TU: 'KV Mechelen baalt, Hazard met opvallende move'

180 stemmen
TU: 'KV Mechelen baalt, Hazard met opvallende move'

Zowel wel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Wouter Vrancken gaat KV Mechelen na het seizoen zo goed als zeker verlaten. Volgens Evert Winkelmans, goed thuis bij KV Mechelen, was Jonas De Roeck de absolute topkandidaat om Vrancken komend seizoen op te volgen bij de subtopper. Maar Westerlo verzekerde zich ondertussen van promotie naar Eerste Klasse A en deed naar verluidt grote beloftes aan De Roeck. De ploeg zal zich stevig versterken en Westerlo wil volgend jaar een goed figuur slaan in 1A. KV Mechelen lijkt daardoor op zoek te moeten gaan naar een andere kandidaat.

KV Oostende kondigde aan dat Nick Bätzner een verlengd verblijf krijgt. De Duitse middenvelder lag nog een jaar vast, maar Oostende heeft de optie in zijn contract nu al gelicht. Daarmee ligt Bätzner voortaan vast tot de zomer van 2024. De 22-jarige werd in de zomer van 2020 op voorspraak van Alexander Blessin weggeplukt bij de B-ploeg van VfB Stuttgart.

BUITENLAND

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd werd over een vertrek in de zomer van Eden Hazard. Volgens Cadena SER zijn er momenteel drie clubs in de running voor de Rode Duivel. AC Milan en Arsenal zijn opties, maar momenteel zou het verrassend genoeg Borussia Dortmund zijn dat over de beste papieren zou beschikken. In Duitsland kan Hazard ploegmaat worden van zijn broer Thorgan en dat ziet hij wellicht wel zitten. Bovendien onderhouden de twee clubs ook uitstekende banden.

FC Barcelona is op zoek naar een absolute topspits en spelers als Kylian Mbappé en Erling Haaland zijn te duur. De Catalanen duwen nu door voor Robert Lewandowski. Volgens Poolse media heeft Lewandowski met Barcelona een overeenkomst gevonden omtrent een contract van drie jaar.

Barça zal nu met Bayern een akkoord moeten vinden, maar als Lewandowski - die nog maar één jaar onder contract ligt - het spel hard speelt zal Bayern wel moeten instemmen. Manchester City, Liverpool en PSG hadden ook interesse in Lewandowski, maar het lijkt Barcelona te zijn dat aan de haal gaat met de 33-jarige spits.

Naar volgend seizoen toe lijkt Der Rekordmeister alvast zijn eerste versterkingen beet te hebben. Volgens Fabrizio Romano zijn Ryan Gravenberch (Ajax) en Bayern er inmiddels helemaal uit over een vijfjarig contract. Enkel de clubs moeten nog tot een akkoord komen, maar veel problemen worden er daar niet meer verwacht. Ajax zou nog zo’n 25 miljoen euro vangen voor zijn middenvelder. Ook Noussair Mazraoui wordt ook in München een ploeggenoot, want ook hij zou al rond zijn met Bayern.

Na dit seizoen gaat Youri Tielemans het laatste jaar in van zijn overeenkomst bij Leicester City en als hij niet verlengt, zullen de Foxes moeten meewerken aan een transfer om een transfervrij vertrek te voorkomen. Volgens The Telegraph mag Tielemans vertrekken voor slechts 25 miljoen pond, een slordige 30 miljoen euro. Arsenal FC zou zijn situatie van dichtbij volgen, maar volgens Engelse bronnen is vooral Manchester United momenteel concreet. Bij CBS meldt men dan weer dat Liverpool FC géén optie meer is.

Volgens Calciomercato zou ook Real Madrid belangstelling tonen voor Tielemans. De Koninklijke wil zijn middenveld stilaan verjongen. Volgens Tuttosport is ook Juventus steeds meer geïnteresseerd in onze landgenoot. De Oude Dame, altijd op jacht op koopjes, bekeek Tielemans tijdens de midweekwedstrijd tegen PSV.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

Moet Hazard naar Dortmund gaan?

Meest recent

Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

9
9
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

15
15
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

39
39
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

91
91
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

74
74
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

34
34
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

359
359
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

59
59
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

34
34
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

216
216
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

91
91
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

160
160
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

381
381
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

333
333
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

84
84
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

59
59
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

182
182
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

170
170
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

61
61
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

445
445
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

328
328
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

311
311
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

80
80
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

328
328
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

383
383

Meer sportnieuws