Revelatie KV Mechelen moet enkel Gomez laten voorgaan

door
Revelatie KV Mechelen moet enkel Gomez laten voorgaan

KV Mechelen mag zich opnieuw opmaken voor de play-offs, want het heeft vorig weekend met een zege tegen KV Kortrijk zijn plaats in de top acht veiliggesteld. Malinwa klopte de Kerels met 3-2, waarbij enkele opvallende namen een hoofdrol opeisten. Het was bijvoorbeeld voor één keer niet Nikola Storm die beslissend was. Sandy Walsh leverde wel zijn bijdrage.


De rechtsachter is sinds zijn komst bij KV Mechelen in oktober 2020 uitgegroeid tot een revelatie. Hij werd destijds opgepikt als vrije speler, nadat hij drie maanden zonder club gezeten had nadat zijn contract bij Zulte Waregem niet verlengd was. Aanvankelijk moest hij de doublure van Issa Kaboré worden na het vertrek van Jules Van Cleemput naar Charleroi, maar hij speelde de huurling van Manchester City snel uit de ploeg en doet dit seizoen zowaar nog beter.

Walsh zit in de competitie immers al aan drie goals en zeven assists. Slechts één flankverdediger was in onze competitie bij meer doelpunten betrokken: Anderlecht-sensatie Sergio Gomez. "Ik ben blij dat ik dit kan neerzetten in mijn tweede seizoen bij KV. Ik hoopte mijn cijfers van vorig seizoen te verdubbelen. Ik ben dus goed op weg, maar wil er nog goals en assists bij. Nog zeven matchen te gaan, hé", toont Walsh zich ambitieus in Het Laatste Nieuws.

ESSEVEE EN GENK
Vorig seizoen strandde Walsh op drie goals en vier assists, wat betekent dat hij nog bij vier doelpunten betrokken moet zijn om zijn doelstelling te halen. De Nederlander, die wellicht in de nabije toekomst international bij Indonesië zal worden. is in Mechelen helemaal opengebloeid, nadat hij in het verleden bij KRC Genk en Essevee vooral als stoplap in de defensie gebruikt werd. Hij heeft nog een contract tot 2025 Achter de Kazerne.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

Is hij klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

15
15
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

43
43
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

212
212
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

162
162
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

203
203
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

39
39
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

519
519
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

166
166
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

91
91
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

17
17
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

30
30
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

400
400
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

177
177
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

575
575
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

72
72
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

111
111
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

368
368
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

251
251
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

542
542
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

211
211
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

640
640
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

281
281
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

798
798
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

211
211
'Club Brugge-bom zindert na: twee grove fouten Verhaeghe'

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

986
986

Meer sportnieuws