'Amerikanen voeren eerste verandering door bij Standard'

door
'Amerikanen voeren eerste verandering door bij Standard'

De Amerikaanse eigenaren gaan het uiteraard helemaal anders aanpakken bij Standard. 777 Partners wil volgend seizoen met zijn beloften in Eerste Klasse B spelen. Dat weet La Dernière Heure.


Voor het voormalige bestuur was dat vreemd genoeg geen prioriteit, maar de Amerikanen zijn van mening dat dit een zeer goede zaak zou zijn voor de club Standard. Zij willen dan ook dat de ploeg er alles aan doet om alsnog in de top vier te eindigen. Dat belooft nog een zeer zware strijd te worden. KRC Genk en RSC Anderlecht zijn al zeker, maar voor de laatste twee tickets gaat het nog tussen Club NXT, Standard en AA Gent.

Met wedstrijden tegen de beloften van KV Mechelen, STVV en Club NXT staan er belangrijke matchen op het programma. Het nieuwe bestuur gaat het voorbeeld volgen van onder meer Anderlecht en de thuismatch tegen KV Mechelen, die doorgaat op donderdag 7 april, zal plaatsvinden op Sclessin. De abonnees kunnen deze match gratis bijwonen. De Amerikaanse eigenaars gaan voor volgend seizoen ook niet meer zo veel jonge talenten uitlenen.

MVV

Zij willen de jongeren dan in Luik houden en ze laten opdraven in Eerste Klasse B. Standard verhuurt al sinds enkele jaren heel wat talenten aan de Nederlandse tweedeklasser MVV, maar daar zullen komend seizoen minder spelers gestald gaan worden. Standard heeft een zeer goede jeugdopleiding en het lijkt nu al vast te staan dat 777 Partners verder wil gaan bouwen op de Academie, wat uiteraard een goede zaak is voor Standard én het Belgische voetbal.

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Een goede eerste zet?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

25
25
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

13
13
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

106
106
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

77
77
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

111
111
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

150
150
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

192
192
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

10
10
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

330
330
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

53
53
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

152
152
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

221
221
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

55
55
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

194
194
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

244
244
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

122
122
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

156
156
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

67
67
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

528
528
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

48
48
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

314
314
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

457
457
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

495
495

Meer sportnieuws