'Bayern kaapt transfer van nieuwe Haaland'

door
'Bayern kaapt transfer van nieuwe Haaland'

Bayern München sneuvelde verrassend in de kwartfinale van de Champions League. Het liet zich twee keer verrassen door Villarreal, dat na een 1-0 in de heenwedstrijd dankzij een late goal met een 1-1 terugkeerde uit Beieren. De dubbele confrontatie maakte pijnlijk duidelijk dat de Duitse kampioen een kwaliteitsinjectie nodig heeft als het nog voor de Europese prijzen wil meespelen.


Het lijkt erop dat die boodschap goed is aangekomen, want Bayern lijkt zich te gaan roeren op de transfermarkt. De voorbije weken was er al sprake van de komst van het Ajax-duo Noussair Mazraoui en Ryan Gravenberch, maar nu mengen ze zich ook in een ander dossier. Volgens Kicker wil Bayern nu ook de transfer van Karim Adeyemi kapen.

De jonge Duitser groeide dit seizoen uit tot een sensatie bij RB Salzburg, waar hij in de voetsporen van Erling Haaland trad. De verwachting was dat hij dat volgend seizoen ook bij Borussia Dortmund zou doen, want die club werkt al maanden aan zijn komst als opvolger van de Noorse goalgetter. Maar nu mengt Bayern zich dus in de strijd. Zij zouden nu ook de onderhandelingen met de 20-jarige aanvaller opgestart hebben.

GNABRY
Bij Bayern zouden ze in Adeyemi vooral een geschikte vervanger zien voor Serge Gnabry, die de club dreigt te verlaten. De 26-jarige aanvaller gaat straks zijn laatste contractjaar in en Bayern vindt maar geen akkoord om hem te laten bijtekenen. Als er de komende weken geen witte rook komt, zullen ze Gnabry in de zomer wellicht verkopen.

LEES OOK: Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Zou hij een aanwinst zijn voor Bayern?

Meest recent

Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

2
2
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

14
14
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

311
311
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

270
270
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

241
241
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

36
36
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

125
125
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

195
195
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

317
317
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

230
230
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

71
71
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

317
317
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

152
152
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

414
414
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

256
256
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

36
36
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

234
234
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

495
495
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

194
194
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

404
404
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

98
98
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

77
77
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

571
571
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

927
927
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

119
119

Meer sportnieuws