'Inter gaat vol voor droomscenario: Lukaku én Dybala'

door
'Inter gaat vol voor droomscenario: Lukaku én Dybala'

Internazionale veroverde vorig seizoen zijn eerste landstitel in elf jaar, met grote dank aan Romelu Lukaku. De Rode Duivel verzilverde zijn topseizoen met een terugkeer door de grote poort bij Chelsea, maar dat werd tot dusver geen succes. Het klikt niet met trainer Thomas Tuchel en de laatste maanden zit de spits vooral op de bank. Met de regelmaat van de klok wordt daardoor gespeculeerd over een terugkeer naar Milaan en die zou er weleens echt kunnen gaan komen.


Dat verzekert alvast La Gazzetta dello Sport. Volgens hen werkt Inter al actief aan zijn terugkeer, al zal het wel geduld moeten oefenen. Pas eind april wordt er duidelijkheid verwacht over de nieuwe eigenaar van Chelsea en bovendien zou er nog interesse zijn van vier andere clubs. Maar Lukaku verklaarde in december nog zijn liefde voor Inter, dus dat lijkt niet noodzakelijk een probleem te moeten vormen.

Bovendien zou Lukaku bij de Nerazzurri een fraaie spitsbroeder naast zich krijgen, want Inter wil hem straks koppelen aan Paulo Dybala. De Argentijn vond geen akkoord met Juventus om zijn aflopende contract te verlengen en de Nerazzurri willen daarvan profiteren om hem transfervrij bij de rivaal weg te halen.

GELDKWESTIE
Het wordt zelfs niet onrealistisch geacht dat Inter erin slaagt zowel Lukaku als Dybala te halen, maar dan zal er wel nog heel wat water naar de zee moeten vloeien. In eerste instantie moet Inter spelers verkopen, waarbij Stefan de Vrij en Lautaro Martinez te gelde gemaakt zouden worden. Daarnaast zouden ook Alexis Sanches en Arturo Vidal moeten vertrekken. Maar zelfs dan zouden zowel Dybala als Lukaku nog stevig moeten inleveren. Dybala zou vrede moeten nemen met 7 miljoen euro per jaar - bij Juventus vroeg hij 12 miljoen - terwijl Lukaku, die enkel gehuurd zou kunnen worden, zou moeten inleveren tot 7,5 miljoen per jaar.

LEES OOK: Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Moet Lukaku terugkeren naar Inter?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

27
27
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

41
41
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

130
130
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

145
145
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

248
248
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

340
340
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

91
91
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

504
504
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

289
289
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

262
262
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

169
169
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

279
279
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

420
420
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

67
67
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

134
134
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

255
255
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

210
210
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

71
71
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

98
98
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

127
127

Meer sportnieuws