Courtois heeft duidelijke boodschap voor maatje Lukaku

156
Courtois heeft duidelijke boodschap voor maatje Lukaku

In de kwartfinales van de Champions staat er woensdag een kraker op het programma. Titelverdediger Chelsea FC ontvangt Real Madrid. Een duel tussen Thibaut Courtois en Eden Hazard aan de ene kant, en Romelu Lukaku aan de andere kant. 


Al lijkt alleen Courtois zeker te zijn van een basisplaats. Onze nationale nummer één is opnieuw aan een uitstekend seizoen bezig. Na de wedstrijd op het veld van Celta de Vigo werd de Rode Duivel opnieuw bedolven onder de lof. Kan hij die prestatie herhalen tegen zijn ex-ploeg? In aanloop naar het duel mocht Courtois de internationale pers te woord staan. Hij had onder meer een boodschap in petto voor Romelu Lukaku, die in Londen meer op de bank zit dan hem lief is.

"Bij een nieuwe ploeg en een andere trainer terechtkomen, vergt altijd wat aanpassing", verklaart hij de moeilijke periode van Big Rom. "Dat heb ik zelf ook meegemaakt bij Real Madrid. Ik ben er zeker van dat Romelu er nog door zal komen. Maar van mij mag hij daar nog even mee wachten", klonk het met de nodige humor.

TWEE OP EEN RIJ?

Chelsea wil dit seizoen geschiedenis schrijven en voor het eerst in de clubgeschiedenis de CL twee keer op een rij winnen. Dat was tot nog toe enkel nog maar Real Madrid gelukt, nu net de tegenstander woensdag. Meer nog: de Spanjaarden wonnen de Beker met de Grote Oren drie keer op een rij onder Zinedine Zidane. Ze waren de beste in 2016, 2017 en 2018. Een uitzonderlijke prestatie die moeilijk te evenaren zal zijn. 





  

LEES OOK: Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

Wie stoot door?

Meest recent

Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

38
38
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

53
53
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

154
154
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

130
130
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

44
44
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

315
315
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

291
291
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

155
155
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

120
120
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

108
108
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

182
182
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

183
183
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1565
1565
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

371
371
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

297
297
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

317
317
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

92
92
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

225
225
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

243
243
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

106
106
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

81
81
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

36
36

Meer sportnieuws