Smaakmaker Kortrijk: "Er is Belgische interesse"

door
Smaakmaker Kortrijk:

Bij KV Kortrijk gaat er komende zomer het nodige gebeuren. De Kerels zien een aantal sterkhouders de club verlaten. Eén van hen is Faïz Selemani.


"Ik speelde een uitstekend seizoen. Waar mijn toekomst ligt, weet ik nog niet. Er tonen enkele ploegen uit België interesse, maar ook een buitenlands avontuur sluit ik niet uit. Het staat wel vast dat dit mijn laatste wedstrijd voor KV Kortrijk was", verklapte hij na de partij tegen Anderlecht aan Het Laatste Nieuws.

Selemani was met 13 goals en 8 assists de beste speler van de Kerels. In januari was er al sprake van een vertrek en KRC Genk en Standard toonden al interesse. Bij Racing Genk kan hij mogelijk Theo Bongonda vervangen, die de Limburgers zo goed als zeker zal gaan verlaten. Bij Standard is het afwachten wat de plannen zijn van de nieuwe Amerikaanse eigenaars. Zij zullen wellicht ook gecharmeerd zijn door de aanvaller wanneer zij beelden van hem zien.

3 MILJOEN EURO

Selemani en KV Kortrijk vonden eerder al een akkoord over een zomertransfer. Beide partijen zullen meewerken aan een overgang en geen onmogelijke eisen stellen. Selemani is 28 jaar en het is een beetje nu of nooit voor de ex-speler van Union SG om een toptransfer te versieren. Hij ligt nog tot medio 2025 onder contract bij KV Kortrijk en volgens Transfermarkt.be bedraagt zijn marktwaarde 3 miljoen euro. Bij dergelijk bedrag lijken ze bij KV Kortrijk toch te gaan meewerken. Voorlopig is het nog koffiedik kijken waar de toekomst ligt van Selemani.

LEES OOK: Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Zal hij naar een Belgische topclub verhuizen?

Meest recent

Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

8
8
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

84
84
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

36
36
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

16
16
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

250
250
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

65
65
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

91
91
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

399
399
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

87
87
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

427
427
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

130
130
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

408
408
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

397
397
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

197
197
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

211
211
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

177
177
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

601
601
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

320
320
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

93
93
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

75
75
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

1050
1050
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

140
140
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

369
369
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

402
402
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

62
62

Meer sportnieuws