Smaakmaker Kortrijk: "Er is Belgische interesse"

182 stemmen
Smaakmaker Kortrijk:

Bij KV Kortrijk gaat er komende zomer het nodige gebeuren. De Kerels zien een aantal sterkhouders de club verlaten. Eén van hen is Faïz Selemani.


"Ik speelde een uitstekend seizoen. Waar mijn toekomst ligt, weet ik nog niet. Er tonen enkele ploegen uit België interesse, maar ook een buitenlands avontuur sluit ik niet uit. Het staat wel vast dat dit mijn laatste wedstrijd voor KV Kortrijk was", verklapte hij na de partij tegen Anderlecht aan Het Laatste Nieuws.

Selemani was met 13 goals en 8 assists de beste speler van de Kerels. In januari was er al sprake van een vertrek en KRC Genk en Standard toonden al interesse. Bij Racing Genk kan hij mogelijk Theo Bongonda vervangen, die de Limburgers zo goed als zeker zal gaan verlaten. Bij Standard is het afwachten wat de plannen zijn van de nieuwe Amerikaanse eigenaars. Zij zullen wellicht ook gecharmeerd zijn door de aanvaller wanneer zij beelden van hem zien.

3 MILJOEN EURO

Selemani en KV Kortrijk vonden eerder al een akkoord over een zomertransfer. Beide partijen zullen meewerken aan een overgang en geen onmogelijke eisen stellen. Selemani is 28 jaar en het is een beetje nu of nooit voor de ex-speler van Union SG om een toptransfer te versieren. Hij ligt nog tot medio 2025 onder contract bij KV Kortrijk en volgens Transfermarkt.be bedraagt zijn marktwaarde 3 miljoen euro. Bij dergelijk bedrag lijken ze bij KV Kortrijk toch te gaan meewerken. Voorlopig is het nog koffiedik kijken waar de toekomst ligt van Selemani.

LEES OOK: Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Zal hij naar een Belgische topclub verhuizen?

Meest recent

Gent goed uit startblokken: KVM na één helft tegen touwen

AA Gent is goed aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. De Buffalo's pakten meteen ...

9
9
Genk met twee aanwinsten in basis; noodoplossing achterin

KRC Genk begint zondagnamiddag aan zijn nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers staan ...

24
24
'Club Brugge niet meer te houden: wéér aanwinst van 12 mil'

Club Brugge blijft met aanzienlijke bedragen goochelen op de transfermarkt. De Belgische ...

296
296
De Mil vlak voor aftrap: "Hij wil een transfer maken"

AA Gent opent zondagmiddag tegen KV Mechelen zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

36
36
'Lukaku op zucht van nieuwe club: financiële details bekend'

Dat Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli, is al een poosje bekend. En er zou nu ...

202
202
'Genk legt miljoenen neer: JPL-revelatie naar Cegeka Arena'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. De selectie van ...

227
227
'Nieuwe topaanwinst Club: toptarget bij beloften gezet'

Met Jan Virgili heeft Club Brugge zijn nieuwe flankaanvaller beet. Maar desondanks blijf de spoeling ...

369
369
Competitieopener Anderlecht: cruciale wissels in basiself

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

622
622
Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

135
135
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

408
408
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

213
213
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

126
126
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

160
160
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

116
116
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

118
118
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

53
53
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

370
370
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

91
91
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

250
250
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

184
184
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

468
468
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

132
132
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

227
227
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

890
890

Meer sportnieuws