'Dendoncker versiert toptransfer naar Serie A'

door
'Dendoncker versiert toptransfer naar Serie A'

Leander Dendoncker wist zich na een moeizaam seizoensbegin weer in de basis te knokken bij Wolverhampton. De Rode Duivel, die vandaag 27 jaar werd, heeft zich daardoor in de kijker gespeeld van een subtopper uit de Italiaanse Serie A.


Volgens Il Corriere dello Sport heeft Lazio interesse in Dendoncker. De Italianen zijn op een zoek naar een vervanger voor Sergej Milinkovic-Savic. De voormalige middenvelder van KRC Genk gaat komende zomer, na vele jaren van geruchten, de club zo goed als zeker verlaten. Hij moet 70 miljoen euro kosten en clubs als PSG en Manchester United zien zijn komst wel zitten. Dendoncker kan mits concrete interesse altijd eens polsen bij Jordan Lukaku naar het reilen en zeilen bij de club. De linkspoot zal er na het seizoen wel transfervrij vertrekken.

GOED PROFIEL

Naast Milinkovic-Savic zal ook de ervaren Lucas Leiva de club uit Rome gratis gaan verlaten. Daardoor moet er dus een middenvelder bijkomen en Dendoncker is daardoor een piste. De ex-speler van RSC Anderlecht ligt nog tot medio 2023, met optie voor nog een jaar, onder contract bij de Wolves. Hij heeft een marktwaarde van 30 miljoen euro. Lazio heeft ook andere pistes in het vizier in de Premier League.

Ruben Loftus-Cheek, voornamelijk invaller bij Chelsea, is volgens de Italiaanse krant ook een kandidaat. Al zou Lazio hem willen huren van The Blues. Dendoncker zou met zijn kwaliteiten goed passen in de Italiaanse competitie. Daar kunnen profielen zoals hem, defensief sterk en een speler die geen grote risico’s neemt in zijn defensieve taken, vaak zeer goed aarden. Gaat Dendoncker na drie jaar Wolverhampton voluit voor een nieuwe uitdaging?

Zou Lazio een goede club zijn voor hem?

Meest recent

Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

5
5
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

124
124
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

21
21
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

75
75
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

194
194
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

358
358
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

324
324
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

49
49
'Genk pusht voor coach: gesprek met topkandidaat gepland'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

897
897
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

237
237
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

427
427
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

75
75
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1063
1063
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

111
111
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

204
204
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

324
324
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

120
120
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

402
402
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

350
350
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

80
80
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

41
41
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

964
964
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

98
98
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

175
175
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

742
742

Meer sportnieuws