Smaakmaker Kortrijk: "Er is Belgische interesse"

182
Smaakmaker Kortrijk:

Bij KV Kortrijk gaat er komende zomer het nodige gebeuren. De Kerels zien een aantal sterkhouders de club verlaten. Eén van hen is Faïz Selemani.


"Ik speelde een uitstekend seizoen. Waar mijn toekomst ligt, weet ik nog niet. Er tonen enkele ploegen uit België interesse, maar ook een buitenlands avontuur sluit ik niet uit. Het staat wel vast dat dit mijn laatste wedstrijd voor KV Kortrijk was", verklapte hij na de partij tegen Anderlecht aan Het Laatste Nieuws.

Selemani was met 13 goals en 8 assists de beste speler van de Kerels. In januari was er al sprake van een vertrek en KRC Genk en Standard toonden al interesse. Bij Racing Genk kan hij mogelijk Theo Bongonda vervangen, die de Limburgers zo goed als zeker zal gaan verlaten. Bij Standard is het afwachten wat de plannen zijn van de nieuwe Amerikaanse eigenaars. Zij zullen wellicht ook gecharmeerd zijn door de aanvaller wanneer zij beelden van hem zien.

3 MILJOEN EURO

Selemani en KV Kortrijk vonden eerder al een akkoord over een zomertransfer. Beide partijen zullen meewerken aan een overgang en geen onmogelijke eisen stellen. Selemani is 28 jaar en het is een beetje nu of nooit voor de ex-speler van Union SG om een toptransfer te versieren. Hij ligt nog tot medio 2025 onder contract bij KV Kortrijk en volgens Transfermarkt.be bedraagt zijn marktwaarde 3 miljoen euro. Bij dergelijk bedrag lijken ze bij KV Kortrijk toch te gaan meewerken. Voorlopig is het nog koffiedik kijken waar de toekomst ligt van Selemani.

LEES OOK: Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Zal hij naar een Belgische topclub verhuizen?

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

6
6
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

18
18
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

102
102
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

63
63
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

44
44
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

55
55
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

166
166
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

100
100
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

205
205
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

162
162
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

145
145
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

144
144
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

109
109
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

201
201
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

260
260
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

89
89
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

124
124
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

99
99
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

18
18
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

23
23
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

88
88
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

238
238
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

133
133
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

116
116

Meer sportnieuws