IJzersterke Theate houdt Milan in bedwang, Arsenal krijgt slaag

74 stemmen
IJzersterke Theate houdt Milan in bedwang, Arsenal krijgt slaag

In de Italiaanse Serie A en de Engelse Premier League werd er vanavond lustig gevoetbald. Zo nam de leider uit Italië, AC Milan, het op tegen het Bologna van Arthur Theate. Met Crystal Palace-Arsenal stond dan weer een leuke derby op het programma over het kanaal. 


Milan moest in eigen huis zien te winnen van Bologna als het zijn leiderspositie wilde verstevigen. Met Arthur Theate stond alvast één Rode Duivel aan de aftrap van de partij. Alexis Saelemaekers moest zich bij de Rossoneri tevreden stellen met een plaats op de bank. Milan opende de wedstrijd uitstekend, maar Giroud en Leao lieten het na om te scoren. Bologna was duidelijk niet onder de indruk en kreeg dan weer enkele uitstekende kansen. Mike Maignan hield de thuisploeg recht met een tweetal belangrijke reddingen. 

Saelemaekers - die overigens een hele partij aan de bank gekluisterd bleef - zag zijn troepen in de tweede helft het overwicht nemen. Toch brak de ijzersterke Bologna-defensie onder impuls van Theate niet. De kansrijke partij eindigde uiteindelijk in 0-0, waardoor Milan de grote verliezer van het weekend werd in Italië. Achtervolgers Inter en Napoli lopen namelijk twee punten in op de leider uit de modestad. 

Arsenal krijgt pandoering van Crystal Palace

De Londense derby werd er dan weer één om snel te vergeten voor Arsenal. Zowel Christian Benteke als Sambi Lokonga namen plaats op de bank, en zagen thuisploeg Crystal Palace meteen de bovenhand nemen. Het was Jean-Philippe Mateta die na een kwartier de score opende voor de ploeg van Patrick Vieira. Enkele minuten later bediende Andersen zijn ploegmaat Jordan Ayew, en die liet Aaron Ramsdale kansloos. In de tweede helft had Arsenal het balbezit, maar was Crystal Palace nog steeds bijzonder gevaarlijk. Een strafschop van Zaha zorgde uiteindelijk voor een zware 3-0 als einduitslag. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Wie wordt kampioen van Italië?

Meest recent

Messi breekt na fraaie goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

1
1
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

34
34
'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

64
64
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

134
134
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

25
25
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

175
175
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

155
155
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

28
28
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

31
31
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

133
133
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

226
226
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

60
60
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

199
199
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

194
194
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

274
274
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

106
106
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

421
421
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

604
604
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

152
152
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

238
238
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

320
320
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

302
302
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

593
593

Meer sportnieuws