IJzersterke Theate houdt Milan in bedwang, Arsenal krijgt slaag

door
IJzersterke Theate houdt Milan in bedwang, Arsenal krijgt slaag

In de Italiaanse Serie A en de Engelse Premier League werd er vanavond lustig gevoetbald. Zo nam de leider uit Italië, AC Milan, het op tegen het Bologna van Arthur Theate. Met Crystal Palace-Arsenal stond dan weer een leuke derby op het programma over het kanaal. 


Milan moest in eigen huis zien te winnen van Bologna als het zijn leiderspositie wilde verstevigen. Met Arthur Theate stond alvast één Rode Duivel aan de aftrap van de partij. Alexis Saelemaekers moest zich bij de Rossoneri tevreden stellen met een plaats op de bank. Milan opende de wedstrijd uitstekend, maar Giroud en Leao lieten het na om te scoren. Bologna was duidelijk niet onder de indruk en kreeg dan weer enkele uitstekende kansen. Mike Maignan hield de thuisploeg recht met een tweetal belangrijke reddingen. 

Saelemaekers - die overigens een hele partij aan de bank gekluisterd bleef - zag zijn troepen in de tweede helft het overwicht nemen. Toch brak de ijzersterke Bologna-defensie onder impuls van Theate niet. De kansrijke partij eindigde uiteindelijk in 0-0, waardoor Milan de grote verliezer van het weekend werd in Italië. Achtervolgers Inter en Napoli lopen namelijk twee punten in op de leider uit de modestad. 

Arsenal krijgt pandoering van Crystal Palace

De Londense derby werd er dan weer één om snel te vergeten voor Arsenal. Zowel Christian Benteke als Sambi Lokonga namen plaats op de bank, en zagen thuisploeg Crystal Palace meteen de bovenhand nemen. Het was Jean-Philippe Mateta die na een kwartier de score opende voor de ploeg van Patrick Vieira. Enkele minuten later bediende Andersen zijn ploegmaat Jordan Ayew, en die liet Aaron Ramsdale kansloos. In de tweede helft had Arsenal het balbezit, maar was Crystal Palace nog steeds bijzonder gevaarlijk. Een strafschop van Zaha zorgde uiteindelijk voor een zware 3-0 als einduitslag. 

LEES OOK: Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Wie wordt kampioen van Italië?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

16
16
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

7
7
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

33
33
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

32
32
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

74
74
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

96
96
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

105
105
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

78
78
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

75
75
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

366
366
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

52
52
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

191
191
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

220
220
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

298
298
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

157
157
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

206
206
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

444
444
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

109
109
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

631
631
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

353
353
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws