'Inter gaat vol voor droomscenario: Lukaku én Dybala'

door
'Inter gaat vol voor droomscenario: Lukaku én Dybala'

Internazionale veroverde vorig seizoen zijn eerste landstitel in elf jaar, met grote dank aan Romelu Lukaku. De Rode Duivel verzilverde zijn topseizoen met een terugkeer door de grote poort bij Chelsea, maar dat werd tot dusver geen succes. Het klikt niet met trainer Thomas Tuchel en de laatste maanden zit de spits vooral op de bank. Met de regelmaat van de klok wordt daardoor gespeculeerd over een terugkeer naar Milaan en die zou er weleens echt kunnen gaan komen.


Dat verzekert alvast La Gazzetta dello Sport. Volgens hen werkt Inter al actief aan zijn terugkeer, al zal het wel geduld moeten oefenen. Pas eind april wordt er duidelijkheid verwacht over de nieuwe eigenaar van Chelsea en bovendien zou er nog interesse zijn van vier andere clubs. Maar Lukaku verklaarde in december nog zijn liefde voor Inter, dus dat lijkt niet noodzakelijk een probleem te moeten vormen.

Bovendien zou Lukaku bij de Nerazzurri een fraaie spitsbroeder naast zich krijgen, want Inter wil hem straks koppelen aan Paulo Dybala. De Argentijn vond geen akkoord met Juventus om zijn aflopende contract te verlengen en de Nerazzurri willen daarvan profiteren om hem transfervrij bij de rivaal weg te halen.

GELDKWESTIE
Het wordt zelfs niet onrealistisch geacht dat Inter erin slaagt zowel Lukaku als Dybala te halen, maar dan zal er wel nog heel wat water naar de zee moeten vloeien. In eerste instantie moet Inter spelers verkopen, waarbij Stefan de Vrij en Lautaro Martinez te gelde gemaakt zouden worden. Daarnaast zouden ook Alexis Sanches en Arturo Vidal moeten vertrekken. Maar zelfs dan zouden zowel Dybala als Lukaku nog stevig moeten inleveren. Dybala zou vrede moeten nemen met 7 miljoen euro per jaar - bij Juventus vroeg hij 12 miljoen - terwijl Lukaku, die enkel gehuurd zou kunnen worden, zou moeten inleveren tot 7,5 miljoen per jaar.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Moet Lukaku terugkeren naar Inter?

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

90
90
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

62
62
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

29
29
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

80
80
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

205
205
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

49
49
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

133
133
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

71
71
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

472
472
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

295
295
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

266
266
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

269
269
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

512
512
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

269
269
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

54
54
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

172
172
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

90
90
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

573
573
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

170
170
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

105
105
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

177
177
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

61
61
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

435
435
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

527
527
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

152
152

Meer sportnieuws