Revelatie KV Mechelen moet enkel Gomez laten voorgaan

door
Revelatie KV Mechelen moet enkel Gomez laten voorgaan

KV Mechelen mag zich opnieuw opmaken voor de play-offs, want het heeft vorig weekend met een zege tegen KV Kortrijk zijn plaats in de top acht veiliggesteld. Malinwa klopte de Kerels met 3-2, waarbij enkele opvallende namen een hoofdrol opeisten. Het was bijvoorbeeld voor één keer niet Nikola Storm die beslissend was. Sandy Walsh leverde wel zijn bijdrage.


De rechtsachter is sinds zijn komst bij KV Mechelen in oktober 2020 uitgegroeid tot een revelatie. Hij werd destijds opgepikt als vrije speler, nadat hij drie maanden zonder club gezeten had nadat zijn contract bij Zulte Waregem niet verlengd was. Aanvankelijk moest hij de doublure van Issa Kaboré worden na het vertrek van Jules Van Cleemput naar Charleroi, maar hij speelde de huurling van Manchester City snel uit de ploeg en doet dit seizoen zowaar nog beter.

Walsh zit in de competitie immers al aan drie goals en zeven assists. Slechts één flankverdediger was in onze competitie bij meer doelpunten betrokken: Anderlecht-sensatie Sergio Gomez. "Ik ben blij dat ik dit kan neerzetten in mijn tweede seizoen bij KV. Ik hoopte mijn cijfers van vorig seizoen te verdubbelen. Ik ben dus goed op weg, maar wil er nog goals en assists bij. Nog zeven matchen te gaan, hé", toont Walsh zich ambitieus in Het Laatste Nieuws.

ESSEVEE EN GENK
Vorig seizoen strandde Walsh op drie goals en vier assists, wat betekent dat hij nog bij vier doelpunten betrokken moet zijn om zijn doelstelling te halen. De Nederlander, die wellicht in de nabije toekomst international bij Indonesië zal worden. is in Mechelen helemaal opengebloeid, nadat hij in het verleden bij KRC Genk en Essevee vooral als stoplap in de defensie gebruikt werd. Hij heeft nog een contract tot 2025 Achter de Kazerne.

LEES OOK: KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

Is hij klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

19
19
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

28
28
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

33
33
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

53
53
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

37
37
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

38
38
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

67
67
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

160
160
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

131
131
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

118
118
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

62
62
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

54
54
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

118
118
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

173
173
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

257
257
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

149
149
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

99
99
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

200
200
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

361
361
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

67
67
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

118
118
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

489
489
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

129
129
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

131
131
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

278
278

Meer sportnieuws