'Tielemans kiest uit deze 3 grootmachten'

278 stemmen
'Tielemans kiest uit deze 3 grootmachten'

Youri Tielemans is bezig aan zijn laatste maanden bij Leicester City, zoveel is inmiddels wel duidelijk. De middenvelder viert volgende maand zijn 25ste verjaardag en acht na 3,5 jaar bij de Foxes het moment gekomen om een nieuwe stap hogerop te zetten. Hij weigert daarom zijn contract te verlengen en dus zit er voor Leicester bij het ingaan van zijn laatste contractjaar weinig anders op dan mee te werken aan een transfer.


De vraag rest alleen nog welke grootmacht met de handtekening van Tielemans gaat lopen. Volgens Fichajes zijn er momenteel drie Europese topclubs in de running voor de Rode Duivel. De grootste kandidaat om hem binnen te halen, zou Manchester United zijn. Dat neemt straks normaliter afscheid van Paul Pogba en dus zoeken ze een nieuwe patron voor het middenveld.

De vraag is echter of United volgend seizoen Champions League zal spelen en dat kan Tielemans misschien elders doen kijken. Naar Real Madrid bijvoorbeeld, waar hij ook op de lijst staat. Tielemans zou bij de Koninklijke wel slechts als plan-B gelden, want in eerste instantie richten ze hun pijlen op Aurelien Tchouameni, de Franse international van AS Monaco.

KLOPP
Als derde hond doet ook Liverpool nog mee aan het kegelspel. Jürgen Klopp zou Tielemans zeer graag naar Anfield zien komen, want hij wil er nog een concurrent voor Fabinho bij. Ondanks de persoonlijke goedkeuring van de Duitse succescoach zouden de Reds wel met een stevige achterstand op de concurrentie beginnen.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

🚀

Tielemans kan best kiezen voor...

Meest recent

Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

6
6
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

65
65
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

130
130
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

97
97
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

391
391
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

36
36
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

329
329
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

665
665
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

102
102
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

206
206
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

167
167
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

303
303
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

75
75
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

51
51
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

42
42
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

564
564
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

263
263
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

54
54
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

257
257
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

184
184
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

134
134
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

786
786
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

71
71
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

203
203

Meer sportnieuws