'Amerikanen voeren eerste verandering door bij Standard'

door
'Amerikanen voeren eerste verandering door bij Standard'

De Amerikaanse eigenaren gaan het uiteraard helemaal anders aanpakken bij Standard. 777 Partners wil volgend seizoen met zijn beloften in Eerste Klasse B spelen. Dat weet La Dernière Heure.


Voor het voormalige bestuur was dat vreemd genoeg geen prioriteit, maar de Amerikanen zijn van mening dat dit een zeer goede zaak zou zijn voor de club Standard. Zij willen dan ook dat de ploeg er alles aan doet om alsnog in de top vier te eindigen. Dat belooft nog een zeer zware strijd te worden. KRC Genk en RSC Anderlecht zijn al zeker, maar voor de laatste twee tickets gaat het nog tussen Club NXT, Standard en AA Gent.

Met wedstrijden tegen de beloften van KV Mechelen, STVV en Club NXT staan er belangrijke matchen op het programma. Het nieuwe bestuur gaat het voorbeeld volgen van onder meer Anderlecht en de thuismatch tegen KV Mechelen, die doorgaat op donderdag 7 april, zal plaatsvinden op Sclessin. De abonnees kunnen deze match gratis bijwonen. De Amerikaanse eigenaars gaan voor volgend seizoen ook niet meer zo veel jonge talenten uitlenen.

MVV

Zij willen de jongeren dan in Luik houden en ze laten opdraven in Eerste Klasse B. Standard verhuurt al sinds enkele jaren heel wat talenten aan de Nederlandse tweedeklasser MVV, maar daar zullen komend seizoen minder spelers gestald gaan worden. Standard heeft een zeer goede jeugdopleiding en het lijkt nu al vast te staan dat 777 Partners verder wil gaan bouwen op de Academie, wat uiteraard een goede zaak is voor Standard én het Belgische voetbal.

LEES OOK: Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

Een goede eerste zet?

Meest recent

Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

1
1
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

18
18
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

71
71
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

154
154
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

110
110
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

63
63
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

31
31
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

208
208
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

61
61
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

156
156
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

269
269
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

84
84
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

176
176
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

145
145
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

64
64
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

109
109
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

199
199
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

172
172
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

637
637
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

141
141
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

83
83
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

66
66
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

110
110

Meer sportnieuws