IJzersterke Theate houdt Milan in bedwang, Arsenal krijgt slaag

74
IJzersterke Theate houdt Milan in bedwang, Arsenal krijgt slaag

In de Italiaanse Serie A en de Engelse Premier League werd er vanavond lustig gevoetbald. Zo nam de leider uit Italië, AC Milan, het op tegen het Bologna van Arthur Theate. Met Crystal Palace-Arsenal stond dan weer een leuke derby op het programma over het kanaal. 


Milan moest in eigen huis zien te winnen van Bologna als het zijn leiderspositie wilde verstevigen. Met Arthur Theate stond alvast één Rode Duivel aan de aftrap van de partij. Alexis Saelemaekers moest zich bij de Rossoneri tevreden stellen met een plaats op de bank. Milan opende de wedstrijd uitstekend, maar Giroud en Leao lieten het na om te scoren. Bologna was duidelijk niet onder de indruk en kreeg dan weer enkele uitstekende kansen. Mike Maignan hield de thuisploeg recht met een tweetal belangrijke reddingen. 

Saelemaekers - die overigens een hele partij aan de bank gekluisterd bleef - zag zijn troepen in de tweede helft het overwicht nemen. Toch brak de ijzersterke Bologna-defensie onder impuls van Theate niet. De kansrijke partij eindigde uiteindelijk in 0-0, waardoor Milan de grote verliezer van het weekend werd in Italië. Achtervolgers Inter en Napoli lopen namelijk twee punten in op de leider uit de modestad. 

Arsenal krijgt pandoering van Crystal Palace

De Londense derby werd er dan weer één om snel te vergeten voor Arsenal. Zowel Christian Benteke als Sambi Lokonga namen plaats op de bank, en zagen thuisploeg Crystal Palace meteen de bovenhand nemen. Het was Jean-Philippe Mateta die na een kwartier de score opende voor de ploeg van Patrick Vieira. Enkele minuten later bediende Andersen zijn ploegmaat Jordan Ayew, en die liet Aaron Ramsdale kansloos. In de tweede helft had Arsenal het balbezit, maar was Crystal Palace nog steeds bijzonder gevaarlijk. Een strafschop van Zaha zorgde uiteindelijk voor een zware 3-0 als einduitslag. 

LEES OOK: Van Bommel aan zet: nu of nooit voor kandidaat-Rode Duivel?

Wie wordt kampioen van Italië?

Meest recent

'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

16
16
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

23
23
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

77
77
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

112
112
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

55
55
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

35
35
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

148
148
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

78
78
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

145
145
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

177
177
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

42
42
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

68
68
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

332
332
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

237
237
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

189
189
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

923
923
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

363
363
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

146
146
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

200
200
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

94
94
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

226
226
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

278
278
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

636
636
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

283
283

Meer sportnieuws