KV Oostende grijpt naast absolute toptransfer

door
KV Oostende grijpt naast absolute toptransfer

KV Oostende zag vorige zomer tal van sterkhouders de club voor een mooie som geld vertrekken. De kustploeg hoopt in de volgende zomermercato ook een aantal spelers te kunnen verkopen. Eén speler zal niet vertrekken.


Maxime D'Arpino liep afgelopen weekend een stevige knieblessure op volgens Het Nieuwsblad. De middenvelder mist de voorbereiding op het nieuwe seizoen en ook een aantal matchen van het nieuwe seizoen. Dat is een fikse tegenvaller voor de speler en wellicht ook KVO, want er was het plan om volgende zomer voor een mooie transfer te gaan.

"Er was vooral interesse van RSC Anderlecht en Standard afgelopen zomer, maar meer niet. Met Gauthier Ganaye was afgesproken dat ik voor een project van twee jaar zou komen, en dat als er een aanbod was, we konden praten. Ik zal dus eerst het seizoen correct afmaken, daarna zien we wel in de zomerse transferperiode", klonk het enkele weken geleden bij La Dernière Heure.

MARKTWAARDE

Dat plan valt dus in het water voor beide partijen. De 25-jarige Franse middenvelder ligt nog tot medio 2024 onder contract en het is dus niet uitgesloten dat hij voor één seizoen zal bijtekenen. KVO haalde hem in de zomer van 2020 voor 150.000 euro weg bij Orléans en hij groeide al snel uit tot een smaakmaker van de ploeg. Door zijn sterke prestaties steeg zijn marktwaarde ook fors. Volgens Transfermarkt.be is hij ondertussen 2 miljoen euro waard en KV Oostende ziet zo een mooie som door zijn handen glippen. Het zal dus mogelijk nog een seizoen langer moeten wachten op een transfer.

Kan hij een hoger niveau aan?

Meest recent

Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

0
0
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

9
9
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

49
49
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

45
45
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

31
31
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

167
167
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

59
59
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

55
55
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

159
159
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

122
122
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

745
745
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

213
213
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

396
396
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

482
482
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

374
374
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

117
117
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

196
196
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

208
208
'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

253
253
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

102
102
Dilemma voor Leko: man in vorm op bank tegen Atlético?

Club Brugge KV staat woensdagavond voor een loodzware uitdaging. In de tussenronde van de Champions ...

245
245
Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Nog vijf speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit erop. ...

619
619
STVV-fan Ward Lemmelijn deelt héél aangrijpend nieuws

Ward Lemmelijn is in sneltempo uitgegroeid tot een van de opvallendste nieuwe BV’s van het ...

79
79
Europees vuurwerk: zo kijk je Club en Genk op televisie

Deze week gaat de knock out-fase van de Europese competities van start. Met Club Brugge KV en KRC ...

255
255
Grote fout Anderlecht? Schreuder nú al onder vuur genomen

Een sluitend akkoord met zijn huidige werkgever is nog steeds niet bereikt. Maar RSC Anderlecht ...

414
414

Meer sportnieuws