Michel Verschueren vol lof: "Hij is van wereldklasse"

door
Michel Verschueren vol lof:

RSC Anderlecht is al een tijdje een stabiele club en op en naast het veld is RSCA weer op weg naar de top. Clubicoon Michel Verschueren ziet het graag gebeuren. Hij heeft lof voor drie personen binnen de club.


De voormalige topmanager volgt 'zijn' Anderlecht nog steeds op de voet. 'Mister Michel' is in De Zondag lovend voor drie personen binnen de club. Zo ziet hij dat Anderlecht op de goede weg is dankzij het geld van Marc Coucke, de goede transfers van Peter Verbeke en de "wereldklasse" van Vincent Kompany. Verschueren laat weten dat het tijd is voor een nieuwe prijs en nadien een goede Europese campagne. Bovendien ziet hij de landstitel nog zitten als de eerste match tegen Union SG wordt gewonnen.

TITEL VER WEG

De titel lijkt echter een brug te ver. Anderlecht begint de Champions' Play-Offs met zeven punten achterstand op Union SG en vier op Club Brugge. Paars-Wit moet al bijna een perfect parcours gaan rijden om alsnog kampioen te worden. Bovendien zijn er maar zes wedstrijden om zeven punten in te halen, wat van het goede wellicht wat teveel is. Anderlecht richt zich vooral op een derde plaats, waarbij het Royal Antwerp FC wil afhouden. Een tweede plaats zou ook al een stevige stunt zijn voor de troepen van Kompany. 

Anderlecht eindigde vorig jaar vierde na de play-offs en het hoopt het seizoen te eindigen met bekerwinst en een derde plaats. Als dat zou gebeuren, heeft de ploeg er een zeer knap seizoen opzitten. Het beloven dus nog spannende weken te worden.

LEES OOK: 'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

Is RSCA weer helemaal op de goede weg?

Meest recent

Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

15
15
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

19
19
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

27
27
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

35
35
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

213
213
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

153
153
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

154
154
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

101
101
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

28
28
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

215
215
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

80
80
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

371
371
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

281
281
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

273
273
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

114
114
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

321
321
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

264
264
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

220
220
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

89
89
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

58
58
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

525
525
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

387
387
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

664
664
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

450
450
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

121
121

Meer sportnieuws