'Dendoncker versiert toptransfer naar Serie A'

197
'Dendoncker versiert toptransfer naar Serie A'

Leander Dendoncker wist zich na een moeizaam seizoensbegin weer in de basis te knokken bij Wolverhampton. De Rode Duivel, die vandaag 27 jaar werd, heeft zich daardoor in de kijker gespeeld van een subtopper uit de Italiaanse Serie A.


Volgens Il Corriere dello Sport heeft Lazio interesse in Dendoncker. De Italianen zijn op een zoek naar een vervanger voor Sergej Milinkovic-Savic. De voormalige middenvelder van KRC Genk gaat komende zomer, na vele jaren van geruchten, de club zo goed als zeker verlaten. Hij moet 70 miljoen euro kosten en clubs als PSG en Manchester United zien zijn komst wel zitten. Dendoncker kan mits concrete interesse altijd eens polsen bij Jordan Lukaku naar het reilen en zeilen bij de club. De linkspoot zal er na het seizoen wel transfervrij vertrekken.

GOED PROFIEL

Naast Milinkovic-Savic zal ook de ervaren Lucas Leiva de club uit Rome gratis gaan verlaten. Daardoor moet er dus een middenvelder bijkomen en Dendoncker is daardoor een piste. De ex-speler van RSC Anderlecht ligt nog tot medio 2023, met optie voor nog een jaar, onder contract bij de Wolves. Hij heeft een marktwaarde van 30 miljoen euro. Lazio heeft ook andere pistes in het vizier in de Premier League.

Ruben Loftus-Cheek, voornamelijk invaller bij Chelsea, is volgens de Italiaanse krant ook een kandidaat. Al zou Lazio hem willen huren van The Blues. Dendoncker zou met zijn kwaliteiten goed passen in de Italiaanse competitie. Daar kunnen profielen zoals hem, defensief sterk en een speler die geen grote risico’s neemt in zijn defensieve taken, vaak zeer goed aarden. Gaat Dendoncker na drie jaar Wolverhampton voluit voor een nieuwe uitdaging?

Zou Lazio een goede club zijn voor hem?

Meest recent

Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

2
2
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

77
77
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

17
17
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

17
17
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

53
53
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

153
153
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

27
27
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

60
60
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

95
95
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

13
13
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

53
53
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

336
336
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

206
206
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

167
167
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

181
181
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

82
82
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

128
128
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

86
86
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

69
69
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

137
137
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

300
300
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

219
219

Meer sportnieuws