Torino. Na een moeizaam begin is hij er uitgegroeid tot een vaste waarde. Vojvoda, eerder al genoemd bij AS Roma, heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 4,5 miljoen euro, maar hij zal een stuk meer kosten.

PAS NAAR LILLE OSC

Naast Vojvoda zou AC Milan ook wel wat zien in de komst van Edon Zhegrova. De landgenoot van Vojvoda werd in januari door Lille OSC voor 7 miljoen euro weggehaald bij FC Basel. De voormalige speler van KRC Genk, die ook kort bij STVV speelde, is vooral invaller bij de Franse club maar wist desondanks twee keer te scoren. Toch lijkt dat dossier geen prioriteit te zijn voor AC Milan, dat Zhegrova al vele jaren op de radar heeft staan.

Bij AC Milan zullen ze ongetwijfeld afwachten wat er de komende maanden zal gebeuren. Er zijn immers geruchten over nieuwe investeerders en mogelijk kan de club in een hogere categorie spelers aantrekken. AC Milan staat momenteel eerste en lijkt volgend seizoen eindelijk nog eens in de Champions League te kunnen spelen.

LEES OOK: 'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

Is Vojvoda een grote verrassing voor jou?

Meest recent

'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

2
2
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

8
8
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

14
14
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

32
32
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

47
47
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

55
55
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

119
119
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

442
442
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

122
122
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

17
17
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

189
189
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

226
226
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

167
167
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

426
426
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

248
248
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

147
147
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

671
671
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

123
123
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

151
151
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

52
52
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

180
180
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

183
183
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

632
632

Meer sportnieuws