'Japans fiasco zorgt voor einde in mineur voor Iniesta'

door
'Japans fiasco zorgt voor einde in mineur voor Iniesta'

Andrés Iniesta heeft bijna alles gewonnen met FC Barcelona en Spanje, maar de legendarische middenvelder riskeert het einde van zijn carrière in mineur af te sluiten. Zijn Japanse club Vissel Kobe hangt een degradatie boven het hoofd.

Iniesta kwam in 2018 bij Vissel Kobe na meer dan 600 wedstrijden te hebben gespeeld voor Barcelona, ​​waar hij vier keer de Champions League en negen keer La Liga won. Maar hij heeft moeite om te schitteren in Kobe, afgezien van de Emperor's Cup in 2019 en de Japanse Super Cup in 2020, de enige twee trofeeën die hij tot aan zijn rijke collectie wist toe te voegen.

Het voormalig nummer 8 van FC Barcelona speelde altijd voor de prijzen, maar met Vissel Kobe dreigt het nu mis te lopen. De Japanse ex-club van Thomas Vermaelen kende een rampzalige start van het J-League-seizoen en staat momenteel op de voorlaatste plaats in het klassement (17e, 4 punten) na 10 wedstrijden (4 gelijke spelen, 6 verliespartijen). Vissel Kobe greep al in door een degradatiespecialist aan te trekken. Miguel Angel Lotina redde al vijf verschillende clubs in Spanje. 

RIJKSTE CLUB
Vissel Kobe is de rijkste club van Japan, eigendom van miljardair Hiroshi Mikitani, de CEO en oprichter van de Japanse e-commercegigant Rakuten. Naast Iniesta spelen ook klinkende namen als Bojan Krkic en Sergi Samper. Thomas Vermaelen lijkt net op tijd vertrokken te zijn bij de Japanse 'topper'. 

Hopen dat de grootmacht zich weet te herpakken. "Als je team zich in deze situatie bevindt, is dat niet om één reden, maar om meerdere redenen", benadrukt Lotina. "We hebben nog tijd voor de boeg", tempert de Spaanse coach.

Is Vermaelen op tijd weg bij Vissel Kobe?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

104
104
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

19
19
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

40
40
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

47
47
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

16
16
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

49
49
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

108
108
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

90
90
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

125
125
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

205
205
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

186
186
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

695
695
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

142
142
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

84
84
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

130
130
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

169
169
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

52
52
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

299
299
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

422
422
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

324
324
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

220
220
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

576
576
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

258
258
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

102
102

Meer sportnieuws