Clement reageert op mogelijk ontslag bij AS Monaco

door
Clement reageert op mogelijk ontslag bij AS Monaco

Philippe Clement koos met AS Monaco voor een club die de afgelopen jaren een weinig stabiel beleid voerde. De Monegasken zouden ondertussen nog maar eens het geweer van schouder willen veranderen. Clement zou na het seizoen ontslagen worden.


Die geruchten doen al enkele weken de ronde en Clement wordt door bepaalde analisten al richting Royal Antwerp FC of zelfs KRC Genk gepraat. Voorlopig is dat allemaal nog niet concreet en de Belgische trainer sprak bij de Franse sportkrant L'Equipe over de geruchten omtrent een vroeg ontslag in Frankrijk.

"Ik kwam hier in januari aan met een contract van twee en een half jaar, in een ambitieus project met jonge spelers om ze fysiek, tactisch, technisch en mentaal te verbeteren. Daar ben ik op gefocust. En ik kreeg van niemand in de club een signaal over wat er werd geschreven. Ik ben gefocust op mijn werk", zegt Clement.

WISSELVALLIGE RESULTATEN

Uiteraard wil dit niets zeggen, want een trainer is vaak de laatste die het nieuws over zijn ontslag verneemt. De passage van Clement bij AS Monaco verloopt alvast niet zonder vallen en opstaan. Er was de knappe zege tegen PSG, maar de resultaten zijn voorlopig niet al te best. Clement was tot op heden in 16 matchen de sportieve baas van de ploeg. Daarin wist de ex-trainer van Club Brugge, KRC Genk en Waasland-Beveren amper 7 keer te winnen. Er werd 4 keer een gelijkspel behaald en 5 keer verloren. Clement moet minstens een Europees ticket proberen te halen met de ploeg. 

Zal hij er ook volgend jaar coach zijn?

Meest recent

Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

0
0
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

23
23
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

173
173
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

41
41
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

198
198
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

154
154
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

187
187
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

430
430
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

80
80
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

63
63
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

156
156
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

426
426
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

183
183
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

89
89
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

362
362
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

467
467
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

52
52
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

196
196
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

688
688
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

193
193
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

145
145
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

201
201
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

35
35
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

386
386
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

88
88

Meer sportnieuws