Priske doet luide oproep aan Antwerp-fans

door
Priske doet luide oproep aan Antwerp-fans

Antwerp FC is al zeker van zijn plekje in de Champions' Play-offs. De Great Old had vorige week genoeg aan een zuinige zege op het veld van OH Leuven om zeker te zijn van de top vier. Het puntenverlies van AA Gent op het veld van Cercle Brugge deed de rest. 


Stamnummer één kan zich dus al volop beginnen klaar te stomen om te vlammen in de laatste rechte lijn naar de titel. Maar eerst staat er nog een thuiswedstrijd tegen Cercle Brugge op het programma. Dat belooft geen gemakkelijke opdracht te worden, want Groen-Zwart hield AA Gent zoals eerder al aangegeven op een puntendeling. Al was daar achteraf heel wat om te doen. Aan een van de Cercle-goals hing namelijk een flink buitenspelgeurtje.

Coach Brian Priske toonde zich op zijn persbabbel trots op zijn ploeg. "Ons harde werk van de voorbije negen maanden werd beloond. Ik ben fier op mijn staf en spelers. Vooral dat iedereen kalm is kunnen blijven in de soms toch wel woelige periodes", aldus Priske. Waarna hij met een duidelijke boodschap kwam voor de RAFC-fans. "Ik hoop zaterdag op een gevulde Bosuil, een mooie sfeer en een verdiend applaus voor mijn spelers", klonk het.

KRC GENK ACHTERNA?

De ultieme droom van Antwerp is de titel. Daarvoor zal het wel een achterstand op leider Union SG en Club Brugge moeten goedmaken. Aan een inhaalrace beginnen in POI, is zeker niet onmogelijk. Dat bewees KRC Genk vorig jaar. De Limburgers, gestart als laatste, raasden door de play-offs en eindigden nog op gelijke hoogte van landskampioen Club Brugge.  

LEES OOK: Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Wordt Antwerp kampioen?

Meest recent

Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

2
2
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

17
17
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

126
126
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

129
129
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

165
165
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

63
63
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

20
20
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

36
36
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

23
23
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

29
29
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

43
43
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

67
67
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

28
28
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

66
66
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

62
62
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

102
102
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

155
155
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

54
54
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

227
227
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

35
35
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

81
81
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

205
205
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

177
177
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

141
141
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

51
51

Meer sportnieuws