'Inter gaat vol voor droomscenario: Lukaku én Dybala'

door
'Inter gaat vol voor droomscenario: Lukaku én Dybala'

Internazionale veroverde vorig seizoen zijn eerste landstitel in elf jaar, met grote dank aan Romelu Lukaku. De Rode Duivel verzilverde zijn topseizoen met een terugkeer door de grote poort bij Chelsea, maar dat werd tot dusver geen succes. Het klikt niet met trainer Thomas Tuchel en de laatste maanden zit de spits vooral op de bank. Met de regelmaat van de klok wordt daardoor gespeculeerd over een terugkeer naar Milaan en die zou er weleens echt kunnen gaan komen.


Dat verzekert alvast La Gazzetta dello Sport. Volgens hen werkt Inter al actief aan zijn terugkeer, al zal het wel geduld moeten oefenen. Pas eind april wordt er duidelijkheid verwacht over de nieuwe eigenaar van Chelsea en bovendien zou er nog interesse zijn van vier andere clubs. Maar Lukaku verklaarde in december nog zijn liefde voor Inter, dus dat lijkt niet noodzakelijk een probleem te moeten vormen.

Bovendien zou Lukaku bij de Nerazzurri een fraaie spitsbroeder naast zich krijgen, want Inter wil hem straks koppelen aan Paulo Dybala. De Argentijn vond geen akkoord met Juventus om zijn aflopende contract te verlengen en de Nerazzurri willen daarvan profiteren om hem transfervrij bij de rivaal weg te halen.

GELDKWESTIE
Het wordt zelfs niet onrealistisch geacht dat Inter erin slaagt zowel Lukaku als Dybala te halen, maar dan zal er wel nog heel wat water naar de zee moeten vloeien. In eerste instantie moet Inter spelers verkopen, waarbij Stefan de Vrij en Lautaro Martinez te gelde gemaakt zouden worden. Daarnaast zouden ook Alexis Sanches en Arturo Vidal moeten vertrekken. Maar zelfs dan zouden zowel Dybala als Lukaku nog stevig moeten inleveren. Dybala zou vrede moeten nemen met 7 miljoen euro per jaar - bij Juventus vroeg hij 12 miljoen - terwijl Lukaku, die enkel gehuurd zou kunnen worden, zou moeten inleveren tot 7,5 miljoen per jaar.

Moet Lukaku terugkeren naar Inter?

Meest recent

‘Furo gaat Thiago achterna: Club akkoord met straffe deal’

Club Brugge neemt afscheid van Kaye Furo. Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat de jonge ...

0
0
‘Renard-magie: Anderlecht op zucht van transfer’

RSC Anderlecht wil deze winter de selectie versterken. Besnik Hasi hoopt dat Olivier Renard enkele ...

41
41
Schrijnend: Eto’o richt pijlen na uitschakeling op Brys

Marc Brys is officieel nog bondscoach van Kameroen, maar de Belg stond toch niet aan het roer ...

94
94
‘Zéér straf: Club Brugge gaat all-in voor oude bekende’

Club Brugge is deze winter nog op zoek naar versterkingen, vooral op de flanken moet er nog wat bij ...

236
236
Zulte Waregem pakt uit met stunt als eerste winteraanwinst

De Belgische clubs draaien warm op de wintermercato. Ook Zulte Waregem heeft op de officiële ...

68
68
De Cat zorgt voor nervositeit bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers voor grof geld gaan verkopen. De Brusselaars hebben een ...

320
320
Peter Bosz kapt transferpraat af bij PSV

Bij PSV blijft Joey Veerman dan toch en Ricardo Pepi mag ondanks een bod van 30 miljoen euro ...

24
24
‘Zulte Waregem roert zich op de markt’

Zulte Waregem en La Louvière promoveerden samen naar de Jupiler Pro League. De twee clubs ...

66
66
Ongeziene woede-uitbarsting Hasi: "Sprong een zekering"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

227
227
‘De Bruyne verbijsterd: Napoli duwt richting vertrek’

Kevin De Bruyne had zich dit anders voorgesteld. Wat een nieuw hoofdstuk moest worden, voelt plots ...

262
262
'Club Brugge duikt transfermarkt op met Furo-miljoenen'

Club Brugge staat op punt een erg straffe transfer te beklinken. Zo is Kaye Furo na amper een ...

596
596
Genk vindt 'opvolger Hrosovsky': Hayen laaiend enthousiast

KRC Genk wil zich na de winterstop herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. Coach Nicky ...

440
440
'Anderlecht gaat los: transfergesprekken met international'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

437
437
72ste Gouden Schoen: drama voor Club Brugge in de maak?

Zondagavond is het zover, dan wordt in het Silt te Middelkerke de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. ...

506
506
'België boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

62
62
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

126
126
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

44
44
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

612
612
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

94
94
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

421
421
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

63
63
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

224
224
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

412
412
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

512
512
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

260
260

Meer sportnieuws