AA Gent met twee grote twijfelgevallen voor bekerfinale

173 stemmen
AA Gent met twee grote twijfelgevallen voor bekerfinale

AA Gent moet maandag de bekerfinale winnen, anders dreigt het weer een mislukt seizoen te kennen. De club heeft nood aan een eerste prijs in zeven jaar. Er zijn echter enkele twijfelgevallen voor de bekermatch.


Het Belang van Limburg weet dat het een race tegen de klok wordt om Vadis Odjidja op te lappen voor de bekerfinale. De laatste test zal wellicht zondagochtend gebeuren. De kans is misschien wel aanwezig dat de ervaren middenvelder op de bank zal starten en zo als invaller nog van waarde kan zijn.

Vadis is niet de enige speler die twijfelachtig is. Ook Joseph Okumu is nog steeds een vraagteken. De centrale verdediger sukkelt met de knie en ontbrak daarom tegen Oud-Heverlee Leuven. Het is afwachten of hij fit zal geraken voor de topmatch tegen Anderlecht.

DRUK

Michel Louwagie liet vandaag verstaan dat zelfs bij een bekernederlaag het seizoen geslaagd zou zijn. Dat is een vreemde uitspraak, want AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij geen play-off 1. Dat is een pijnlijke statistiek voor een Belgische topclub. Vorig jaar werd via PO II nog Europees voetbal gehaald en als AA Gent de beker niet wint, moet het ook via die weg een Europees ticket afdwingen. Bovendien willen ze in Gent graag de Europa League spelen, in plaats van de Conference League. Daar deden de Buffalo's het dit seizoen niet onaardig, maar de uitschakeling tegen PAOK gaf toch een wrange nasmaak. Het is duidelijk dat er maandag veel op het spel staat voor AA Gent.

Zullen Vadis en Okumu fit geraken?

Meest recent

Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

2
2
'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

53
53
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

106
106
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

24
24
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

152
152
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

147
147
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

25
25
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

30
30
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

128
128
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

213
213
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

59
59
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

192
192
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

192
192
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

270
270
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

418
418
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

591
591
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

151
151
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

235
235
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

314
314
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

301
301
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

590
590
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

163
163

Meer sportnieuws