Revelatie KV Mechelen moet enkel Gomez laten voorgaan

door
Revelatie KV Mechelen moet enkel Gomez laten voorgaan

KV Mechelen mag zich opnieuw opmaken voor de play-offs, want het heeft vorig weekend met een zege tegen KV Kortrijk zijn plaats in de top acht veiliggesteld. Malinwa klopte de Kerels met 3-2, waarbij enkele opvallende namen een hoofdrol opeisten. Het was bijvoorbeeld voor één keer niet Nikola Storm die beslissend was. Sandy Walsh leverde wel zijn bijdrage.


De rechtsachter is sinds zijn komst bij KV Mechelen in oktober 2020 uitgegroeid tot een revelatie. Hij werd destijds opgepikt als vrije speler, nadat hij drie maanden zonder club gezeten had nadat zijn contract bij Zulte Waregem niet verlengd was. Aanvankelijk moest hij de doublure van Issa Kaboré worden na het vertrek van Jules Van Cleemput naar Charleroi, maar hij speelde de huurling van Manchester City snel uit de ploeg en doet dit seizoen zowaar nog beter.

Walsh zit in de competitie immers al aan drie goals en zeven assists. Slechts één flankverdediger was in onze competitie bij meer doelpunten betrokken: Anderlecht-sensatie Sergio Gomez. "Ik ben blij dat ik dit kan neerzetten in mijn tweede seizoen bij KV. Ik hoopte mijn cijfers van vorig seizoen te verdubbelen. Ik ben dus goed op weg, maar wil er nog goals en assists bij. Nog zeven matchen te gaan, hé", toont Walsh zich ambitieus in Het Laatste Nieuws.

ESSEVEE EN GENK
Vorig seizoen strandde Walsh op drie goals en vier assists, wat betekent dat hij nog bij vier doelpunten betrokken moet zijn om zijn doelstelling te halen. De Nederlander, die wellicht in de nabije toekomst international bij Indonesië zal worden. is in Mechelen helemaal opengebloeid, nadat hij in het verleden bij KRC Genk en Essevee vooral als stoplap in de defensie gebruikt werd. Hij heeft nog een contract tot 2025 Achter de Kazerne.

LEES OOK: 'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

Is hij klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

12
12
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

30
30
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

406
406
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

42
42
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

38
38
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

736
736
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

34
34
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

141
141
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

439
439
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

289
289
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

710
710
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

229
229
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

572
572
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

103
103
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

584
584
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

395
395
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

735
735
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

635
635
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

199
199
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

121
121
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

516
516
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

75
75
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

454
454
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

266
266
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

228
228

Meer sportnieuws