TU: 'KV Mechelen baalt, Hazard met opvallende move'

door
TU: 'KV Mechelen baalt, Hazard met opvallende move'

Zowel wel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Wouter Vrancken gaat KV Mechelen na het seizoen zo goed als zeker verlaten. Volgens Evert Winkelmans, goed thuis bij KV Mechelen, was Jonas De Roeck de absolute topkandidaat om Vrancken komend seizoen op te volgen bij de subtopper. Maar Westerlo verzekerde zich ondertussen van promotie naar Eerste Klasse A en deed naar verluidt grote beloftes aan De Roeck. De ploeg zal zich stevig versterken en Westerlo wil volgend jaar een goed figuur slaan in 1A. KV Mechelen lijkt daardoor op zoek te moeten gaan naar een andere kandidaat.

KV Oostende kondigde aan dat Nick Bätzner een verlengd verblijf krijgt. De Duitse middenvelder lag nog een jaar vast, maar Oostende heeft de optie in zijn contract nu al gelicht. Daarmee ligt Bätzner voortaan vast tot de zomer van 2024. De 22-jarige werd in de zomer van 2020 op voorspraak van Alexander Blessin weggeplukt bij de B-ploeg van VfB Stuttgart.

BUITENLAND

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd werd over een vertrek in de zomer van Eden Hazard. Volgens Cadena SER zijn er momenteel drie clubs in de running voor de Rode Duivel. AC Milan en Arsenal zijn opties, maar momenteel zou het verrassend genoeg Borussia Dortmund zijn dat over de beste papieren zou beschikken. In Duitsland kan Hazard ploegmaat worden van zijn broer Thorgan en dat ziet hij wellicht wel zitten. Bovendien onderhouden de twee clubs ook uitstekende banden.

FC Barcelona is op zoek naar een absolute topspits en spelers als Kylian Mbappé en Erling Haaland zijn te duur. De Catalanen duwen nu door voor Robert Lewandowski. Volgens Poolse media heeft Lewandowski met Barcelona een overeenkomst gevonden omtrent een contract van drie jaar.

Barça zal nu met Bayern een akkoord moeten vinden, maar als Lewandowski - die nog maar één jaar onder contract ligt - het spel hard speelt zal Bayern wel moeten instemmen. Manchester City, Liverpool en PSG hadden ook interesse in Lewandowski, maar het lijkt Barcelona te zijn dat aan de haal gaat met de 33-jarige spits.

Naar volgend seizoen toe lijkt Der Rekordmeister alvast zijn eerste versterkingen beet te hebben. Volgens Fabrizio Romano zijn Ryan Gravenberch (Ajax) en Bayern er inmiddels helemaal uit over een vijfjarig contract. Enkel de clubs moeten nog tot een akkoord komen, maar veel problemen worden er daar niet meer verwacht. Ajax zou nog zo’n 25 miljoen euro vangen voor zijn middenvelder. Ook Noussair Mazraoui wordt ook in München een ploeggenoot, want ook hij zou al rond zijn met Bayern.

Na dit seizoen gaat Youri Tielemans het laatste jaar in van zijn overeenkomst bij Leicester City en als hij niet verlengt, zullen de Foxes moeten meewerken aan een transfer om een transfervrij vertrek te voorkomen. Volgens The Telegraph mag Tielemans vertrekken voor slechts 25 miljoen pond, een slordige 30 miljoen euro. Arsenal FC zou zijn situatie van dichtbij volgen, maar volgens Engelse bronnen is vooral Manchester United momenteel concreet. Bij CBS meldt men dan weer dat Liverpool FC géén optie meer is.

Volgens Calciomercato zou ook Real Madrid belangstelling tonen voor Tielemans. De Koninklijke wil zijn middenveld stilaan verjongen. Volgens Tuttosport is ook Juventus steeds meer geïnteresseerd in onze landgenoot. De Oude Dame, altijd op jacht op koopjes, bekeek Tielemans tijdens de midweekwedstrijd tegen PSV.

LEES OOK: Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Moet Hazard naar Dortmund gaan?

Meest recent

‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

4
4
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

17
17
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

67
67
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

50
50
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

61
61
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

63
63
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

249
249
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

56
56
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

456
456
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

543
543
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

103
103
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

362
362
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

263
263
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

574
574
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

426
426
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

92
92
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

853
853
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

446
446
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

234
234
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

273
273
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

829
829
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

1117
1117
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

345
345
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

130
130
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

335
335

Meer sportnieuws