'Japans fiasco zorgt voor einde in mineur voor Iniesta'

door
'Japans fiasco zorgt voor einde in mineur voor Iniesta'

Andrés Iniesta heeft bijna alles gewonnen met FC Barcelona en Spanje, maar de legendarische middenvelder riskeert het einde van zijn carrière in mineur af te sluiten. Zijn Japanse club Vissel Kobe hangt een degradatie boven het hoofd.

Iniesta kwam in 2018 bij Vissel Kobe na meer dan 600 wedstrijden te hebben gespeeld voor Barcelona, ​​waar hij vier keer de Champions League en negen keer La Liga won. Maar hij heeft moeite om te schitteren in Kobe, afgezien van de Emperor's Cup in 2019 en de Japanse Super Cup in 2020, de enige twee trofeeën die hij tot aan zijn rijke collectie wist toe te voegen.

Het voormalig nummer 8 van FC Barcelona speelde altijd voor de prijzen, maar met Vissel Kobe dreigt het nu mis te lopen. De Japanse ex-club van Thomas Vermaelen kende een rampzalige start van het J-League-seizoen en staat momenteel op de voorlaatste plaats in het klassement (17e, 4 punten) na 10 wedstrijden (4 gelijke spelen, 6 verliespartijen). Vissel Kobe greep al in door een degradatiespecialist aan te trekken. Miguel Angel Lotina redde al vijf verschillende clubs in Spanje. 

RIJKSTE CLUB
Vissel Kobe is de rijkste club van Japan, eigendom van miljardair Hiroshi Mikitani, de CEO en oprichter van de Japanse e-commercegigant Rakuten. Naast Iniesta spelen ook klinkende namen als Bojan Krkic en Sergi Samper. Thomas Vermaelen lijkt net op tijd vertrokken te zijn bij de Japanse 'topper'. 

Hopen dat de grootmacht zich weet te herpakken. "Als je team zich in deze situatie bevindt, is dat niet om één reden, maar om meerdere redenen", benadrukt Lotina. "We hebben nog tijd voor de boeg", tempert de Spaanse coach.

Is Vermaelen op tijd weg bij Vissel Kobe?

Meest recent

STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

19
19
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

96
96
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

73
73
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

23
23
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

71
71
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

126
126
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

48
48
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

169
169
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

52
52
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

69
69
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

186
186
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

56
56
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

696
696
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

363
363
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

43
43
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

373
373
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

140
140
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

386
386
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

128
128
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

173
173
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

287
287
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

232
232
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

240
240
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

836
836

Meer sportnieuws