'Bayern kaapt transfer van nieuwe Haaland'

door
'Bayern kaapt transfer van nieuwe Haaland'

Bayern München sneuvelde verrassend in de kwartfinale van de Champions League. Het liet zich twee keer verrassen door Villarreal, dat na een 1-0 in de heenwedstrijd dankzij een late goal met een 1-1 terugkeerde uit Beieren. De dubbele confrontatie maakte pijnlijk duidelijk dat de Duitse kampioen een kwaliteitsinjectie nodig heeft als het nog voor de Europese prijzen wil meespelen.


Het lijkt erop dat die boodschap goed is aangekomen, want Bayern lijkt zich te gaan roeren op de transfermarkt. De voorbije weken was er al sprake van de komst van het Ajax-duo Noussair Mazraoui en Ryan Gravenberch, maar nu mengen ze zich ook in een ander dossier. Volgens Kicker wil Bayern nu ook de transfer van Karim Adeyemi kapen.

De jonge Duitser groeide dit seizoen uit tot een sensatie bij RB Salzburg, waar hij in de voetsporen van Erling Haaland trad. De verwachting was dat hij dat volgend seizoen ook bij Borussia Dortmund zou doen, want die club werkt al maanden aan zijn komst als opvolger van de Noorse goalgetter. Maar nu mengt Bayern zich dus in de strijd. Zij zouden nu ook de onderhandelingen met de 20-jarige aanvaller opgestart hebben.

GNABRY
Bij Bayern zouden ze in Adeyemi vooral een geschikte vervanger zien voor Serge Gnabry, die de club dreigt te verlaten. De 26-jarige aanvaller gaat straks zijn laatste contractjaar in en Bayern vindt maar geen akkoord om hem te laten bijtekenen. Als er de komende weken geen witte rook komt, zullen ze Gnabry in de zomer wellicht verkopen.

LEES OOK: 'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

🚀

Zou hij een aanwinst zijn voor Bayern?

Meest recent

"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

0
0
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

18
18
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

74
74
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

75
75
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

37
37
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

22
22
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

35
35
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

36
36
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

198
198
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

100
100
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

240
240
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

197
197
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

239
239
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

555
555
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

272
272
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

138
138
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

477
477
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

130
130
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

94
94
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

200
200
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

480
480
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

89
89
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

100
100
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

24
24
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

82
82

Meer sportnieuws