"Ik speel volgend jaar voor STVV"

153

STVV vecht dit weekend nog voor een ticket in play-off 2. Het hoopt op puntenverlies van KRC Genk of een nederlaag van Sporting Charleroi, terwijl het zelf aan de bak moet tegen Standard. Eén speler hoopt beslissend te zijn.


Aboubakary Koita werd vorige zomer voor 1 miljoen euro overgenomen van Waasland-Beveren. De flankaanvaller kent een wisselvallig seizoen en is ondertussen invaller. De laatste weken was hij een aantal keren bepalend. Koita laat in Het Belang van Limburg alvast weten dat hij volgend seizoen nog op Stayen zal spelen.

INVALLER

Koita ligt nog een tijdje onder contract bij STVV en wil volgend jaar een bepalende speler worden bij de Limburgers. Dit seizoen was hij tot op heden goed voor 3 goals in 23 competitiewedstrijden. Koita wil volgend jaar met STVV goed aan het seizoen beginnen en echt een vaste waarde worden bij de Kanaries. Koita zag zijn marktwaarde door zijn wisselvallig seizoen volgens Transfermarkt.be kelderen tot 700.000 euro. De afgelopen weken is Koita vooral invaller bij STVV en hij zal tegen Standard wellicht weer op de bank starten. Mogelijk kan hij als invaller bepalend zijn tegen de Rouches.

Onlangs was Koita tegen Beerschot nog beslissend met een doelpunt tegen Beerschot, net zoals hij in februari ook wist te scoren tegen KV Kortrijk. STVV hoopt dat Koita zich komend seizoen helemaal kan doorzetten bij de Limburgers en op termijn zo het nodige geld kan opleveren. De afgelopen jaren wist STVV al de nodige spelers voor enkele miljoenen euro’s te verkopen.

LEES OOK: De Meyer over kritiek: "Begrijp dat fans dat niet fijn vinden"

Gaat STVV volgend jaar de 'echte' Koita zien?

Meest recent

Beerschot rondt plots twee uitgaande transfers af

Beerschot heeft daags na de mooie 4-2-zege tegen Patro Eisden nog transfernieuws meegedeeld. De ...

1
1
Filip Joos deelt hartverscheurend verhaal: "Tot op het bot"

Filip Joos is doorgaans niet iemand die snel om een straffe anekdote verlegen zit, maar tijdens zijn ...

1
1
De Meyer over kritiek: "Begrijp dat fans dat niet fijn vinden"

Bij STVV kreeg trainer Frédéric De Meyer de nodige kritiek nadat hij tegen Union SG ...

9
9
Haaland flikt het weer bij Man City, Fofana debuteert

In de Premier League gingen er om 16u vijf wedstrijden van start. Het was vooral uitkijken naar ...

20
20
Union SG pakt gevleide zege in spektakelstuk

Om 16u stond in het zwarte land de topper tussen Sporting Charleroi en Union SG op het programma. ...

41
41
Dortmund na geweldige comeback voorbij Hoffenheim

In de Bundesliga begonnen om 15u30 vijf matchen. Onder meer Hoffenheim-Borussia Dortmund was een ...

26
26
Ruud Vormer maakt meteen indruk met héél straf verhaal

Ruud Vormer lijkt het trainersvak sneller onder de knie te hebben dan velen hadden verwacht. De ...

76
76
Dzeko spreekt héél mooie taal over Kompany

Bayern München speelt om 18u30 op het veld van Schalke 04. Dat is geen topper, maar wel een ...

59
59
'Feyenoord en Lyon snuffelden aan sterkhouder STVV'

STVV is wisselvallig aan het seizoen begonnen. De Kanaries zien wel dat een aantal jongens een ...

63
63
Sternal bezorgt RSCA Futures in extra tijd alsnog punt

Om 13u30 gaven Jong AA Gent en RSCA Futures elkaar partij in de Challenger Pro League. Vooral de ...

149
149
Fernandez-Pardo debuteert, Newcastle pakt laat punt

In de Premier League speelde Newcastle in eigen huis tegen Bournemouth. Het was uitkijken of ...

42
42
Ajax - PSV: Jordi Cruijff all-in met groot risico

Om 20u ontvangt Ajax PSV in de eigen ArenA. Het is een cruciaal duel voor de Amsterdammers, want de ...

38
38
Vermeeren terug naar Antwerp: verkeerde keuzes spelen parten

Royal Antwerp FC zorgde voor een grote stunt door Arthur Vermeeren terug te halen. De 21-jarige ...

140
140
Kerkhofs & Verheye leveren stuntwerk op en naast het veld

Sporting Hasselt is niet alleen op het veld aan een opvallende campagne bezig. Ook naast de lijnen ...

51
51
Hautekiet eerlijk: "Of Lazio concreet was voor mij?"

Bij Standard vertrokken er uiteindelijk geen sterkhouders meer, ook al waren er nog de nodige ...

35
35
Bruno moet één belangrijke knoop doorhakken bij Anderlecht

RSC Anderlecht staat voor een tweede grote test in de Jupiler Pro League. Zondag wacht immers KRC ...

262
262
Club meldt groot nieuws vlak voor start Champions League

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. De enige Belgische deelnemer, ...

364
364
Cercle gewaarschuwd: Friis geeft mening over swingend Gent

AA Gent is uitstekend aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. Met 12 op 12 staan ...

144
144
United-insiders doen boekje open: collectieve verbazing over Lammens

In de Premier League wil Manchester United zondag op het veld van Everton zijn eerste uitzege van ...

282
282
Toby Alderweireld en Ruben Van Gucht keihard in de clinch

De spanning liep recent bijzonder hoog op tussen Ruben Van Gucht en Toby Alderweireld. Wat begon als ...

616
616
Standard-Antwerp: supporterssoap kent totale wending

In de Jupiler Pro League staat zaterdagavond het interessante duel tussen Standard en Antwerp FC op ...

160
160
Steun voor zondebok Club: "Zijn shirt weegt 100 kilo"

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

639
639
TRANSFERUURTJE: 'Genk slaat toe bij Anderlecht, zware klap Talbi'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

587
587
Westerlo wrijft zich in de handen met nieuwe aanvalsleider

Westerlo heeft zich deze zomermercato flink geroerd. De Kemphanen haalde bijna een nieuwe selectie ...

106
106
Vanaken eerlijk na speciale wedstrijd tegen Lommel

Club Brugge kreeg vorige speeldag een mokerslag te verwerken met de nederlaag tegen KAA Gent, maar ...

151
151

Meer sportnieuws