Clement sluipt top vier binnen, AC Milan blijft leider

door
Clement sluipt top vier binnen, AC Milan blijft leider

In het buitenland stonden vanavond een aantal wedstrijden op het programma. In de Serie A kwamen Inter en AC Milan in actie, terwijl er in Frankrijk de topper tussen Stade Rennes en AS Monaco plaatsvond. Een overzicht.


Inter wist al vroeg op de avond makkelijk met 1-3 te winnen op het veld van Spezia. De landskampioen stond bij de rust 0-1 voor na een treffer van Brozovic. Na de pauze verdubbelde Martinez de score, maar Maggiore bracht nog even spanning met de 1-2. Sanchez besliste de match met de derde goal voor Inter. AC Milan wist wat het moest doen tegen het Genoa van Blessin en Vanheusden (nog steeds geblesseerd): winnen. Milan, met Saelemaekers in de basis, opende al na elf minuten de score via Leao. In het slot van de bijzonder povere tweede helft wist Messias de 2-0 te scoren en dat was ook de eindstand. Daardoor blijft AC Milan leider in de Serie A.

In de Ligue I nam Rennes, zonder de geblesseerde Doku, het op tegen Monaco. Clement, die de Belg Matazo op de bank hield, zag zijn team slecht beginnen. Rennes opende immers na drie minuten de score via Tait, maar Monaco sloeg tien minuten later terug via Vanderson. Het was een spannend duel en in de 58ste minuut wist Ben Yedder de 1-2 op het bord te zetten, Boadu zorgde voor de 1-3. De 2-3 van Terrier kwam te laat. Door deze zege snoert Clement de criticasters de mond en sluipt hij na een 12 op 12 voorlopig de top vier binnen. 

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Gaat Clement Monaco in de top vier kunnen houden?

Meest recent

Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

66
66
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

29
29
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

285
285
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

322
322
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

45
45
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

56
56
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

570
570
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

443
443
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

97
97
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

277
277
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

26
26
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

85
85
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

32
32
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

252
252
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

221
221
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

99
99
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

72
72
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

513
513
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

131
131
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

94
94
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

115
115
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

99
99
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

237
237
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

119
119
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

1066
1066

Meer sportnieuws