Revelatie KV Mechelen moet enkel Gomez laten voorgaan

door
Revelatie KV Mechelen moet enkel Gomez laten voorgaan

KV Mechelen mag zich opnieuw opmaken voor de play-offs, want het heeft vorig weekend met een zege tegen KV Kortrijk zijn plaats in de top acht veiliggesteld. Malinwa klopte de Kerels met 3-2, waarbij enkele opvallende namen een hoofdrol opeisten. Het was bijvoorbeeld voor één keer niet Nikola Storm die beslissend was. Sandy Walsh leverde wel zijn bijdrage.


De rechtsachter is sinds zijn komst bij KV Mechelen in oktober 2020 uitgegroeid tot een revelatie. Hij werd destijds opgepikt als vrije speler, nadat hij drie maanden zonder club gezeten had nadat zijn contract bij Zulte Waregem niet verlengd was. Aanvankelijk moest hij de doublure van Issa Kaboré worden na het vertrek van Jules Van Cleemput naar Charleroi, maar hij speelde de huurling van Manchester City snel uit de ploeg en doet dit seizoen zowaar nog beter.

Walsh zit in de competitie immers al aan drie goals en zeven assists. Slechts één flankverdediger was in onze competitie bij meer doelpunten betrokken: Anderlecht-sensatie Sergio Gomez. "Ik ben blij dat ik dit kan neerzetten in mijn tweede seizoen bij KV. Ik hoopte mijn cijfers van vorig seizoen te verdubbelen. Ik ben dus goed op weg, maar wil er nog goals en assists bij. Nog zeven matchen te gaan, hé", toont Walsh zich ambitieus in Het Laatste Nieuws.

ESSEVEE EN GENK
Vorig seizoen strandde Walsh op drie goals en vier assists, wat betekent dat hij nog bij vier doelpunten betrokken moet zijn om zijn doelstelling te halen. De Nederlander, die wellicht in de nabije toekomst international bij Indonesië zal worden. is in Mechelen helemaal opengebloeid, nadat hij in het verleden bij KRC Genk en Essevee vooral als stoplap in de defensie gebruikt werd. Hij heeft nog een contract tot 2025 Achter de Kazerne.

LEES OOK: Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

Is hij klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

4
4
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

20
20
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

44
44
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

62
62
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

145
145
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

22
22
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

72
72
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

106
106
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

134
134
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

115
115
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

83
83
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

464
464
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

304
304
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

88
88
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

837
837
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

128
128
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

166
166
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

324
324
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

183
183
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

82
82
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

866
866
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

388
388
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

362
362

Meer sportnieuws