'Lukaku krijgt eindelijk nog eens goed nieuws'

door
'Lukaku krijgt eindelijk nog eens goed nieuws'

De voorbije weken moest Romelu Lukaku de ene na de andere domper slikken, want hij kwam amper nog voor in de plannen van Thomas Tuchel. Die gaf steevast de voorkeur aan Kai Havertz als valse negen, waardoor er voor Big Rom niet meer inzat dan invalbeurten van maximum 25 minuten. De voorbije wedstrijden zat de Rode Duivel zelfs niet in de selectie.


Niet dat Lukaku helemaal gepasseerd werd door Tuchel, maar een blessure aan de achillespees zorgde ervoor dat hij verstek moest laten gaan voor de confrontaties met Southampton en Real Madrid in de voorbije week. Nu lijkt er eindelijk goed nieuws te zijn voor onze landgenoot, want The Sun meldt dat de blessure van Lukaku nu verleden tijd is.

De voorbije dagen kon onze landgenoot weer op training bij de groep aansluiten, waardoor het erop lijkt dat hij komend weekend zijn wederoptreden zal maken. Zondag trekt Chelsea naar Wembley voor de halve finale tegen het Crystal Palace van Christian Benteke. En wie weet kan Lukaku daarin eindelijk nog eens aan het kanon staan.

DRIE OP VIER
De FA Cup bleek dit seizoen immers wel het toernooi van de 28-jarige te zijn. Hij scoorde immers drie keer in vier matchen en zijn goal tegen Middlesbrough in de kwartfinale op 19 maart was ook zijn laatste goal tot dusver. In de Premier League staat Lukaku in 2022 vooralsnog droog, dus het zal hopen zijn dat hij zondag wat vertrouwen kan tanken.

LEES OOK: Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

Zal Lukaku zondag al beslissend zijn voor Chelsea?

Meest recent

Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

7
7
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

28
28
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

45
45
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

55
55
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

88
88
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

352
352
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

44
44
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

223
223
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

171
171
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

882
882
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

168
168
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

748
748
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

466
466
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

550
550
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

502
502
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

122
122
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

138
138
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

603
603
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

132
132
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

267
267
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

276
276
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

159
159
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

99
99
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47

Meer sportnieuws