Smaakmaker Kortrijk: "Er is Belgische interesse"

door
Smaakmaker Kortrijk:

Bij KV Kortrijk gaat er komende zomer het nodige gebeuren. De Kerels zien een aantal sterkhouders de club verlaten. Eén van hen is Faïz Selemani.


"Ik speelde een uitstekend seizoen. Waar mijn toekomst ligt, weet ik nog niet. Er tonen enkele ploegen uit België interesse, maar ook een buitenlands avontuur sluit ik niet uit. Het staat wel vast dat dit mijn laatste wedstrijd voor KV Kortrijk was", verklapte hij na de partij tegen Anderlecht aan Het Laatste Nieuws.

Selemani was met 13 goals en 8 assists de beste speler van de Kerels. In januari was er al sprake van een vertrek en KRC Genk en Standard toonden al interesse. Bij Racing Genk kan hij mogelijk Theo Bongonda vervangen, die de Limburgers zo goed als zeker zal gaan verlaten. Bij Standard is het afwachten wat de plannen zijn van de nieuwe Amerikaanse eigenaars. Zij zullen wellicht ook gecharmeerd zijn door de aanvaller wanneer zij beelden van hem zien.

3 MILJOEN EURO

Selemani en KV Kortrijk vonden eerder al een akkoord over een zomertransfer. Beide partijen zullen meewerken aan een overgang en geen onmogelijke eisen stellen. Selemani is 28 jaar en het is een beetje nu of nooit voor de ex-speler van Union SG om een toptransfer te versieren. Hij ligt nog tot medio 2025 onder contract bij KV Kortrijk en volgens Transfermarkt.be bedraagt zijn marktwaarde 3 miljoen euro. Bij dergelijk bedrag lijken ze bij KV Kortrijk toch te gaan meewerken. Voorlopig is het nog koffiedik kijken waar de toekomst ligt van Selemani.

LEES OOK: Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

Zal hij naar een Belgische topclub verhuizen?

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

50
50
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

61
61
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

32
32
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

67
67
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

267
267
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

314
314
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

194
194
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

221
221
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

258
258
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

499
499
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

101
101
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

161
161
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

213
213
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

115
115
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

63
63
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

92
92
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

168
168
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

52
52
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

81
81
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

85
85
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

231
231
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

150
150
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

631
631

Meer sportnieuws