Michel Verschueren vol lof: "Hij is van wereldklasse"

door
Michel Verschueren vol lof:

RSC Anderlecht is al een tijdje een stabiele club en op en naast het veld is RSCA weer op weg naar de top. Clubicoon Michel Verschueren ziet het graag gebeuren. Hij heeft lof voor drie personen binnen de club.


De voormalige topmanager volgt 'zijn' Anderlecht nog steeds op de voet. 'Mister Michel' is in De Zondag lovend voor drie personen binnen de club. Zo ziet hij dat Anderlecht op de goede weg is dankzij het geld van Marc Coucke, de goede transfers van Peter Verbeke en de "wereldklasse" van Vincent Kompany. Verschueren laat weten dat het tijd is voor een nieuwe prijs en nadien een goede Europese campagne. Bovendien ziet hij de landstitel nog zitten als de eerste match tegen Union SG wordt gewonnen.

TITEL VER WEG

De titel lijkt echter een brug te ver. Anderlecht begint de Champions' Play-Offs met zeven punten achterstand op Union SG en vier op Club Brugge. Paars-Wit moet al bijna een perfect parcours gaan rijden om alsnog kampioen te worden. Bovendien zijn er maar zes wedstrijden om zeven punten in te halen, wat van het goede wellicht wat teveel is. Anderlecht richt zich vooral op een derde plaats, waarbij het Royal Antwerp FC wil afhouden. Een tweede plaats zou ook al een stevige stunt zijn voor de troepen van Kompany. 

Anderlecht eindigde vorig jaar vierde na de play-offs en het hoopt het seizoen te eindigen met bekerwinst en een derde plaats. Als dat zou gebeuren, heeft de ploeg er een zeer knap seizoen opzitten. Het beloven dus nog spannende weken te worden.

LEES OOK: WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Is RSCA weer helemaal op de goede weg?

Meest recent

Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

9
9
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

505
505
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

55
55
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

95
95
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

375
375
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

49
49
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

99
99
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

61
61
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

64
64
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

56
56
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

13
13
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

117
117
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

132
132
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

193
193
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

102
102
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

274
274
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

94
94
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

188
188
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

136
136
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

80
80
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

251
251
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

227
227
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

202
202
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

588
588

Meer sportnieuws