'Inter neemt beslissing over toekomst Vanheusden'

155 stemmen
'Inter neemt beslissing over toekomst Vanheusden'

Zinho Vanheusden kent weer een moeilijk seizoen. De talentvolle verdediger is meer geblesseerd dan fit. Internazionale heeft al deels een beslissing genomen over zijn toekomst.


Volgens Tuttosport geloven ze nog heel erg in de Belgische verdediger. Vanheusden zal sowieso de voorbereiding op het nieuwe seizoen mogen aanvatten bij Inter. Als hij daar kan overtuigen, zal hij blijven maar de kans bestaat ook dat hij weer zal uitgeleend worden aan een club uit de Serie A. Vanheusden was dit seizoen indien fit meestal een basispion.

Momenteel staat de teller op 14 matchen in de Serie A en twee partijen in de Coppa Italia. Maar Vanheusden is alweer een hele tijd geblesseerd. De ex-speler van Standard, waar hij ook al sukkelde met de nodige blessures, is al sinds 20 februari buiten strijd. Het is nog onbekend wanneer hij fit is.

BELANGRIJKE MAANDEN

Vanheusden was eerder op het seizoen ook al ruim vijf weken geblesseerd. Hij miste door zijn blessureleed dit seizoen al 13 competitiematchen. De Belgische verdediger moest daardoor ook de belangrijke interlandperiode met de Rode Duivels missen. Het is voor de Limburger zeer belangrijk dat hij de komende maanden topfit kan worden en blijven, om zo alsnog een kans te maken op een WK-selectie. Zo zou het mooi zijn meegenomen als hij mogelijk bij de selectie kan zitten in juni voor de Nations League. Vanheusden wordt al een tijdje aanzien als een toekomstige sterkhouder van de nationale ploeg, maar voorlopig houden zijn blessures hem fors tegen.

LEES OOK: 'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Zal hij doorbreken bij Inter?

Meest recent

Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

2
2
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

20
20
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

154
154
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

39
39
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

77
77
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

195
195
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

61
61
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

653
653
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

356
356
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

25
25
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

180
180
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

689
689
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

134
134
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

380
380
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

707
707
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

520
520
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

336
336
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

532
532
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

146
146
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

162
162
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

104
104
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

108
108
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

339
339

Meer sportnieuws