'Alves wil "allerbeste ter wereld" naar Barça halen'

255
'Alves wil

FC Barcelona heeft de sportieve heropbouw duidelijk ingezet en ook op het financieel gebied wordt er steeds meer mogelijk. Zo worden de meest gekke namen gelinkt aan de Blaugrana, van Kylian Mbappé over Erling Braut Haaland.


Mocht Dani Alves vandaag de sportief directeur zijn bij FC Barcelona, dan zou hij niet twijfelen om Kylian Mbappé naar het Spotify Camp Nou te halen. “Als je een gigantische investering gaat doen, moet je het op de beste manier doen. Als het van mij afhangt, zou ik op Mbappé wedden”, zei de Braziliaan in een interview met Sport en Mundo Deportivo. "Hij is de beste die er is, en helemaal voor de stijl van Barcelona. Op dit moment is er in het voetbal niemand beter dan hij", benadrukt Alves.

GEEN HAALAND

Volgens Dani Alves moet FC Barcelona volledig de kaart van Kylian Mbappé trekken en de piste van Erling Haaland opgeven. De rechtsachter van Barça is duidelijk onder de indruk van Mbappé en minder van Haaland. "Eerlijk gezegd zou ik niet veel geld aan Haaland uitgeven", is Alves stellig. "Ik zou wel in Mbappé investeren. Ik speel sportief directeur, hè. In dat geval zou ik vol inzetten op Mbappé. Hij lijkt vollediger in alle aspecten”, verklaart de Braziliaan.

Dani Alves maakt momenteel de heropbouw van FC Barcelona van dichtbij mee. Een belangrijke architect in de relance is de jonge middenvelder Pedri. “"Hij zit op een ander niveau. Het is geweldig om hem in het team te hebben. Ik voel me zeer bevoorrecht, zie ongelooflijke dingen van hem. Ik hou er niet van om hem te vergelijken met andere spelers, ook al is dat onvermijdelijk in het voetbal. Voor mij is Pedri noch Xavi noch Iniesta, hij is een mix van beide", zegt Alves.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Is Mbappé de allerbeste ter wereld?

Meest recent

Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

2
2
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

3
3
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

1
1
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

7
7
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

22
22
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

129
129
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

49
49
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

13
13
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

55
55
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

43
43
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

114
114
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

230
230
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

86
86
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

270
270
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

121
121
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

48
48
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

36
36
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

76
76
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

186
186
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

53
53
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

127
127

Meer sportnieuws