Revelatie KV Mechelen moet enkel Gomez laten voorgaan

106 stemmen
Revelatie KV Mechelen moet enkel Gomez laten voorgaan

KV Mechelen mag zich opnieuw opmaken voor de play-offs, want het heeft vorig weekend met een zege tegen KV Kortrijk zijn plaats in de top acht veiliggesteld. Malinwa klopte de Kerels met 3-2, waarbij enkele opvallende namen een hoofdrol opeisten. Het was bijvoorbeeld voor één keer niet Nikola Storm die beslissend was. Sandy Walsh leverde wel zijn bijdrage.


De rechtsachter is sinds zijn komst bij KV Mechelen in oktober 2020 uitgegroeid tot een revelatie. Hij werd destijds opgepikt als vrije speler, nadat hij drie maanden zonder club gezeten had nadat zijn contract bij Zulte Waregem niet verlengd was. Aanvankelijk moest hij de doublure van Issa Kaboré worden na het vertrek van Jules Van Cleemput naar Charleroi, maar hij speelde de huurling van Manchester City snel uit de ploeg en doet dit seizoen zowaar nog beter.

Walsh zit in de competitie immers al aan drie goals en zeven assists. Slechts één flankverdediger was in onze competitie bij meer doelpunten betrokken: Anderlecht-sensatie Sergio Gomez. "Ik ben blij dat ik dit kan neerzetten in mijn tweede seizoen bij KV. Ik hoopte mijn cijfers van vorig seizoen te verdubbelen. Ik ben dus goed op weg, maar wil er nog goals en assists bij. Nog zeven matchen te gaan, hé", toont Walsh zich ambitieus in Het Laatste Nieuws.

ESSEVEE EN GENK
Vorig seizoen strandde Walsh op drie goals en vier assists, wat betekent dat hij nog bij vier doelpunten betrokken moet zijn om zijn doelstelling te halen. De Nederlander, die wellicht in de nabije toekomst international bij Indonesië zal worden. is in Mechelen helemaal opengebloeid, nadat hij in het verleden bij KRC Genk en Essevee vooral als stoplap in de defensie gebruikt werd. Hij heeft nog een contract tot 2025 Achter de Kazerne.

LEES OOK: Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Is hij klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

37
37
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

19
19
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

67
67
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

346
346
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

52
52
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

164
164
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

202
202
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

155
155
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

455
455
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

113
113
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

108
108
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

53
53
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

155
155
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

307
307
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

120
120
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

58
58
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

77
77
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

250
250
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

121
121
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

74
74
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

164
164
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

441
441
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

287
287
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

549
549
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

149
149

Meer sportnieuws