'Inter gaat vol voor droomscenario: Lukaku én Dybala'

244 stemmen
'Inter gaat vol voor droomscenario: Lukaku én Dybala'

Internazionale veroverde vorig seizoen zijn eerste landstitel in elf jaar, met grote dank aan Romelu Lukaku. De Rode Duivel verzilverde zijn topseizoen met een terugkeer door de grote poort bij Chelsea, maar dat werd tot dusver geen succes. Het klikt niet met trainer Thomas Tuchel en de laatste maanden zit de spits vooral op de bank. Met de regelmaat van de klok wordt daardoor gespeculeerd over een terugkeer naar Milaan en die zou er weleens echt kunnen gaan komen.


Dat verzekert alvast La Gazzetta dello Sport. Volgens hen werkt Inter al actief aan zijn terugkeer, al zal het wel geduld moeten oefenen. Pas eind april wordt er duidelijkheid verwacht over de nieuwe eigenaar van Chelsea en bovendien zou er nog interesse zijn van vier andere clubs. Maar Lukaku verklaarde in december nog zijn liefde voor Inter, dus dat lijkt niet noodzakelijk een probleem te moeten vormen.

Bovendien zou Lukaku bij de Nerazzurri een fraaie spitsbroeder naast zich krijgen, want Inter wil hem straks koppelen aan Paulo Dybala. De Argentijn vond geen akkoord met Juventus om zijn aflopende contract te verlengen en de Nerazzurri willen daarvan profiteren om hem transfervrij bij de rivaal weg te halen.

GELDKWESTIE
Het wordt zelfs niet onrealistisch geacht dat Inter erin slaagt zowel Lukaku als Dybala te halen, maar dan zal er wel nog heel wat water naar de zee moeten vloeien. In eerste instantie moet Inter spelers verkopen, waarbij Stefan de Vrij en Lautaro Martinez te gelde gemaakt zouden worden. Daarnaast zouden ook Alexis Sanches en Arturo Vidal moeten vertrekken. Maar zelfs dan zouden zowel Dybala als Lukaku nog stevig moeten inleveren. Dybala zou vrede moeten nemen met 7 miljoen euro per jaar - bij Juventus vroeg hij 12 miljoen - terwijl Lukaku, die enkel gehuurd zou kunnen worden, zou moeten inleveren tot 7,5 miljoen per jaar.

Moet Lukaku terugkeren naar Inter?

Meest recent

Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

10
10
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

149
149
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

26
26
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

74
74
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

90
90
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

64
64
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

55
55
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

141
141
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

554
554
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

48
48
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

64
64
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

382
382
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

443
443
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

546
546
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

974
974
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

121
121
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

548
548
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

104
104
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

144
144
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

108
108
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

158
158
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

446
446
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

755
755
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

321
321
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

529
529

Meer sportnieuws