Priske en Nainggolan schatten titelkansen Antwerp in

door
Priske en Nainggolan schatten titelkansen Antwerp in

Antwerp heeft zichzelf zaterdagavond nog eens in de voet geschoten, want het liet op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog punten liggen. Het raakte niet verder dan een gelijkspel in eigen huis tegen Cercle Brugge, voor wie er niets meer op het spel stond. De bezoekers bleken echter bijzonder efficiënt en verzilverden hun enige echte doelkans.


Door het puntenverlies dreigt Antwerp wel als nummer vier aan de play-offs te moeten beginnen. Als Anderlecht zondag wint in Kortrijk, wipt het immers over de Great Old naar de derde plaats. Ook de kloof met Union en Club Brugge kan straks verder groeien. Als zij hun wedstrijden winnen, begint Antwerp aan Play-Off I met een achterstand van respectievelijk zeven en vier punten.

De titel lijkt dus verloren, maar dat wil Brian Priske niet gezegd hebben. "In de Champions' play-offs zijn er nog 18 punten te verdelen dus op papier is alles nog mogelijk. We gaan er alles aan doen om nog zoveel mogelijk punten te pakken", verklaart de trainer immers aan Sporza.

GEEN DOELEN
Die woorden vinden echter geen weerklank bij Radja Nainggolan. De nochtans altijd strijdvaardige Il Ninja lijkt de handdoek in de ring te werpen. "Met zo een achterstand kan je geen doelen meer hebben en kan je niet anders dan het wedstrijd per wedstrijd bekijken", klinkt het immers bij hem. "Je staat 7 punten achter en je moet er al 3 meer winnen om een team in te halen. We zullen wel zien waar we uitkomen."

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

'Antwerp dumpt held genadeloos'
'Antwerp dumpt held genadeloos'
454

Is Antwerp nog titelkandidaat?

Meest recent

'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

1
1
Deschacht: "Hij had vroeger moeten vertrekken bij Anderlecht"

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

36
36
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

12
12
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

76
76
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

77
77
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

179
179
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

267
267
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

107
107
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

59
59
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

165
165
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

153
153
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

85
85
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

290
290
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

142
142
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

215
215
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

156
156
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

86
86
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

223
223
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

99
99
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

159
159
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

306
306
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

362
362
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

29
29
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

717
717
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

498
498

Meer sportnieuws