'Lukaku krijgt eindelijk nog eens goed nieuws'

door
'Lukaku krijgt eindelijk nog eens goed nieuws'

De voorbije weken moest Romelu Lukaku de ene na de andere domper slikken, want hij kwam amper nog voor in de plannen van Thomas Tuchel. Die gaf steevast de voorkeur aan Kai Havertz als valse negen, waardoor er voor Big Rom niet meer inzat dan invalbeurten van maximum 25 minuten. De voorbije wedstrijden zat de Rode Duivel zelfs niet in de selectie.


Niet dat Lukaku helemaal gepasseerd werd door Tuchel, maar een blessure aan de achillespees zorgde ervoor dat hij verstek moest laten gaan voor de confrontaties met Southampton en Real Madrid in de voorbije week. Nu lijkt er eindelijk goed nieuws te zijn voor onze landgenoot, want The Sun meldt dat de blessure van Lukaku nu verleden tijd is.

De voorbije dagen kon onze landgenoot weer op training bij de groep aansluiten, waardoor het erop lijkt dat hij komend weekend zijn wederoptreden zal maken. Zondag trekt Chelsea naar Wembley voor de halve finale tegen het Crystal Palace van Christian Benteke. En wie weet kan Lukaku daarin eindelijk nog eens aan het kanon staan.

DRIE OP VIER
De FA Cup bleek dit seizoen immers wel het toernooi van de 28-jarige te zijn. Hij scoorde immers drie keer in vier matchen en zijn goal tegen Middlesbrough in de kwartfinale op 19 maart was ook zijn laatste goal tot dusver. In de Premier League staat Lukaku in 2022 vooralsnog droog, dus het zal hopen zijn dat hij zondag wat vertrouwen kan tanken.

LEES OOK: 'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Zal Lukaku zondag al beslissend zijn voor Chelsea?

Meest recent

Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

5
5
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

80
80
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

144
144
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

31
31
Kompany verovert Europa: "Heb een hoge dunk van hem"

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

58
58
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

24
24
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

204
204
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

290
290
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

225
225
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

216
216
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

382
382
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

65
65
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

217
217
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

192
192
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

153
153
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

387
387
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

815
815
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

105
105
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

34
34
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

88
88
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

58
58
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

53
53
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

53
53
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

64
64
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

194
194

Meer sportnieuws