'Alves wil "allerbeste ter wereld" naar Barça halen'

255 stemmen
'Alves wil

FC Barcelona heeft de sportieve heropbouw duidelijk ingezet en ook op het financieel gebied wordt er steeds meer mogelijk. Zo worden de meest gekke namen gelinkt aan de Blaugrana, van Kylian Mbappé over Erling Braut Haaland.


Mocht Dani Alves vandaag de sportief directeur zijn bij FC Barcelona, dan zou hij niet twijfelen om Kylian Mbappé naar het Spotify Camp Nou te halen. “Als je een gigantische investering gaat doen, moet je het op de beste manier doen. Als het van mij afhangt, zou ik op Mbappé wedden”, zei de Braziliaan in een interview met Sport en Mundo Deportivo. "Hij is de beste die er is, en helemaal voor de stijl van Barcelona. Op dit moment is er in het voetbal niemand beter dan hij", benadrukt Alves.

GEEN HAALAND

Volgens Dani Alves moet FC Barcelona volledig de kaart van Kylian Mbappé trekken en de piste van Erling Haaland opgeven. De rechtsachter van Barça is duidelijk onder de indruk van Mbappé en minder van Haaland. "Eerlijk gezegd zou ik niet veel geld aan Haaland uitgeven", is Alves stellig. "Ik zou wel in Mbappé investeren. Ik speel sportief directeur, hè. In dat geval zou ik vol inzetten op Mbappé. Hij lijkt vollediger in alle aspecten”, verklaart de Braziliaan.

Dani Alves maakt momenteel de heropbouw van FC Barcelona van dichtbij mee. Een belangrijke architect in de relance is de jonge middenvelder Pedri. “"Hij zit op een ander niveau. Het is geweldig om hem in het team te hebben. Ik voel me zeer bevoorrecht, zie ongelooflijke dingen van hem. Ik hou er niet van om hem te vergelijken met andere spelers, ook al is dat onvermijdelijk in het voetbal. Voor mij is Pedri noch Xavi noch Iniesta, hij is een mix van beide", zegt Alves.

LEES OOK: 'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Is Mbappé de allerbeste ter wereld?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

97
97
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

16
16
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

51
51
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

107
107
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

47
47
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

57
57
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

288
288
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

158
158
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

217
217
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

144
144
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

430
430
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

336
336
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

134
134
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

169
169
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws