TU: 'KV Mechelen baalt, Hazard met opvallende move'

door
TU: 'KV Mechelen baalt, Hazard met opvallende move'

Zowel wel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Wouter Vrancken gaat KV Mechelen na het seizoen zo goed als zeker verlaten. Volgens Evert Winkelmans, goed thuis bij KV Mechelen, was Jonas De Roeck de absolute topkandidaat om Vrancken komend seizoen op te volgen bij de subtopper. Maar Westerlo verzekerde zich ondertussen van promotie naar Eerste Klasse A en deed naar verluidt grote beloftes aan De Roeck. De ploeg zal zich stevig versterken en Westerlo wil volgend jaar een goed figuur slaan in 1A. KV Mechelen lijkt daardoor op zoek te moeten gaan naar een andere kandidaat.

KV Oostende kondigde aan dat Nick Bätzner een verlengd verblijf krijgt. De Duitse middenvelder lag nog een jaar vast, maar Oostende heeft de optie in zijn contract nu al gelicht. Daarmee ligt Bätzner voortaan vast tot de zomer van 2024. De 22-jarige werd in de zomer van 2020 op voorspraak van Alexander Blessin weggeplukt bij de B-ploeg van VfB Stuttgart.

BUITENLAND

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd werd over een vertrek in de zomer van Eden Hazard. Volgens Cadena SER zijn er momenteel drie clubs in de running voor de Rode Duivel. AC Milan en Arsenal zijn opties, maar momenteel zou het verrassend genoeg Borussia Dortmund zijn dat over de beste papieren zou beschikken. In Duitsland kan Hazard ploegmaat worden van zijn broer Thorgan en dat ziet hij wellicht wel zitten. Bovendien onderhouden de twee clubs ook uitstekende banden.

FC Barcelona is op zoek naar een absolute topspits en spelers als Kylian Mbappé en Erling Haaland zijn te duur. De Catalanen duwen nu door voor Robert Lewandowski. Volgens Poolse media heeft Lewandowski met Barcelona een overeenkomst gevonden omtrent een contract van drie jaar.

Barça zal nu met Bayern een akkoord moeten vinden, maar als Lewandowski - die nog maar één jaar onder contract ligt - het spel hard speelt zal Bayern wel moeten instemmen. Manchester City, Liverpool en PSG hadden ook interesse in Lewandowski, maar het lijkt Barcelona te zijn dat aan de haal gaat met de 33-jarige spits.

Naar volgend seizoen toe lijkt Der Rekordmeister alvast zijn eerste versterkingen beet te hebben. Volgens Fabrizio Romano zijn Ryan Gravenberch (Ajax) en Bayern er inmiddels helemaal uit over een vijfjarig contract. Enkel de clubs moeten nog tot een akkoord komen, maar veel problemen worden er daar niet meer verwacht. Ajax zou nog zo’n 25 miljoen euro vangen voor zijn middenvelder. Ook Noussair Mazraoui wordt ook in München een ploeggenoot, want ook hij zou al rond zijn met Bayern.

Na dit seizoen gaat Youri Tielemans het laatste jaar in van zijn overeenkomst bij Leicester City en als hij niet verlengt, zullen de Foxes moeten meewerken aan een transfer om een transfervrij vertrek te voorkomen. Volgens The Telegraph mag Tielemans vertrekken voor slechts 25 miljoen pond, een slordige 30 miljoen euro. Arsenal FC zou zijn situatie van dichtbij volgen, maar volgens Engelse bronnen is vooral Manchester United momenteel concreet. Bij CBS meldt men dan weer dat Liverpool FC géén optie meer is.

Volgens Calciomercato zou ook Real Madrid belangstelling tonen voor Tielemans. De Koninklijke wil zijn middenveld stilaan verjongen. Volgens Tuttosport is ook Juventus steeds meer geïnteresseerd in onze landgenoot. De Oude Dame, altijd op jacht op koopjes, bekeek Tielemans tijdens de midweekwedstrijd tegen PSV.

LEES OOK: 'Lewandowski weigert absolute monsteraanbieding'

Moet Hazard naar Dortmund gaan?

Meest recent

RSCA-fans in extase: Coucke gespot met opvallend gezelschap

De Rode Duivels wonnen zondagavond met 6-0 van Kazachstan in een wedstrijd die voor de gelegenheid ...

147
147
Trossard doet Garcia ontploffen: alarmfase rood

Leandro Trossard stapte onzichtbaar van het veld en dat beeld vat alles samen: bij de Rode Duivels ...

129
129
"Te traag" - Kranten zien dissonant op Duivelse gala-avond

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels zondagavond opnieuw flink ...

252
252
Anderlecht tot uiterste: transfervuurwerk vlak voor deadline

Maandagavond sluit ook de zomermercato in België zijn deuren. Bij een aantal ploegen maakt men ...

450
450
Garcia noemt twee uitblinkers bij naam na demonstratie

Rudi Garcia kan niet anders dan tevreden zijn over het voorbije tweeluik van zijn Rode Duivels. De ...

237
237
Europese pers kijkt jaloers toe: één Duivel eist headlines op

De Rode Duivels hebben de afgelopen dagen een flinke stap richting het WK 2026 gezet. Na ...

496
496
Kazachse bondscoach neemt ontslag meteen na Duivelse afstraffing

De Rode Duivels hebben zondagavond opnieuw zwaar uitgehaald. Vier dagen na de 0-6 in Liechtenstein ...

151
151
De Bruyne waarschuwt Duivels meteen na galapartij

De Rode Duivels hebben hun fans zondagavond flink verwend. Ze draaiden Kazachstan met 6-0 door de ...

131
131
De Bruyne zorgt voor Duivelse mijlpaal met tweeklapper

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een uitstekend tweeluik. Tegen Liechtenstein en Kazachstan ...

78
78
Swingend Spanje blaast Turken weg, Duitsland met schrik vrij

Naast de Rode Duivels kwamen zondagavond ook nog enkele andere toplanden in actie in de ...

169
169
Nieuw doelpuntenfestijn: Duivels rollen Kazachstan op

Enkele dagen na de 0-6 in Liechtenstein hebben de Rode Duivels opnieuw een ruime zege gepakt in hun ...

129
129
'Ajax hakt knoop door over vertrek Mika Godts'

Bij Ajax kent Mika Godts een moeizaam seizoensbegin. De 20-jarige flankaanvaller moet voorlopig ...

171
171
Oranje keihard aangepakt: "Kapot schamen"

Nederland is zondag maar net aan een blamage ontsnapt in zijn vierde kwalificatiewedstrijd voor het ...

99
99
Twee Duivels stellen teleur: "Wat ziet Garcia toch in hem?"

De Rode Duivels begonnen om 20u45 aan hun vierde opdracht op weg naar het WK 2026, waarin ze voorbij ...

620
620
'Westerlo pakt nog uit met knappe transfer bij Juventus'

Maandagavond gaat ook in ons land de transfermarkt weer dicht en dus sluiten heel wat Belgische ...

132
132
Vanhaezebrouck: "Hij wordt dé ster van de Rode Duivels"

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. We zijn het zeker niet altijd eens met ...

206
206
'Rampscenario Anderlecht: Renard en Borguet in paniek'

RSC Anderlecht moet door het sportieve wanbeleid van de afgelopen jaren nog maar eens een nieuw plan ...

869
869
Zwak Nederland kan maar net absolute blamage vermijden

Nederland moest aan de bak om 18u. Na de zeer povere match tegen Polen (1-1) waren er geen excuses: ...

184
184
Eén naam in Garcia’s opstelling wekt woede: "Niet serieus"

België speelt vanavond tegen Kazachstan. Een zege zou een volgende stap zijn richting WK 2026. ...

289
289
De Pfaffs steenrijk na herhalingen op tv? Bedrag choqueert

De familie Pfaff is ondertussen al decennia lang één van de meest invloedrijke ...

301
301
Garcia verrast: dit zijn de 11 Rode Duivels tegen Kazachstan

De Rode Duivels spelen om 20u45 in het Lotto Park tegen Kazachstan. De Belgen moeten altijd winnen ...

308
308
Enorme stunt in de maak? Rode Duivels gewaarschuwd

De Rode Duivels spelen vanavond in het Lotto Park tegen Kazachstan. Dat moet een vlotte zege ...

91
91
'Opvolger Ten Hag: één topkandidaat bij Leverkusen'

Het seizoen in de Bundesliga is nog maar twee speeldagen ver. Toch maakte Bayer Leverkusen van de ...

107
107
Probleem voor Garcia: "Eén van deze drie moet eruit"

De Rode Duivels maakten afgelopen donderdag indruk met een 0-6-overwinning op het veld van ...

255
255
'Club legt in extremis transferbod neer: de exacte details'

De transferperiode zit er maandagavond ook in België op. De kans dat Club Brugge voor het ...

695
695

Meer sportnieuws