Verschueren: "Dan doet Anderlecht mee voor de titel"

door
Verschueren:

Anderlecht is er zondag in geslaagd zijn plaats in de top vier veilig te stellen, al kostte dat wel bloed, zweet en tranen. Het moest zwoegen op het veld van KV Kortrijk, maar won uiteindelijk toch met 2-3 en dat was voldoende om AA Gent af te houden. De vreugde daarover was navenant, maar uiteraard moet het echte werk voor Paars-Wit nog beginnen.


Volgende week kan het met de Croky Cup zijn eerste prijs in vijf jaar pakken en daarna beginnen uiteraard de play-offs. Ze weten inmiddels ook waar ze aan toe zijn voor de start daarvan. De Pro League maakte maandag immers al de wedstrijden van de eerste speeldag bekend. Anderlecht opent met de korte trip naar het Dudenpark, waar ze op zondag 24 april om 18u30 de derby tegen Union spelen.

Anderlecht-legende Michel Verschueren gelooft alvast dat er in de play-offs nog veel mogelijk is. "Als Anderlecht Union kan kloppen in de openingsmatch van de Champions' Play-Offs, dan speelt het mee voor de titel", voorspelt de gewezen algemeen manager van Paars-Wit immers op Twitter.

KLOOF
Als Anderlecht in de Brusselse derby een zege zou boeken, zou het naderen tot op drie of vier punten van Union, afhankelijk van welke beslissing er genomen wordt over het resultaat in Union-Beerschot. Bij Club Brugge zullen ze ook hopen op een zege van Anderlecht, want de regerende kampioen kan in dat geval de koppositie overnemen, al hangt ook dat nog af van de beslissing over Union-Beerschot.


LEES OOK: Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Kan Anderlecht nog meestrijden voor de titel?

Meest recent

'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

4
4
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

27
27
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

26
26
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

18
18
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

31
31
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

111
111
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

125
125
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

192
192
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

37
37
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

94
94
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

162
162
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

41
41
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

55
55
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

38
38
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

146
146
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

268
268
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

77
77
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

43
43
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

174
174
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

254
254
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

200
200
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

353
353
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

609
609

Meer sportnieuws