'Inter gaat vol voor droomscenario: Lukaku én Dybala'

door
'Inter gaat vol voor droomscenario: Lukaku én Dybala'

Internazionale veroverde vorig seizoen zijn eerste landstitel in elf jaar, met grote dank aan Romelu Lukaku. De Rode Duivel verzilverde zijn topseizoen met een terugkeer door de grote poort bij Chelsea, maar dat werd tot dusver geen succes. Het klikt niet met trainer Thomas Tuchel en de laatste maanden zit de spits vooral op de bank. Met de regelmaat van de klok wordt daardoor gespeculeerd over een terugkeer naar Milaan en die zou er weleens echt kunnen gaan komen.


Dat verzekert alvast La Gazzetta dello Sport. Volgens hen werkt Inter al actief aan zijn terugkeer, al zal het wel geduld moeten oefenen. Pas eind april wordt er duidelijkheid verwacht over de nieuwe eigenaar van Chelsea en bovendien zou er nog interesse zijn van vier andere clubs. Maar Lukaku verklaarde in december nog zijn liefde voor Inter, dus dat lijkt niet noodzakelijk een probleem te moeten vormen.

Bovendien zou Lukaku bij de Nerazzurri een fraaie spitsbroeder naast zich krijgen, want Inter wil hem straks koppelen aan Paulo Dybala. De Argentijn vond geen akkoord met Juventus om zijn aflopende contract te verlengen en de Nerazzurri willen daarvan profiteren om hem transfervrij bij de rivaal weg te halen.

GELDKWESTIE
Het wordt zelfs niet onrealistisch geacht dat Inter erin slaagt zowel Lukaku als Dybala te halen, maar dan zal er wel nog heel wat water naar de zee moeten vloeien. In eerste instantie moet Inter spelers verkopen, waarbij Stefan de Vrij en Lautaro Martinez te gelde gemaakt zouden worden. Daarnaast zouden ook Alexis Sanches en Arturo Vidal moeten vertrekken. Maar zelfs dan zouden zowel Dybala als Lukaku nog stevig moeten inleveren. Dybala zou vrede moeten nemen met 7 miljoen euro per jaar - bij Juventus vroeg hij 12 miljoen - terwijl Lukaku, die enkel gehuurd zou kunnen worden, zou moeten inleveren tot 7,5 miljoen per jaar.

LEES OOK: 'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Moet Lukaku terugkeren naar Inter?

Meest recent

Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

6
6
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

17
17
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

17
17
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

105
105
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

55
55
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

78
78
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

34
34
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

100
100
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

101
101
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

100
100
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

139
139
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

106
106
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

117
117
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

46
46
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

427
427
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

191
191
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

133
133
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

282
282
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

402
402
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

329
329
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

106
106
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

535
535
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

101
101
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

343
343
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

272
272

Meer sportnieuws