TU: 'KV Mechelen baalt, Hazard met opvallende move'

door
TU: 'KV Mechelen baalt, Hazard met opvallende move'

Zowel wel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Wouter Vrancken gaat KV Mechelen na het seizoen zo goed als zeker verlaten. Volgens Evert Winkelmans, goed thuis bij KV Mechelen, was Jonas De Roeck de absolute topkandidaat om Vrancken komend seizoen op te volgen bij de subtopper. Maar Westerlo verzekerde zich ondertussen van promotie naar Eerste Klasse A en deed naar verluidt grote beloftes aan De Roeck. De ploeg zal zich stevig versterken en Westerlo wil volgend jaar een goed figuur slaan in 1A. KV Mechelen lijkt daardoor op zoek te moeten gaan naar een andere kandidaat.

KV Oostende kondigde aan dat Nick Bätzner een verlengd verblijf krijgt. De Duitse middenvelder lag nog een jaar vast, maar Oostende heeft de optie in zijn contract nu al gelicht. Daarmee ligt Bätzner voortaan vast tot de zomer van 2024. De 22-jarige werd in de zomer van 2020 op voorspraak van Alexander Blessin weggeplukt bij de B-ploeg van VfB Stuttgart.

BUITENLAND

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd werd over een vertrek in de zomer van Eden Hazard. Volgens Cadena SER zijn er momenteel drie clubs in de running voor de Rode Duivel. AC Milan en Arsenal zijn opties, maar momenteel zou het verrassend genoeg Borussia Dortmund zijn dat over de beste papieren zou beschikken. In Duitsland kan Hazard ploegmaat worden van zijn broer Thorgan en dat ziet hij wellicht wel zitten. Bovendien onderhouden de twee clubs ook uitstekende banden.

FC Barcelona is op zoek naar een absolute topspits en spelers als Kylian Mbappé en Erling Haaland zijn te duur. De Catalanen duwen nu door voor Robert Lewandowski. Volgens Poolse media heeft Lewandowski met Barcelona een overeenkomst gevonden omtrent een contract van drie jaar.

Barça zal nu met Bayern een akkoord moeten vinden, maar als Lewandowski - die nog maar één jaar onder contract ligt - het spel hard speelt zal Bayern wel moeten instemmen. Manchester City, Liverpool en PSG hadden ook interesse in Lewandowski, maar het lijkt Barcelona te zijn dat aan de haal gaat met de 33-jarige spits.

Naar volgend seizoen toe lijkt Der Rekordmeister alvast zijn eerste versterkingen beet te hebben. Volgens Fabrizio Romano zijn Ryan Gravenberch (Ajax) en Bayern er inmiddels helemaal uit over een vijfjarig contract. Enkel de clubs moeten nog tot een akkoord komen, maar veel problemen worden er daar niet meer verwacht. Ajax zou nog zo’n 25 miljoen euro vangen voor zijn middenvelder. Ook Noussair Mazraoui wordt ook in München een ploeggenoot, want ook hij zou al rond zijn met Bayern.

Na dit seizoen gaat Youri Tielemans het laatste jaar in van zijn overeenkomst bij Leicester City en als hij niet verlengt, zullen de Foxes moeten meewerken aan een transfer om een transfervrij vertrek te voorkomen. Volgens The Telegraph mag Tielemans vertrekken voor slechts 25 miljoen pond, een slordige 30 miljoen euro. Arsenal FC zou zijn situatie van dichtbij volgen, maar volgens Engelse bronnen is vooral Manchester United momenteel concreet. Bij CBS meldt men dan weer dat Liverpool FC géén optie meer is.

Volgens Calciomercato zou ook Real Madrid belangstelling tonen voor Tielemans. De Koninklijke wil zijn middenveld stilaan verjongen. Volgens Tuttosport is ook Juventus steeds meer geïnteresseerd in onze landgenoot. De Oude Dame, altijd op jacht op koopjes, bekeek Tielemans tijdens de midweekwedstrijd tegen PSV.

LEES OOK: 'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

🚀

Moet Hazard naar Dortmund gaan?

Meest recent

JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

15
15
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

28
28
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

20
20
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

70
70
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

122
122
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

321
321
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

235
235
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

226
226
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

187
187
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

161
161
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

140
140
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

89
89
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

272
272
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

437
437
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

176
176
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

215
215
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

294
294
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

477
477
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

278
278
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

93
93
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

900
900
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

248
248
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

278
278
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

246
246
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

113
113

Meer sportnieuws