Verheyen velt oordeel over penaltyfase bij Anderlecht

door
Verheyen velt oordeel over penaltyfase bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een bijzonder slechte eerste helft op het veld van KV Kortrijk. De 1-1 bij de rust is een gevleide tussenstand voor de Brusselaars. Toch zijn er twijfels over de 1-0 van de Kerels.


Die kwam er via een strafschop, nadat de VAR tussenkwam. Er werd getwijfeld en RSCA kreeg toch een penalty tegen. Gert Verheyen vond het bij Eleven Sports geen strafschop.

"Ik vind het geen 100% penalty. De aanvaller van KV Kortrijk dribbelt en die mislukt eigenlijk een beetje, waardoor hij zelf tegen het been van Hoedt aanloopt. Dat been staat er. Er is contact, dat klopt. Blijkbaar is dat genoeg voor de spelleiding om een penalty te geven", aldus de voormalige aanvaller.

ERVAREN SPELERS FALEN

Anderlecht wist nadien snel de gelijkmaker te scoren via Joshua Zirkzee. Paars-Wit zal na de pauze een veel hoger niveau moeten halen en vooral de ervaren jongens moeten de kar gaan trekken. Enkel Hendrik Van Crombrugge haalt zijn normale niveau. Spelers als Lior Refaelov, Josh Cullen, Amir Murillo en Wesley Hoedt halen voorlopig niet het gewenste niveau. Nochtans wordt geacht dat zij de ploeg in deze momenten bij de hand nemen. Enkel Zirkzee haalt een degelijk niveau en Paars-Wit moet hopen dat de Nederlandse aanvaller met nog een klasseflits gaat uitpakken. Aangezien AA Gent 1-0 voor staat tegen OHL, moét RSCA in de tweede helft nog minstens één keer de weg naar de netten te vinden. Anders dreigt het alsnog naar de top vier te grijpen en dat zou een enorme domper zijn.

LEES OOK: Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Een onterecht gegeven penalty?

Meest recent

Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

0
0
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

20
20
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

152
152
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

141
141
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

247
247
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

89
89
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

192
192
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

408
408
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

322
322
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

149
149
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

327
327
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

290
290
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

170
170
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

672
672
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

241
241
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

350
350
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

230
230
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

169
169
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

32
32
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

51
51
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

156
156
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

143
143
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

209
209
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

204
204
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

73
73

Meer sportnieuws