Vadis voert de druk stevig op voor bekerfinale

door
Vadis voert de druk stevig op voor bekerfinale

Vadis Odjidja zat naast Hein Vanhaezebrouck op het perspraatje. Daardoor is de kans bijzonder groot dat de ervaren middenvelder in de ploeg zal staan. Vadis wil de beker winnen.


AA Gent is de afgelopen jaren toch wat afgegleden in de Jupiler Pro League met een 8ste en 5de plaats. De Buffalo’s hebben nood aan nieuw succes om de club weer een nieuw elan te geven. Vadis wil de verloren bekerfinale van 2019 wegspoelen met een zege tegen zijn ex-ploeg RSC Anderlecht. Hij voert de druk dan ook op tegenover de media.

"Het is een heel belangrijke wedstrijd voor iedereen die iets met KAA Gent te maken heeft. Het is altijd mooi om een prijs te pakken, dus we weten wat ons te doen staat.”, aldus Vadis bij op de website van de Buffalo's.

GESLOTEN MATCH

De ervaren middenvelder verwacht niet dat het een open match gaat worden, zoals onlangs in de Ghelamco Arena. Beide ploegen zullen meer gaan ‘rekenen’, want een finale win je en speel je niet. “Ik denk dat de match sowieso redelijk gesloten zal zijn. Het zal op details aankomen, zoals vaak het geval is in finales", zei hij aan Sporza. AA Gent wil na de titel in 2015, wat de laatste prijs was van de club, in 2022 zijn volgende trofee winnen. Heel Gent leeft er alvast naar toe en morgen om 16u45 kennen we ten vroegste het antwoord. De spanning bij de fans neemt alvast steeds meer toe. Ook bij Anderlecht, want daar wachten ze ook al vijf jaar op een nieuwe trofee.

LEES OOK: Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Ligt de meeste druk bij Gent?

Meest recent

'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

1
1
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

29
29
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

75
75
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

52
52
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

51
51
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

88
88
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

189
189
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

57
57
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

141
141
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

42
42
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

296
296
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

142
142
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

121
121
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

68
68
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

130
130
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

43
43
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

426
426
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

63
63
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

190
190
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

91
91
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

356
356
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

757
757

Meer sportnieuws