Clement sluipt top vier binnen, AC Milan blijft leider

door
Clement sluipt top vier binnen, AC Milan blijft leider

In het buitenland stonden vanavond een aantal wedstrijden op het programma. In de Serie A kwamen Inter en AC Milan in actie, terwijl er in Frankrijk de topper tussen Stade Rennes en AS Monaco plaatsvond. Een overzicht.


Inter wist al vroeg op de avond makkelijk met 1-3 te winnen op het veld van Spezia. De landskampioen stond bij de rust 0-1 voor na een treffer van Brozovic. Na de pauze verdubbelde Martinez de score, maar Maggiore bracht nog even spanning met de 1-2. Sanchez besliste de match met de derde goal voor Inter. AC Milan wist wat het moest doen tegen het Genoa van Blessin en Vanheusden (nog steeds geblesseerd): winnen. Milan, met Saelemaekers in de basis, opende al na elf minuten de score via Leao. In het slot van de bijzonder povere tweede helft wist Messias de 2-0 te scoren en dat was ook de eindstand. Daardoor blijft AC Milan leider in de Serie A.

In de Ligue I nam Rennes, zonder de geblesseerde Doku, het op tegen Monaco. Clement, die de Belg Matazo op de bank hield, zag zijn team slecht beginnen. Rennes opende immers na drie minuten de score via Tait, maar Monaco sloeg tien minuten later terug via Vanderson. Het was een spannend duel en in de 58ste minuut wist Ben Yedder de 1-2 op het bord te zetten, Boadu zorgde voor de 1-3. De 2-3 van Terrier kwam te laat. Door deze zege snoert Clement de criticasters de mond en sluipt hij na een 12 op 12 voorlopig de top vier binnen. 

LEES OOK: 'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Gaat Clement Monaco in de top vier kunnen houden?

Meest recent

Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

46
46
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

189
189
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

139
139
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

275
275
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

175
175
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

176
176
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

463
463
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

325
325
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

80
80
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

188
188
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

214
214
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

137
137
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

112
112
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

483
483
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

192
192
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

316
316
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

368
368
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

220
220
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

207
207
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

432
432
Union SG gaat voor droomseizoen: "Dé ambitie!"

Union SG blijft een bijzonder straffe ploeg. Ze plaatsten zich ten koste van Sporting Charleroi voor ...

55
55
Cruijff verdedigt omstreden Ajax-beslissing

Ajax zorgde voor een enorme verrassing door Oscar Garcia aan te stellen als nieuwe trainer van Jong ...

22
22
'Anderlecht raast door: deal met Antwerp nakende'

Bij RSC Anderlecht is het bestuur heel erg bezig met het invullen van cruciale posities. De ...

678
678
'Witte rook: Anderlecht heeft grote naam als coach bijna beet'

RSC Anderlecht gaat eerstdaags wellicht een nieuwe trainer voorstellen. De Brusselaars zijn volop ...

797
797

Meer sportnieuws