'Dendoncker versiert toptransfer naar Serie A'

door
'Dendoncker versiert toptransfer naar Serie A'

Leander Dendoncker wist zich na een moeizaam seizoensbegin weer in de basis te knokken bij Wolverhampton. De Rode Duivel, die vandaag 27 jaar werd, heeft zich daardoor in de kijker gespeeld van een subtopper uit de Italiaanse Serie A.


Volgens Il Corriere dello Sport heeft Lazio interesse in Dendoncker. De Italianen zijn op een zoek naar een vervanger voor Sergej Milinkovic-Savic. De voormalige middenvelder van KRC Genk gaat komende zomer, na vele jaren van geruchten, de club zo goed als zeker verlaten. Hij moet 70 miljoen euro kosten en clubs als PSG en Manchester United zien zijn komst wel zitten. Dendoncker kan mits concrete interesse altijd eens polsen bij Jordan Lukaku naar het reilen en zeilen bij de club. De linkspoot zal er na het seizoen wel transfervrij vertrekken.

GOED PROFIEL

Naast Milinkovic-Savic zal ook de ervaren Lucas Leiva de club uit Rome gratis gaan verlaten. Daardoor moet er dus een middenvelder bijkomen en Dendoncker is daardoor een piste. De ex-speler van RSC Anderlecht ligt nog tot medio 2023, met optie voor nog een jaar, onder contract bij de Wolves. Hij heeft een marktwaarde van 30 miljoen euro. Lazio heeft ook andere pistes in het vizier in de Premier League.

Ruben Loftus-Cheek, voornamelijk invaller bij Chelsea, is volgens de Italiaanse krant ook een kandidaat. Al zou Lazio hem willen huren van The Blues. Dendoncker zou met zijn kwaliteiten goed passen in de Italiaanse competitie. Daar kunnen profielen zoals hem, defensief sterk en een speler die geen grote risico’s neemt in zijn defensieve taken, vaak zeer goed aarden. Gaat Dendoncker na drie jaar Wolverhampton voluit voor een nieuwe uitdaging?

Zou Lazio een goede club zijn voor hem?

Meest recent

“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

2
2
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

53
53
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

37
37
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

88
88
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

256
256
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

116
116
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

184
184
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

441
441
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

108
108
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

713
713
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

268
268
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

224
224
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

499
499
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

122
122
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

404
404
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

264
264
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

708
708
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

203
203
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

650
650
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

113
113
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

111
111
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

259
259
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

71
71
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

180
180
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

211
211

Meer sportnieuws