'Dendoncker versiert toptransfer naar Serie A'

197 stemmen
'Dendoncker versiert toptransfer naar Serie A'

Leander Dendoncker wist zich na een moeizaam seizoensbegin weer in de basis te knokken bij Wolverhampton. De Rode Duivel, die vandaag 27 jaar werd, heeft zich daardoor in de kijker gespeeld van een subtopper uit de Italiaanse Serie A.


Volgens Il Corriere dello Sport heeft Lazio interesse in Dendoncker. De Italianen zijn op een zoek naar een vervanger voor Sergej Milinkovic-Savic. De voormalige middenvelder van KRC Genk gaat komende zomer, na vele jaren van geruchten, de club zo goed als zeker verlaten. Hij moet 70 miljoen euro kosten en clubs als PSG en Manchester United zien zijn komst wel zitten. Dendoncker kan mits concrete interesse altijd eens polsen bij Jordan Lukaku naar het reilen en zeilen bij de club. De linkspoot zal er na het seizoen wel transfervrij vertrekken.

GOED PROFIEL

Naast Milinkovic-Savic zal ook de ervaren Lucas Leiva de club uit Rome gratis gaan verlaten. Daardoor moet er dus een middenvelder bijkomen en Dendoncker is daardoor een piste. De ex-speler van RSC Anderlecht ligt nog tot medio 2023, met optie voor nog een jaar, onder contract bij de Wolves. Hij heeft een marktwaarde van 30 miljoen euro. Lazio heeft ook andere pistes in het vizier in de Premier League.

Ruben Loftus-Cheek, voornamelijk invaller bij Chelsea, is volgens de Italiaanse krant ook een kandidaat. Al zou Lazio hem willen huren van The Blues. Dendoncker zou met zijn kwaliteiten goed passen in de Italiaanse competitie. Daar kunnen profielen zoals hem, defensief sterk en een speler die geen grote risico’s neemt in zijn defensieve taken, vaak zeer goed aarden. Gaat Dendoncker na drie jaar Wolverhampton voluit voor een nieuwe uitdaging?

Zou Lazio een goede club zijn voor hem?

Meest recent

Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

6
6
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

33
33
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

9
9
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

34
34
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

179
179
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

25
25
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

98
98
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

96
96
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

47
47
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

119
119
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

192
192
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

35
35
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

52
52
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

62
62
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

113
113
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

89
89
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

188
188
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

214
214
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

479
479
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

234
234
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

355
355
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

35
35
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

47
47
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

192
192

Meer sportnieuws