'Twee Italiaanse clubs schrikken omtrent dure Faes'

door
'Twee Italiaanse clubs schrikken omtrent dure Faes'

Wout Faes gaat Stade Reims na het seizoen verlaten, dat staat zo goed als vast. De Belgische centrale verdediger lokte al de interesse van Lazio. De Romeinen krijgen concurrentie van twee reeksgenoten, maar de vraagprijs is bijzonder pittig.


Tuttomercatoweb weet dat Hellas Verona en Cagliari de afgelopen weken hebben geïnformeerd naar de transfervoorwaarden van Faes. De twee Italiaanse clubs zullen wellicht afhaken, want de Franse eersteklasser wil maar liefst 15 miljoen euro voor de Rode Duivel. Eerder werd ook de Franse topclub Olympique Marseille al genoemd. Het is momenteel koffiedik kijken of Reims bereid is de prijs te laten zakken.

De Serie A zou alvast als gegoten passen bij de kwaliteiten van Faes. De centrale verdediger is tactisch sterk, is sterk in duel en heeft defensief veel stappen gezet. In Italië zou hij op dat vlak nog de nodige stappen voorwaarts kunnen zetten. Het staat nu al vast dat de Franse club winst gaat maken op Faes.

8 MILJOEN EURO

De Belg is volgens Transfermarkt.be immers 8 miljoen euro waard en het wist hem voor heel wat minder geld op te pikken bij KV Oostende. Voor Faes zou een Italiaanse club al de vierde buitenlandse uitdaging kunnen worden. Hij kwam in het verleden uit voor Excelsior Rotterdam, sc Heerenveen en hij speelt nu dus voor het Franse Stade Reims. Faes is al twee jaar een sterkhouder bij de Franse eersteklasser, waardoor de interesse steeds toeneemt. Faes hoopt dat hij met een nieuwe stap voorwaarts ook meer uitzicht krijgt op speelkansen bij de Rode Duivels.

Is hij 15 miljoen euro waard?

Meest recent

Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

21
21
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

31
31
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

76
76
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

83
83
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

279
279
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

159
159
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

99
99
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

71
71
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

301
301
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

251
251
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

235
235
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

356
356
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

90
90
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

186
186
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1095
1095
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

91
91
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

130
130
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

412
412
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

164
164
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

536
536
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

53
53
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

210
210
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

180
180
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

257
257

Meer sportnieuws