Oranje heeft opvolger voor Van Gaal nu al beet

door
Oranje heeft opvolger voor Van Gaal nu al beet

In Nederland maakte Louis van Gaal deze week bekend dat hij lijdt aan een agressieve vorm van prostaatkanker. De 70-jarige blijft desondanks wel gewoon verdergaan als bondscoach van Oranje, in ieder geval nog tot en met het WK van eind dit jaar. Daarna loopt zijn contract af en komt er een nieuwe bondscoach. Die zouden ze in Nederland nu al gevonden hebben.


De Telegraaf meldt immers dat het nu al zeker is dat Ronald Koeman op 1 januari 2023 opnieuw zal overnemen als bondscoach. De KNVB heeft de beslissing nog niet officieel aangekondigd, maar alle partijen zouden wel al akkoord zijn om opnieuw met elkaar in zee te gaan. Koeman was immers al eens bondscoach van Nederland van februari 2018 en augustus 2020.

Hij verliet Oranje toen met het EK in zicht voor zijn droomjob bij FC Barcelona, maar dat liep met een sisser af. In oktober vorig jaar werd Koeman na iets meer dan een jaar ontslagen in Camp Nou en sindsdien zat hij werkloos thuis. Binnen een achttal maanden gaat hij dus weer aan de slag en moet hij Nederland naar het EK 2024 leiden.

GOEDKEURING
Een aantal prominente internationals zouden al op de hoogte gebracht zijn van de nakende aanstelling van Koeman en dat zou voor grote tevredenheid zorgen. De spelersgroep was immers voorstander van zijn terugkeer als opvolger van Van Gaal, nadat hij tijdens zijn vorige passage al goede resultaten wist neer te zetten. Oranje haalde toen onder meer de finale van de Nations League.

LEES OOK: Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Goede zet van Oranje?

Meest recent

Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

11
11
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

36
36
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

36
36
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

96
96
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

88
88
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

58
58
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

41
41
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

82
82
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

294
294
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

180
180
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

264
264
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

112
112
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

192
192
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

257
257
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

562
562
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

224
224
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

213
213
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

113
113
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

402
402
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

311
311
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

295
295
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

451
451
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

99
99
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

196
196
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1324
1324

Meer sportnieuws